Marketing Biznes i Przedsiędsiębiorczość

Warsztaty ze strategii marketingowej - "Poznaj swoją właściwą drogę"

location icon
Poznań Poznań
calendar icon
Od 14 mar 10:00 do 15 mar 18:00

Dlaczego warto skorzystać ze szkolenia?

Kiedy idziesz w miejsce, którego jeszcze nie znasz, używasz mapy, patrzysz na drogowskazy lub pytasz przechodniów o drogę. Właściwą drogę. Bo wędrówka bez planu być może sprawi, że trafisz tam, gdzie chciałeś, ale zajmie Ci ona więcej czasu, częściej będziesz błądził we mgle i trafiał na nierówne ścieżki, utrudniające dotarcie do celu.

Co jest drogowskazem i mapą w jednym, kiedy prowadzisz biznes? Strategia marketingowa

A kto jest przechodniem, który wskaże Ci właściwą drogę? Szaman Marketingu!

Dla kogo to jest szkolenie?

Jesteś przedsiębiorcą? Jednoosobowym działem marketingu w swojej firmie? Specjalistą ds. promocji lub osobą, która jest na studiach i dopiero uczy się tej sztuki? A może kimś, kto chciałby zainwestować w siebie, wdrożyć w życie swój pomysł i nauczyć się planowania oraz promocji?

Jak zmieni się Twoja praca po szkoleniu?

To właśnie dzięki posiadaniu strategii będziesz działał w sposób zorganizowany, sprawny. Poznasz punkt A, z którego startujesz i dokładnie zlokalizujesz punkt B (sukces firmy lub sukces osobisty), a także znajdziesz optymalną drogę pomiędzy nimi.

Czy wiesz, czym jest persona i znasz personę dla swojej marki? Jakie doświadczenia stawiasz przed klientem? Opracowałeś osobowość swojej marki? W której ćwiartce krzyża klienta znajdują się Twoi klienci i nie-klienci?

Z naszych badań wynika, że około 60% przedsiębiorców nie wie, jaka jest ich grupa docelowa, nie zastanawiała się nad archetypem swojej firmy i nie planuje swoich działań z wyprzedzeniem. A to duży błąd.

Chcesz być od nich lepszy?

Przyjdź na szkolenie Szamana, na którym dowiesz się, jakie elementy składają się na strategię komunikacji marki, co warto określić już na samym początku prowadzenia biznesu i jak zbudować relację z klientami, którzy zaczną Ci ufać i staną się chodzącymi reklamami Twojego produktu.

Co zyskam dzięki temu szkoleniu?

Szkolenie będzie trwało 2 dni i będzie połączone z warsztatem - wiedzę, którą przyswoisz, będziesz mógł od razu przećwiczyć podczas wykonywania praktycznych zadań, dzięki którym lepiej poznasz swój biznes i zasady marketingu.

Zaufaj wiedzy Szamana Marketingu, który od lat zawodowo pomaga w prowadzeniu firm (zarówno lokalnych, jak i ogólnopolskich), tworzy dla nich strategie komunikacji i który prowadzi wykłady nawet poza granicami Polski.

Oprócz tego będziesz miał okazję porozmawiać z innymi przedsiębiorcami i zdobyć cenne kontakty, a także wymienić się doświadczeniami w prowadzeniu firmy.

Kiedy? Weekend 14-15 marca 

Szczegóły co do miejsca wydarzenia już niedługo!


Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
  Poznaj swoją właściwą drogę
już niedostępne 952,02 zł -