WIELOPOKOLENIOWOŚĆ W BIZNESIE A ROLA KOMUNIKACJI.

location icon
calendar icon
Od 17 cze 15:00 do 17 cze 16:00
ticket icon
Od 30,00 zł

Jeśli w komunikacji zapominamy że za komunikat jest odpowiedzialny nadawca komunikatu a nie odbiorca to jakość naszej komunikacji będzie negatywnie wpływała na nasze życie zarówno prywatne jak i zawodowe.

Za każdym razem jeśli pomyślisz lub powiesz źle mnie zrozumiałeś, nie to miałem na myśli otrzymujesz informację zwrotną od samego siebie, że w Twojej wypowiedzi "coś" nie zagrało bo Twój rozmówca nie odczytał prawidłowo tego co chciałeś mu przekazać.

Co to jest? Na co należy zwracać uwagę? Czy w rozmowie należy być skoncentrowanym?

Każdy kto chce rozwoju w biznesie i możliwości skupienia się na zarabianiu pieniędzy powinien w pierwszej kolejności zrozumieć jakimi wartościami w życiu kierują się poszczególne pokolenia, czego oczekują od życia, co jest dla nich ważne itd.

W biznesie powinniśmy działać tak, że potrafimy zawsze wyjaśnić to co robimy i/lub mówimy. Jeśli tak jest to znaczy że jesteś przygotowany i zastanawiasz się nad kierunkiem i sensem swoich działań. Oczywiście wyjaśnienia te muszą być poparte argumentami zawsze patrzącymi na całość biznesu nie tylko na osobiste korzyści.

Każda z generacji na rynku pracy komunikuje się inaczej i wyznaje inne wartości co przekłada się na ich postawy i zachowanie. Aby skutecznie wpływać na zachowania innych, osoby kierujące zespołami ludzkimi powinny być wyposażone w wiedzę z tego zakresu.


Osoba prowadząca:

Katarzyna Kuna-Szyszka - jestem doświadczonym menedżerem sprzedaży i obsługi klienta, odnoszącym sukcesy w realizacji planów. Posiadam umiejętności trafnego doboru i właściwego motywowania podległego zespołu. Mam doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu struktur sprzedażowych, administracyjnych oraz pedagogicznych a także pracy w środowisku zawodowym o charakterze korporacyjnym.Jestem menadżerem pracującym na pozytywny wizerunek firmy. Przywiązuję wagę do systemów lojalnościowych (autor projektów ogólnopolskich) oraz marketingu lokalnego.Jestem osobą lubiącą pracę w zespole, tworzącą nowe rozwiązania, przekazującą swoją wiedzę, dzielącą się zdobytymi doświadczeniami, ceniącą otwarte relacje z ludźmi, pracującą w oparciu o wzajemny szacunek i zrozumienie.Jestem menadżerem posiadającym umiejętności definiowania i realizowania ambitnych celów oraz nawiązywania długofalowych relacji zawodowych. Pracuję lojalnie co czyni ze mnie wartościowego partnera biznesowego. Posiadam rozbudowane zdolności interpersonalne które pomagają mi w aktywnym wsparciu rozwoju biznesu.

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
  Bilet na webinar: Wielopokoleniowość w biznesie a rola komunikacji.
Wyprzedane 30,00 zł Wyprzedane