WIECZORNE WYCISZENIE - na Dobry SEN (luty '22)

location icon
calendar icon
Od 2 lut 21:00 do 2 lut 22:15
ticket icon
Od 65,00 zł

WIECZORNE WYCISZENIE (Mindfulness i Joga Nidra) środy o 21.00 CET + nagrania.


STYCZNIOWY DOSTĘP DO CAŁEGO CYKLU MOŻNA WYKUPIĆ TYLKO DO 02.02.22 DO 15.00 cet

Cykl środowych spotkań regeneracyjno - medytacyjnych, sesje (zoom) trwają ~ 75 min.

  • Medytacja Mindfulness
  • Joga Nidra na Dobry Sen
  • na żywo + nagrania dla osób wykupujących pakiet miesięczny

Sesje mają na celu wesprzeć Cię w wieczornym wyciszeniu i przygotowaniu się do głęboko regeneracyjnego snu.


DLA KOGO SĄ TE SESJE?

✅ Dla osób z doświadczeniem medytacyjnym i dla początkujących : wspólne medytacje ładują baterię oraz motywują do regularnej samodzielnej praktyki medytacyjnej. Jakość snu jest podstawą zdrowia.

Zdolność regeneracji i to jak śpimy ma ogromny wpływ na naszą wydajność funkcjonowania w ciągu dnia (motywacja, kreatywność i dobre samopoczucie).

Jednak po dniu pełnym wrażeń, w środku tygodnia może być nam trudno tak po prostu pójść wcześniej spać, zapewniając sobie wystarczającą ilość czasu na nocną regenerację.

✅ Dołączając w środy o 21.00 CET dajesz sobie okazję na zadbanie o jakość nocnego wypoczynku. WIECZORNE WYCISZENIE to sesje które pomogą Ci zintegrować doświadczenia z mijającego dni i pomogą Ci wyciszyć się tak, by pójście wcześniej spać było łatwiejsze i przyjemniejsze.


👍 CZEGO MOŻESZ SIĘ SPODZIEWAĆ co środę o 21.00 CET (czas polski):

WIECZORNE WYCISZENIE, każda środa miesiąca (75 min)

  • przywitanie
  • medytacja uważności Mindfulness, by zintegrować doświadczenia dnia, powrócić do tu i teraz.
  • interakcja grupowa (możesz, ale nie musisz, dzielić się swoim doświadczeniem w małej grupie 2-3 osobowej)* opcjonalne.
  • Joga Nidra na Dobry Sen
  • zakończenie


🎁 CHCESZ SPRAWIĆ KOMUŚ WYJĄTKOWY PREZENT ?

🎁 JESTEŚ ZWOLENNIKIEM UWAŻNEGO ŻYCIA? PODARUJ SLOW LIVING GIFT 🎁

WYKUP VOUCHER TUTAJ https://app.evenea.pl/event/vouchernawieczornewyci...

Po tym terminie pojawi się nowy link na wykupienie vouchera upominkowego do zrealizowania już w 2022.

REALIZACJA VOUCHERA

  • Osoba obdarowana będzie miała czas cały 2022 na skorzystanie z pakietu miesięcznego (oprócz 2-3 miesięcy gdy prowadząca jest offline na odosobnieniu medytacyjnym i szkoleniach)
  • Wystarczy, że zgłosi się mailowo na kontakt@karo-tashi.com podając numer vouchera.PROWADZĄCA:
Nazywam się Karo Tashi i jestem z wykształcenia psychologiem , z pasji eksploratorem umysłu. Moi nauczyciele (Buddyjscy Mistrzowie medytacji), nazywają mnie Tashi, co po Tybetańsku oznacza to "pomyślny znak", "dobry omen". Studiowałam w międzynarodowych uznanych szkołach uczących empirycznej pracy z umysłem poprzez medytacje.Ponad 12 lat zaangażowanej praktyki medytacyjnej oraz jogi i regularnych świeckich odosobnień medytacyjnych oraz odosobnień.Miałam również ogromne szczęście otrzymania nauk od Tybetańskich Buddyjskich Mistrzów oraz pionierów naukowo opracowanej metody - Medytacji Mindfulness, czyli treningu Uważnej ObecnościPo ukończeniu studiów z Psychologii w Edynburgu, dostałam się do The Three Doors Academy (stworzonej przez tybetańskiego Mistrza Tenzin Wangyal Rinpoche. Studiuję w międzynarodowej szkole Yoga Nidra. 


OPINIE:

"Doświadczając świadomości ciała, spoczywania umysłu w ciele, prowadzą mnie do przestrzeni skąd wypływa źródło obecności. Sesje Jogi Nidry prowadzone przez Karo Tashi, dzięki nim doświadczam, relaksu, wzmocnienia kontaktu ze sobą, regulacji i ukojenia układu współczulnego. Co wspiera mój stan wewnętrzny, pokoju serca. Polecam." - Marcin Jakubiak


"Joga Nidra pozwala mi odpocząć od kołowrotka myśli, odpoczywam od moich codziennych zmagań". - Krystyna lat 54


"Joga Nidra prowadzona przez Karo Tashi, jest dla mnie bardzo ciekawą podróżą. Odkąd stosuję ją w ciągu dnia, jako krótki moment na regenerację, zauważyłam, że nie miewam tzw. popołudniowych "zjazdów" energii. Mam też wrażenie, że regularne stosowanie Nidry pomogło mi odstawić kawę, która mi nie służyła, a po którą sięgałam, żeby się pobudzić. Teraz już tego nie potrzebuję, bo nie mam tych popołudniowych skoków. Korzystam też z wieczornej Jogi Nidry na Dobry Sen ( Wieczorne Wyciszenie) , która wspaniale pomaga mi się wyciszyć po całym dniu i o wiele szybciej zasypiam. Jest to naprawdę bardzo fajne narzędzie, po którym nie spodziewałam się aż takich efektów."

- Natalia Baniewicz


"Biorę udział w wieczornych wyciszeniach tylko z nagrania, puszczam je sobie codziennie przed snem, samemu jest mi trudno się zmobilizować by wcześniej pójść spać.  Te nagrania mnie motywują. Śpię lepiej, budzę się wypoczęty".

- Radek 48 lat


"Joga Nidra pomaga mi coraz częściej po prostu zatrzymać się nawet w pogoni wakacyjnych wrażeń, kiedy to coś zwiedzam, a już myślę o tym, co jeszcze powinnam zobaczyć, wtedy nagle potrafię zatrzymać się i rozejrzeć, pomyśleć: popatrz dookoła, tym się ciesz, to jest życie teraz, odpocznij, poczuj ten promień słońca, spójrz głębiej na ten niesamowity błękit nieba. Potrafię więcej wynieść z każdej chwili i wracam bardziej zrelaksowana, spokojniejsza z wakacji, które kiedyś były dla mnie pogonią za kolejnymi i kolejnymi wrażeniami. Dziękuję!" - Magdalena Samyn-Raczynska.


"Karo Tashi prowadzi te sesje w jakiś magiczny sposób, na co dzień trudno mi się jest zrelaksować, a tu porostu odpływam w przyjemny błogi stan odprężenia".- Paulina lat 36


Joga Nidra to najlepsza regeneracja, stosuję ją regularnie! Ostatnio miałam trzytygodniowy wymagający projekt - po 9-10 godzin dziennie, łącznie z weekendami, używałam niemalże codziennie nagrań Jogi Nidry od Karo Tashi. Zdążyłam z terminem, ale jakież było moje zaskoczenie, gdy po wszystkim zorientowałam się, że... w ogóle nie jestem zmęczona, co więcej - umysł jest wypoczęty! Polecam z czystym sercem. - Małgorzata 60 lat (redaktor)


"Karo Tashi jest świetną nauczycielką. Jest dobrym człowiekiem o ogromnym sercu do medytacji. Jest przyjacielska, a jej zajęcia są zawsze pełne humoru. Karo ma wiedzę i kilkunastoletnie doświadczenie, które w Polsce bez wątpienia prześciga większość tzw. coachów czy trenerów mindfluness. To daje kursantom poczucie ogromnego bezpieczeństwa i zaufania. I co najważniejsze, Karo przekazuje swoim uczniom "narzędzia", dzięki którym samodzielnie mogą eksplorować tajniki swojego umysłu. Wszystko w swoim naturalnym tempie i z uwagą pełną życzliwości. Dziękuję Karo Tashi! "- Paulina Górska, PR-owiec w organizacji pozarządowej.

"Jestem bardzo wdzięczny za współpracę z Karo Tashi. Zdolność efektywnego radzenia sobie ze stresem w moim życiu zawodowym jest na wagę złota!" - Antoni Chomiak, Radca Prawny
Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
Po wykupieniu dostępu automatycznie otrzymujesz potwierdzenie zakupu oraz LINK DOSTĘPU NA SPOTKANIE 05.01.22
z platformy Evena potwierdzającej.
SPRAWDŹ SPAM i foldery INNE.

Spodziewaj się również emiala z linkiem dostępu i przywitaniem do środy 05.01.22 do 18.00 cet z adresu
kontakt@karo-tashi.pl I tak już co tydzień co środa z tego adresu otrzymasz linki dostępu do kolejnych spotkań.
TYLKO DLA MNIE PAKIET - MIESIĘCZNY- koszt 65 zł (na żywo + nagrania)

Po wykupieniu dostępu automatycznie otrzymujesz potwierdzenie zakupu oraz LINK DOSTĘPU NA SPOTKANIE 05.01.22
z platformy Evena potwierdzającej.
SPRAWDŹ SPAM i foldery INNE.

Spodziewaj się również emiala z linkiem dostępu i przywitaniem do środy 05.01.22 do 18.00 cet z adresu
kontakt@karo-tashi.pl I tak już co tydzień co środa z tego adresu otrzymasz linki dostępu do kolejnych spotkań.

już niedostępne 65,00 zł -