Spotkanie z Wojciechem Chmielarzem

location icon
Filia nr 7 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Szczecinie plac Matki Teresy z Kalkuty 8, Szczecin
calendar icon
Od 4 lis 19:00 do 4 lis 19:00
ticket icon
Od 0,00 zł

Gościem filii nr 7 (Pl. Matki Teresy z Kalkuty 8) 4 listopada 2021 r. o godz. 19:00 będzie Wojciech Chmielarz - autor kryminałów i dziennikarz. Okazją do spotkania jest premiera nowej powieści "Dług honorowy", będącej drugą częścią cyklu o Bezimiennym. Z autorem o najnowszej książce i kolejnych pomysłach porozmawia Marta Kostecka.

O "Długu honorowym"

Wilki to niewielka wieś zagubiona gdzieś nad jeziorem w województwie lubuskim. Miejscową społecznością wstrząsnęła tragedia, kiedy zamordowano tam młodą dziewczynę, której zmasakrowane, na wpół zwęglone ciało odnaleziono na dryfującej po jeziorze łodzi. Policja szybko typuje podejrzanego - mieszkającego niedaleko miejsca zbrodni właściciela łajby, Traszkę, znanego ze skłonności do agresji odludka. Są jednak osoby, które nie wierzą w jego winę. Pełna akcji kontynuacja losów bohaterów znanych z Prostej sprawy.

O autorze

Wojciech Chmielarz (ur. 1984) - autor kryminałów, dziennikarz, laureat Nagrody Wielkiego Kalibru (2015) i Wielkiego Kalibru Czytelników (2019), ośmiokrotnie nominowany do tej nagrody. Autor cyklu powieści o komisarzu Jakubie Mortce: Podpalacz (2012), Farma lalek (2013), Przejęcie (2014), Osiedle marzeń (2016), Cienie (2018) i cyklu gliwickiego.

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Normalny
Wyprzedane Brak wolnych miejsc