Wpuść Oddech. Warsztat Inteligencji Oddechu. Warszawa

location icon
calendar icon
Od 25 kwi 11:00 do 25 kwi 11:00
ticket icon
Od 100,00 zł

Wpuść oddech do swojego życia.
Naucz się wykorzystywać Oddech do budowania kontaktu ze sobą, rozpoznawania tego, co jest Twoje, właściwe i prawdziwe dla Ciebie.
Zacznij świadomie używać oddechu, aby wpływać na swoje życie, poziom energii i relacje ze światem. 


Zapraszam na warsztat poznawania Świadomego Oddechu. 

To pierwszy krok na ścieżce Oddechu. Fundamenty. Podstawowe praktyki i doświadczenia, dzięki którym poznasz pracę z oddechem i możliwości, jakie może wnieść do Twojego życia.
Doświadczysz wpływu Oddechu na swoje ciało, emocje, umysł. Wsłuchasz się w Serce i Duszę.

PODCZAS WARSZTATU:
  • Nauczysz się korzystać ze swojego oddechu jako barometru samopoczucia i kompasu do nawigowania w codzienności, po to aby podejmować i komunikować swoje decyzje w zgodzie ze swoimi potrzebami. 
  • Poznasz praktyki uważności, które pomagają osadzać się w teraźniejszości, gruntować, w pełni doświadczać bycia tu-i-teraz- Nauczysz się otwierać przepływ oddechu i doświadczysz świadomego przeżywania emocji.
  • Zrozumiesz, w jaki sposób za pomocą własnego oddechu możesz się rozluźniać, stabilizować. Jak neutralizować stres, aby adekwatnie reagować na codzienne sytuacje życiowe i po prostu lepiej, prawdziwiej żyć. 
  • Na koniec doświadczysz sesji łagodnego oddechu BreathFlow - praktyki oddechowej, uzdrawiającej różne aspekty życia na wielu poziomach, integrującej wcześniejsze doświadczenia.


Wszystkie praktyki z warsztatu będziesz mogła/mógł bezpiecznie wprowadzić do życia swojego i twoich najbliższych.

CZAS I MIEJSCE:
Sobota, 25 kwietnia, godziny 11:00 -19:00/20:00
Miejsce: Warszawa - szczegóły wkrótce
W tym czasie zrobimy godzinną przerwę na obiad / spacer, do zorganizowania we własnym zakresie.


INWESTYCJA:
250 pln
Zależy mi, by wszystkie zainteresowane osoby mogły uczestniczyć w prowadzonych przeze mnie zajęciach.
Jeśli więc pieniądze stanowią dla Ciebie jedyną barierę, daj mi proszę znać. Znajdziemy rozwiązanie.

PYTANIA: domoddechu@gmail.com 
Pracujemy w kameralnej grupie więc liczba miejsc na warsztacie jest ograniczona. Proszę o wcześniejsze zapisy. Osoby, które się zgłoszą, otrzymają potwierdzenie drogą mailową wraz z numerem konta do zaliczki, która potwierdza udział.

PROWADZENIE:
Marta GrabowskaDyplomowany Praktyk i Trener Oddechu Transmodalnego w trakcie certyfikacji w Instytucie Oddechu. Jestem absolwentką podyplomowych studiów Coachingu i Mentoringu przy SWPS/Laboratorium Psychoedukacji w Warszawie. Wiele lat spędziłam w międzynarodowych korporacjach, zarządzając międzykulturowymi zespołami. Oddech nie raz uratował mi skórę, a praca z oddechem stała się moją ścieżką zbliżania się do siebie.Kocham podróże, las i intuicyjny taniec - uwielbiam radość, swobodę i skupienie praktyki 5Rytmów. Praktykowałam także Tai-Chi oraz Vipassanę.Prowadzę sesje indywidualne, grupowe oraz warsztaty w różnych miastach w Polsce oraz online. Tworzę oddechowe kręgi kobiet, abyśmy mogły w zaufaniu i intymności poznawać siebie i żyć swoim życiem z wyboru.https://www.facebook.com/domoddechu/
Zapraszam!

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
  Wpuść Oddech. Warszawa - zaliczka
już niedostępne 100,00 zł -
  Wpuść Oddech. Warszawa. Całość
już niedostępne 250,00 zł -