Biznes i Przedsiędsiębiorczość Polityka i Gospodarka

ETTA śniadanie biznesowe: Wyzwania w wirtualnych zespołach - jak stawić im czoła?

location icon
Wrocław
calendar icon
Od 24 wrz 8:30 do 24 wrz 12:00

Wyzwania w wirtualnych zespołach - jak stawić im czoła?

Śniadanie biznesowe połączone z warsztatem rozwojowym - 24 września 2019, Wrocław

Zapraszamy na śniadanie biznesowe połączone z warsztatem rozwojowym poświęconym pracy w wirtualych zepsołach (często międzynarodowych, ale nie tylko!). Kto z nas, choćby częściowo, nie pracuje dziś w zespole, gdzie kolega z teamu to imię w kontaktach w komórce, zdjęcie na Skype, czy miniaturka na komunikatorze? Płynna komunikacja, budowanie zaufania, udane relacje, praca w tych samych godzinach - ile wysiłku wymaga to od członków wirtualnego zespołu! A jak zarządzać zespołem, gdy swoich ludzi widzi się na żywo raz w roku... albo wcale? Brzmi znajomo? :-) Na warsztacie porozmawiamy o wyzwaniach w wirtualnych zepołach i jak stawić im czoła, bo tak - to możliwe! Zapraszamy osoby pracujące w wirtualnych zespołach, które pragną stać się jeszcze lepszym członkiem takiego zespołu lub jego liderem. Lider zresztą to nie tylko osoba na stanowisku menedżerskim. Spotkanie jest szczególnie wartościowe dla osób pracujących w międzynarodowym środowisku.

Śniadanie biznesowe to okazja do spotkania z przedstawicielami innych firm, połączona z warsztatem na wybrany temat. To doskonały moment do wymiany kontaktów podczas rozmowy przy aromatycznej kawie oraz do zadbania o swój indywidualny rozwój.

Śniadanie prowadzone będzie w języku polskim.


Co zyskujesz?

  • Dowiesz się czym różnią się zespoły rozproszone od stacjonarnych i jaka jest ich specyfika
  • Poznasz optymalne praktyki komunikacji w zespole rozproszonym
  • Podniesiesz swoją gotowość do pracy w wirtualnym środowisku, zwiększysz pewność siebie jako lider
  • Nauczysz się jak rozwiązywać konfikty w wirtualnych zepsołach
  • Dowiesz się w jaki sposób lider może wywierać wpływ na rozproszoną grupę
  • Będziesz dostrzegał więcej możliwości związanych z wirtualną współpracą i chętniej wykorzystasz nadarzające się szanse
  • Otrzymasz narzędzia to lepszego planowania i zarządzania pracą zespołu wirtualnego
  • Wymienisz doświadczenia z innymi uczestnikami, poznasz osoby o podobnych zainteresowaniach


Poznaj Trenera:

Warsztat poprowadzi Monika Chutnik doświadczona konsultantka rozwoju organizacji, przywództwa i trenerka międzykulturowa, która projektuje i realizuje rozwiązania w zakresie przywództwa, kultury i rozwoju organizacji. Szkoli i doradza kadrze kierowniczej różnych szczebli. Realizowała projekty rozwojowe w 14 krajach na trzech kontynentach plus wirtualnie - dla całego świata :-)

O organizatorze:

ETTA Leadership & Culture to firma doradczo-szkoleniowa, prowadząca wysokiej klasy szkolenia m.in.: zarządzania zespołem (także międzynarodowym lub wirtualnym), kompetencji menedżerskich i zarządzania różnorodnością. Poprzez doradztwo, różnego rodzaju warsztaty oraz indywidualne sesje, umożliwiamy menedżerom i pracownikom firm efektywnie wykorzystać potencjał różnorodności w ich organizacjach. ETTA realizuje szkolenia i projekty w języku angielskim, polskim, niemieckim, francuskim i innych językach europejskich. Więcej o nas na stronie: http://ettaconsult.eu/

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
  BILET NORMALNY
już niedostępne 123,00 zł -
  EARLY BIRD
już niedostępne 98,40 zł -