Wieczór autorski z Ewa Kassalą

location icon
Zamek Piastowski w Raciborzu ul. Zamkowa 2, Racibórz
calendar icon
Od 2 gru 17:00 do 2 gru 17:00

 "Spotkanie z Królową" - zmiana terminu wieczoru autorskiego

W trosce o Wasze zdrowie i bezpieczeństwo , w związku z sytuacją epidemiologiczną wieczór autorski z Ewą Kassalą, który miał odbyć się 15 października 2020 r. na raciborskim Zamku Piastowskim, został przeniesiony na 6 grudnia br. Mamy nadzieję, że tę decyzję przyjmiecie ze zrozumieniem i życzliwością. Nie oznacza to, że rezygnujemy ze "Spotkania z Królową"!  Tego dnia, czyli 15 października, o godz. 19.30 zapraszany Was na transmisję live'a na FB, podczas którego połączymy się w Ewą Kassalą i każdą z Was.


Transmisja odbędzie się na FB Ewa Kassala

https://www.facebook.com/queensofliterature


Autorka zaprezentuje nam nie tylko swoją najnowszą powieść "Semiramida", ale także zdradzi nam kulisy powstawania powieści. Opowie nam o swojej niedawnej podróży do Watykanu, gdzie uzyskała dostęp do tajnych archiwów, dotyczących Marii Magdaleny, bohaterki kolejnej powieści. Będzie też dużo pozytywnej, wspierającej energii dla każdej z nas.

Kolejna dobra wiadomość to taka, że nie rezygnujemy z osobistego spotkania autorskiego, tylko przenosimy je na inny, mamy nadzieję, bezpieczny termin. Planowany termin "Spotkania z Królową", także pokazu kolekcji ubrań inspirowanych powieścią to 2 grudnia br. , także na raciborskim Zamku Piastowskim.

Dziękujemy za to, że jesteście, że chcecie być z nami, łączyć się w pozytywnej energii. Dziękujmy za wyrozumiałość w związku ze zmianami formuły i terminu. Szczególne podziękowania kierujemy do obsługi Zamku Piastowskiego w Raciborzu za dotychczasową pomoc i wyrozumiałość w kwestiach organizacyjnych.

O szczegółach będziemy Was informować w kolejnych komunikatach.

Z wyrazami szacunku i wdzięczności

Organizatorki

Ilona Somerla, Monika Grzesiek, Aleksandra Dik

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Wieczór autorski z Ewa Kassalą
już niedostępne -