WomanOfPower.SUMMIT

location icon
Online
calendar icon
Od 6 gru 17:00 do 10 gru 21:00
ticket icon
Od 97,00 zł

Cześć Siostro, zapraszamy Cię na wyjątkowy Summit, w którym nie może Cię zabraknąć! Sprawdź, co dla Ciebie mamy.

Summit jest przestrzenią online, którą dla Was przygotowałyśmy, abyście mogły poszerzać swoją wiedzę na tematy kobiecości, ciała i zdrowia. Nasze serca wybrały 20 przewodniczek, których będziesz mogła doświadczać aż przez 5 dni. Formuła online umożliwi Ci dołączenie do spotkania z dowolnego, przyjaznego Tobie miejsca. Będziesz mogła uczestniczyć w spotkaniu spod kocyka, trzymając ciepłą herbatkę w dłoniach.

Wszystko odbywać się będzie w zamkniętej grupie na Facebooku (dostęp do niej otrzymasz po opłaceniu dostępu do wydarzenia), gdzie prowadzone będą wykłady w formie live. Zaczynamy 6 grudnia o 17:00, kończymy za to 10 grudnia. To aż 5 dni pełni doświadczania różnych aspektów kobiecości. 

Każda z Was jest wyjątkowa, każda z Was jest jedyna w swoim rodzaju, każda z Was jest kwintesencją piękna. Wszystkie jesteśmy Kobietami w procesie, które podejmują na swoich drogach różne decyzje, rozwijają się w różnych kierunkach i transformują swoje wnętrza na różne sposoby. Mimo tej żeńskiej różnorodności zauważamy wspólny mianownik - kobiecość. 

Dołącz do nas, Siostro!

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
  WomanOfPower.SUMMIT
Wyprzedane 97,00 zł Wyprzedane