Rozwój osobisty

Wstępniak Dla Coachów

location icon
CST Caoching ul. Ogińskiego 16 pokój 110 I piętro Ogińskiego 16/110, Bydgoszcz
calendar icon
Od 25 kwi 17:00 do 25 kwi 20:00

Wstępniak Dla Coachów

 • Chcesz zostać coachem, ale nie jesteś pewien, czy to praca dla Ciebie?
 • Chciałbyś zobaczyć, jak pracuje profesjonalny coach?
 • Myślisz o tym, by doświadczyć roli coacha?

Zanim zapiszesz się na studia podyplomowe "Coaching" na UKW lub na inny kurs, przyjdź na warsztat adresowany do przyszłych coachów.

Dowiesz się, na czym polega profesjonalny coaching. Będziesz mógł świadomie podjąć decyzję o zapisaniu się na Studia podyplomowe Coaching - ścieżka roczna 167 godzin - UKW Bydgoszcz  lub 

Szkoła Coacha - Spichlerze Rozwoju™ - ścieżka 3 miesięczne szkolenie - z możliwością dofinansowania dla MMŚ do 80% kosztów kwalifikowalnych z moliwością dofinansowania w BUR: Szkoła Coacha w BUR

Kogo zapraszamy ?

 • osoby, które planują/chcą zostać coachami,
 • osoby, które chcą pracować w zawodzie "pomocowym",
 • trenerów, psychologów, którzy myślą o poszerzeniu swojego warsztatu o kompetencje i umiejętności coacha,
 • menedżerów, pracowników działów HR, zainteresowanych wykorzystywaniem w swojej pracy narzędzi coachingowych.

Cel:

 • wprowadzenie w tematykę coachingu,
 • przybliżenie specyfiki pracy coacha,
 • praktyczne pokazanie wybranych narzędzi coachingowych.

Korzyści dla uczestnika

Uczestnik warsztatu Wstępniak dla coachów:

 • będzie wiedział, czym różni się coaching od innych metod wsparcia (trenerstwa, doradztwa, mentoringu, psychoterapii),
 • będzie wiedział, na czym polega profesjonalny coaching (zgodny z zaleceniami International Coach Federation i Izby Coachingu),
 • będzie rozumiał, na czym polega specyfika pracy coacha,
 • będzie mógł świadomie podjąć decyzję o kształceniu się i rozwoju w zawodzie coacha.

Po warsztacie Wstępniak dla coachów nie zostaniesz coachem. Do tego potrzebny jest, co najmniej 70-godzinny, proces szkoleniowy. Po zajęciach będziesz mógł łatwiej podjąć decyzję, czy ta ścieżka rozwojowa/zawodowa jest dla Ciebie.

Prowadzący:


Joanna Fabisiak

Akredytowany Coach Izby Coachingu, Certyfikowany Coach Multi-Level Coaching, Certyfikowany Trener FRIS®, trener rozwoju osobistego i NLP.

Od ponad 10 lat związana z branżą szkoleniową i rozwoju osobistego.

Doświadczenie zawodowe zdobywała w sektorze biznesowym ( obszar PR, kontakty z mediami) oraz w administracji publicznej.

Specjalizuje się w szkoleniach z zakresu komunikacji biznesowej, przywództwa, budowania zespołów. Przeprowadza zespoły pracownicze przez procesy zmian, pomaga rozwiązywać konflikty i wzmacniać wewnętrzny potencjał. Wspomaga w rozwoju kadry kierownicze, wyposażając w niezbędne narzędzia menedżerskie. Przygotowuje też przedsiębiorców do kontaktów z mediami; uczy jak występować na forum, jak zachowywać się przed kamerą.

Jako konsultant ds. wizerunku firmowego, zajmuje się także profesjonalną obsługą klienta - w szczególności pracą z trudnym klientem z wykorzystaniem technik NLP, mechanizmów obrony przed presją i manipulacją. Pomaga w realizacji procesów dotyczących podnoszenia jakości obsługi klienta - w przedsiębiorstwach oraz w urzędach.

Osobny obszar jej zainteresowań stanowi komunikacja medyczna na linii lekarz - pacjent, rodzina chorego. Prowadzi warsztaty dla pracowników ochrony zdrowia - lekarzy, pielęgniarek, dyrektorów placówek medycznych.

Prowadzi sesje life coachingu. Towarzyszy klientom w inspirującej drodze zmian, przekraczaniu ograniczających blokad, odkrywaniu wewnętrznego potencjału i zwiększania swojej osobistej efektywności. Pomaga budować osobistą markę. Zachęca do proaktywności.

Zajmuje się także coachingiem biznesowym. Pracuje z menadżerami, kierownikami kadrą kierowniczą. Pomaga szefom skutecznie kierować swoim zespołem zarówno podczas codziennej, rutynowej pracy, jak w momentach kryzysowych. Wspiera w osiąganiu celów zgodnych ze strategią firmy, jak i osobistymi wartościami.

Współpracuje z uczelniami wyższymi - Wyższe Szkoły Bankowe, Uniwersytet Warszawski, Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego. Prowadzi zajęcia na studiach podyplomowych.

Prowadzący:


Anita Orzechowska

- Coach, superwizor, trener,

Od ponad 20 lat praca z biznesem. Wcześniej związana z zarządzaniem strukturami organizacji i sprzedażą w firmach od jednoosobowych po zatrudniających 3000 osób. Obecnie wykorzystuje to doświadczenie głównie pracując z MMŚ. Od 2002 roku pracuje narzędziami coachingowymi w obszarze zarzadzania i sprzedaży. Od 2013 roku prowadzi sesje coachingu indywidualnego i grupowego oraz usługi rozwojowe.
Autor wielu warsztatów z zakresu sprzedaży, komunikacji interpersonalnej, zarządzania i coachingu, pracuje w autorskim stylu: #PoMistrzwskuRozwińSkrzydła.
Trener w obszarze komunikacji interpersonalnej, sprzedaży, zarządzania zespołem/firmą, zarządzania sobą, zmianą, wyznaczania i realizacji celów, coachingu.
Coach, prowadzący sesje indywidualne, zespołowe i grupowe: biznes, managerskie, przywódczy (executive), sprzedaż, life, kariery dla młodzieży w tym (NEED) i dorosłych ( w tym wykluczenie społeczne)
Superwizor pracy coacha praca indywidulana i grupowa
Usługi Rozwojowe wykonane m.in. dla: kilkudziesięciu firm z sektora Mikro, Małych i Średnich przedsiębiorstw, - WSG Bydgoszcz, - UKW Bydgoszcz, - UWM Olsztyn, - UMK Toruń, - jednostki administracji państwowej, - jednostki szkolnictwa gimnazjum, średnie, - organizacje NGO, - organizacji młodzieżowych KSM, studenckich ELSA UNK Toruń, NZS UTP Bydgoszcz. Członek: ICF Global i Polska. 

Członek Izby Coachingu, od stycznia 2018 zasiada we władzach Izby Coachingu - jest członkiem Prezydium IC, od grudnia 2018 wspiera oddział kujawsko-pomorski w roli Dyrektora.
Wykładowca na: Collegium Da Vinci w Poznaniu, Katedra Coaching i Zarządzanie. Współpracuje z Wyższa Szkoła Europejska; Studia Podyplomowe: Zarzadzanie Sprzedażą, Uniwersytet Kazimierza Wielkiego - Studia Podyplomowe Coaching. Licencjonowany użytkownik kwestionariusza MTQ48 do diagnozy odporności psychicznej

Właściciel:Instytucji SzkoleniowejCST Coaching, świadczącej usługi rozwojowe z możliwością dofinansowania z BUR, posiadającej certyfikat jakości Standard Usług Szkoleniowych SUS 2,0, partner FRIS®,
Współtwórca: marki spichlerze Rozwoju, Szkoły Coacha - Spichlerze Rozwoju, Pracowni Rozwoju Coachingu przy UKW Bydgoszcz.

Prowadzący:

Łukasz Brzeziński

• International Professional Trainer® (CIPT®), Trener Biznesu, Erickson Professional Coach ICF ACTP®, Specjalista ds. Szkoleń od 11 lat prowadzi szkolenia i od 8 lat sesje coachingowe wspierające ludzi w rozwoju i osiąganiu celi.

• Pracownik dydaktyczno-naukowy Katedry Pedagogiki Pracy i Andragogiki Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy. • Realizator szeregu projektów szkoleniowo - rozwojowych z zakresu umiejętności miękkich na podstawie przeprowadzonych analiz potrzeb szkoleniowych oraz luk kompetencyjnych.

• Posiada wysoki poziom umiejętności interpersonalnych oraz łatwość budowania relacji z klientem wewnętrznym i zewnętrznym, co przekłada się na jakość i skuteczność prowadzonych szkoleń.

• Posiada obszerną wiedzę na temat zagadnień związanych z zarządzaniem zasobami ludzkimi w tym: szkoleń, coachingu, pracy z celami, motywowania, zarządzania personelem, zarządzania przez kompetencje, zarządzania wartościami, rekrutacji i selekcji, etyki; relacji biznesowych w tym: komunikacji interpersonalnej z elementami technik perswazji, asertywności, negocjacji, autoprezentacji w budowaniu relacji z klientem, profesjonalnej obsługi klienta, budowania wizerunku i autorytetu, organizacji czasu pracy i delegowania zadań, profesjonalnej prezentacji, savoir vivre w biznesie, konstruktywnych metod rozwiązywania konfliktu, doskonaloną w wieloletniej pracy zawodowej oraz wspartą wykształceniem kierunkowym z tego obszaru. Obok praktycznego aspektu dotyczącego prowadzenia szkoleń i coachingu zajmuje się naukowym zgłębianiem niniejszej problematyki, co przedstawia na konferencjach naukowych i w artykułach 

Administratorem Danych Osobowych jest CST Coaching Anita Orzechowska z siedzibą przy ul. Młynarska 4 w Bydgoszczy, kod pocztowy 85-376. Wyznaczonym do kontaktu ws przetwarzania danych osobowych przedstawicielem Administratora jest Pani Anita Orzechowska, dostępna pod adresem mail: anita.orzechowska@cstcoaching.pl. Dane przetwarzane są na podstawie art 6 ust. 1 lit. B i F ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z 27 kwietnia 2016, do realizacji określonych celów, między innymi ofertowania, przeprowadzenia procesu rozwojowego, realizacji zamówienia, działań marketingowych. Dane nie będą przekazywane stronom trzecim z wyjątkiem firm świadczących usługi wsparcia IT dla Administratora. Dane będą przechowywane w czasie niezbędnym do zrealizowania celu. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do swoich danych, ich poprawiania, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji wskazanego celu: Polityka Prywatności i plików cookies

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
  Bilet wstępu
już niedostępne 69,00 zł -
  EARLY BIRDS Kup w przedsprzedaży - TANIEJ O 20!
już niedostępne 49,00 zł -