WIECZORNE WYCISZENIE - na Dobry SEN (listopad'21)

location icon
calendar icon
Od 3 lis 20:00 do 9 lis 0:00

WIECZORNE WYCISZENIE, środy o 20.00 CET.

Listopad: cztery spotkania. Pierwsze (03.11)  będzie otwarte dostępne dla każdego. Jednak tylko osoby z wykupionym dostępem listopadowym otrzymają nagrania z tej sesji.

By otrzymać bezpłatny dostęp do sesji 03.10.21 wystarczy zapisać się na mój newsletter (wysyłam go raz w tygodniu) tutaj: https://www.subscribepage.com/newsletterkarotashi


LISTOPADOWY DOSTĘP DO CAŁEGO CYKLU MOŻNA WYKUPIĆ TYLKO OD TERAZ DO 9.11.21 DO 22.00

Cykl środowych spotkań regeneracyjno - medytacyjnych:

  • Medytacja Mindfulness
  • Joga Nidra na Dobry Sen 
  • na żywo + nagrania dla osób wykupujących pakiet miesięczny


Sesje mają na celu wesprzeć Cię w wieczornym wyciszeniu i przygotowaniu się do głęboko regeneracyjnego snu.

✅ Dla osób z doświadczeniem medytacyjnym i dla początkujących : wspólne medytacje ładują baterię oraz motywują do regularnej samodzielnej praktyki medytacyjnej. Jakość snu jest podstawą zdrowia. 

Zdolność regeneracji i to jak śpimy ma ogromny wpływ na naszą wydajność funkcjonowania w ciągu dnia (motywacja, kreatywność i dobre samopoczucie).

Jednak po dniu pełnym wrażeń, w środku tygodnia może być nam trudno tak po prostu pójść wcześniej spać, zapewniając sobie wystarczającą ilość czasu na nocną regenerację.


✅ Dołączając w środy o 20.00 CET dajesz sobie okazję na zadbanie o jakość nocnego wypoczynku. WIECZORNE WYCISZENIE to sesje które pomogą Ci zintegrować doświadczenia z mijającego dni i pomogą Ci wyciszyć się tak, by pójście wcześniej spać było łatwiejsze i przyjemniejsze.


👍 CZEGO MOŻESZ SIĘ SPODZIEWAĆ co środę o 20.00 CET:  od września do grudnia odbywać się będą spotkania medytacyjne prowadzone przez Karo Tashi:

☀️ Każda pierwsza środa miesiąca, to sesje Pauza na Mindfulness (bezpłatnie - wyjątkowo w listopadzie nie będzie Pauzy na Mindfulness - ponieważ akurat wypada mniej śród. 

Tak więc w  listopadzie pierwsza środa: otwarta sesja Wieczornego Wyciszenia.

☀️ Każda kolejna środa miesiąca, to sesje Wieczorne Wyciszenie (płatne)


👍 CZEGO MOŻESZ SIĘ SPODZIEWAĆ PODCZAS 75 MINUT SPOTKANIA:

WIECZORNE WYCISZENIE, każda środa miesiąca oprócz pierwszej

- przywitanie

- medytacja uważności Mindfulness, by zintegrować doświadczenia dnia, powrócić do tu i teraz. (20 min)

 - 10 min interakcji grupowej (możesz, ale nie musisz, dzielić się swoim doświadczeniem w małej grupie 2-3 osobowej)* opcjonalne.

- Joga Nidra na Dobry Sen (25 min)

- zakończeniePROWADZĄCA:
Nazywam się Karo Tashi i jestem z wykształcenia psychologiem , z pasji eksploratorem umysłu. Moi nauczyciele (Buddyjscy Mistrzowie medytacji), nazywają mnie Tashi, co po Tybetańsku oznacza to "pomyślny znak", "dobry omen". Studiowałam w międzynarodowych uznanych szkołach uczących empirycznej pracy z umysłem poprzez medytacje.Ponad 12 lat zaangażowanej praktyki medytacyjnej oraz jogi i regularnych świeckich odosobnień medytacyjnych oraz odosobnień.Miałam również ogromne szczęście otrzymania nauk od Tybetańskich Buddyjskich Mistrzów oraz pionierów naukowo opracowanej metody - Medytacji Mindfulness, czyli treningu Uważnej ObecnościPo ukończeniu studiów z Psychologii w Edynburgu, dostałam się do The Three Doors Academy (stworzonej przez tybetańskiego Mistrza Tenzin Wangyal Rinpoche. Studiuję w międzynarodowej szkole Yoga Nidra. 


OPINIE:

"Joga Nidra pozwala mi odpocząć od kołowrotka myśli, odpoczywam od moich codziennych zmagań". - Krystyna lat 54


Biorę udział w wieczornych wyciszeniach tylko z nagrania, puszczam je sobie codziennie przed snem, samemu jest mi trudno się zmobilizować by wcześniej pójść spać. 

Te nagrania mnie motywują. Śpię lepiej, budzę się wypoczęty. - Radek 48 lat


"Joga Nidra pomaga mi coraz częściej po prostu zatrzymać się nawet w pogoni wakacyjnych wrażeń, kiedy to coś zwiedzam, a już myślę o tym, co jeszcze powinnam zobaczyć, wtedy nagle potrafię zatrzymać się i rozejrzeć, pomyśleć: popatrz dookoła, tym się ciesz, to jest życie teraz, odpocznij, poczuj ten promień słońca, spójrz głębiej na ten niesamowity błękit nieba. Potrafię więcej wynieść z każdej chwili i wracam bardziej zrelaksowana, spokojniejsza z wakacji, które kiedyś były dla mnie pogonią za kolejnymi i kolejnymi wrażeniami. Dziękuję!" - Magdalena Samyn-Raczynska.


"Karo Tashi prowadzi te sesje w jakiś magiczny sposób, na co dzień trudno mi się jest zrelaksować, a tu porostu odpływam w przyjemny błogi stan odprężenia".- Paulina lat 36


"Karo Tashi jest świetną nauczycielką. Jest dobrym człowiekiem o ogromnym sercu do medytacji. Jest przyjacielska, a jej zajęcia są zawsze pełne humoru. Karo ma wiedzę i kilkunastoletnie doświadczenie, które w Polsce bez wątpienia prześciga większość tzw. coachów czy trenerów mindfluness. To daje kursantom poczucie ogromnego bezpieczeństwa i zaufania. I co najważniejsze, Karo przekazuje swoim uczniom "narzędzia", dzięki którym samodzielnie mogą eksplorować tajniki swojego umysłu. Wszystko w swoim naturalnym tempie i z uwagą pełną życzliwości. Dziękuję Karo Tashi! "- Paulina Górska, PR-owiec w organizacji pozarządowej; entuzjastka fotografii, perkusji i gitary

"Jestem bardzo wdzięczny za współpracę z Karo Tashi. Zdolność efektywnego radzenia sobie ze stresem w moim życiu zawodowym jest na wagę złota!" - Antoni Chomiak, Radca Prawny
Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
Masz pytania, napisz: karo@karo-tashi.com
Po wykupieniu dostępu automatycznie otrzymujesz link dostępu na spotkania 03.11.21 i 10.11.21 w mailu z platformy Evena potwierdzającej Twój zakup. SPRAWDŹ SPAM i foldery INNE.
PAKIET MIESIĘCZNY- koszt 65 zł (na żywo + nagrania)

Masz pytania, napisz: karo@karo-tashi.com
Po wykupieniu dostępu automatycznie otrzymujesz link dostępu na spotkania 03.11.21 i 10.11.21 w mailu z platformy Evena potwierdzającej Twój zakup. SPRAWDŹ SPAM i foldery INNE.

już niedostępne 65,00 zł -