Rozwój osobisty

Warsztaty Pozytywnych Inspiracji we Wrocławiu - 21.08.19 - Moc Koncentracji

location icon
Wrocławski Kompleks Szkoleniowy Racławicka 15-19, wrocław
calendar icon
Od 21 sie 16:00 do 21 sie 19:00

WARSZTATY POZYTYWNYCH INSPIRACJI - MOC KONCENTRACJI

W czasach, gdy w ciągu jednego dnia otrzymujemy dawkę informacji jaką nasi dziadkowie otrzymywali przez całe swoje życie koncentracja wydaje się być wartością szczególnie istotną. I to nie tylko w kontekście skupienia swojej uwagi na obecnym działaniu, ale także na długoterminowych planach i celach. Powiedzenie "nie mam czasu" wydaje się być jedną z najczęstszych wymówek, dla których nie docieramy do swoich marzeń i celów. Tymczasem to powiedzenie zostało chyba ukute przez osoby, które wcale nie miały zbyt dużo obowiązków, a raczej nieumiejętnie zarządzały swoim czasem.
Ciężko przecenić koncentrację. Dlatego też podczas warsztatów nauczymy się m.in. jak poprawnie i skutecznie medytować, opiszemy dokładnie cały proces treningu wyobrażeniowego, powiemy czym jest mindfullness i wykonamy ćwiczenia zmierzające do koncentracji na swoich długoterminowych celach. To będą trzy niezwykle intensywne godziny!

Czego mogę się spodziewać? 

- Dowiesz się jak pielęgnować długofalową koncentrację na swoich planach i celach
- Poznasz techniki oddechowe pozwalające uspokoić nerwy i zbudować stan spokoju i wyciszenia
- Zrozumiesz czym jest mindfullness i jak może wywierać pozytywny wpływ na Twoje życie
- Poznasz gotowy, konkretny schemat treningu wyobrażeniowego - jednej z najbardziej skutecznych form rzeźbienia umysłu
- Nauczysz się wykorzystywać proste metody w celu zbudowania natychmiastowego stanu koncentracji na wykonywanym zadaniu

Nasze warsztaty to w 70% ćwiczenia praktyczne, dlatego możesz spodziewać się konkretnych rozwiązań i gotowych technik, które sprawią, że nauczysz się koncentrować na tym, co dla Ciebie ważne.

Kiedy?

Środa, 21.08.2019
godz. 18:00 - 21:00

Gdzie? 

Wrocławski Kompleks Szkoleniowy
ul. Racławicka 15-19
Wrocław

Bilety

Dzielenie się wiedzą jest naszą misją. Ukończenie Akademii Trenerów Mentalnych było dla nas szansą nie tylko na zdobycie zawodu przyszłości, ale i uzyskanie kompetencji, by wnosić powiew pozytywych zmian do życia każdego, kto będzie chciał z tego skorzystać. Dlatego też zdecydowaliśmy, że bilety na Warsztaty Pozytywnych Inspiracji to inwestycja zaledwie 37 PLN. 

Co więcej, przygotowaliśmy promocję, w której możesz zabrać ze sobą członka rodziny, znajomego, a może nawet kogoś zupełnie obcego, dzięki czemu zaoszczędzisz kolejne kilka złotych! :) 

Spotkanie poprowadzą: 

Tomasz Chojnacki - certyfikowany Trener Mentalny, podróżnik, motocyklista i miłośnik górskich wypraw  

Pomagam znaleźć właściwą drogę do osiągnięcia sukcesu w biznesie oraz uświadamiam, jak pasja w życiu wpływa na spełnianie marzeń.  Zainspirowany ideą Mental Power zamieniam stres w energię do działania, motywację w determinację i porażkę w sukces. Mam w sobie dużo siły, by dzielić się wiedzą i otwarte serce, aby pomagać ludziom, po to, by żyło się lepiej. Wiem, że wszystko zaczyna się głowie i dlatego wierzę, że Stać Cię Na Więcej Niż Myślisz.

Leszek Furmann - absolwent Akademii Trenerów Mentalnych Jakuba B. Bączka, pasjonat sportu i psychologii

Swoją karierę zawodową rozpocząłem w 2010 roku, kiedy podjąłem pracę na stanowisku dziennikarza sportowego w lokalnej gazecie, łącząc tym samym miłość do sportu i chęć do tworzenia czegoś swojego - dzielenia się wiedzą. Wiedziałem, że psychologiczne i mentalne aspekty osiągania sukcesu bardzo mnie kręcą. Zresztą nie tylko w sporcie, ale i biznesie, bowiem w 2014 roku założyłem swoją pierwszą firmę. Miałem przyjemność uczyć się od topowych szkoleniowców w branży, takich jak Brian Tracy, Gary Vaynerchuk, Nick Vuijcić, Les Brown, Jakub B. Bączek, Mateusz Grzesiak, Rafał Ohme czy Sebastian Kotow

www.warsztatypi.pl

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Dostępne do Cena Liczba
  Bilet normalny
Wyprzedane 37,00 zł Wyprzedane
  Bilet dla dwóch osób
Wyprzedane 66,00 zł Wyprzedane
  Bilet dla trzech osób
Wyprzedane 90,00 zł Wyprzedane
  Bilet dla czterech osób
Wyprzedane 100,00 zł Wyprzedane