Zdrowie i Medycyna Sport

Widoki I Stretching & Yoga

location icon
Widoki Litewska 20/69, Kraków
calendar icon
Od 27 paź 18:00 do 27 paź 21:00
ticket icon
Od 35,00 zł

Jeśli masz ochotę poprawić swoją elastyczność, wytrzymałość oraz ruchomość mięśni i stawów, dotlenić ciało, poprawić krążenie lub po prostu się rozluźnić i odstresować w przepięknej, przyjaznej przestrzeni widoków zapraszamy na zajęcia w najbliższą środę. Dajemy wam do wyboru dwa rodzaje autorskich zajęć:

18:00 - 19:15 EveryBody Stretching

19:30 - 20:45 EveryBody Yoga 


Zajęcia poprowadzi Anna Rusiłko  @anna_maria_yoga - certyfikowana nauczycielka jogi (500 RYT), instruktorka stretchingu, absolwentka AWF w Krakowie oraz podyplomowych studiów Ajurwedy. Jedna sesja trwa 75 minut. Zajęcia prowadzone są w kameralnej grupie 10 osób.


My zapewniamy paski oraz wałki, was prosimy o wygodny strój, matę a także, jeśli lubicie, przyniesienie własnego kocyka.

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
EveryBody Stretching - zajęcia oparte na ćwiczeniach wzmacniających i stretchingowych, jogicznych asanach, jodze powięziowej, akupresurze. Z dużą uważnością na świadomą pracę z oddechem oraz harmonię ciała, umysłu i ducha. Sesja trwa 75 minut. EveryBody Stretching I 18:00 - 19:15

EveryBody Stretching - zajęcia oparte na ćwiczeniach wzmacniających i stretchingowych, jogicznych asanach, jodze powięziowej, akupresurze. Z dużą uważnością na świadomą pracę z oddechem oraz harmonię ciała, umysłu i ducha. Sesja trwa 75 minut.

już niedostępne 35,00 zł -
EveryBody Yoga - praktyka łącząca ruch z uważnością i świadomym, prawidłowym oddechem, mająca na celu zbalansowanie energii - ciała, umysłu i ducha. W oparciu o style Jogi takie jak: Hatha Joga, Vinyasa, Yiengar, powięziowa Joga Yin. Podczas praktyki będziemy także korzystać z technik masażu powięziowego i akupresury, a przede wszystkim poświęcimy czas na relaks i regenerację. Sesja trwa 75 minut. EveryBody Yoga I 19:30 - 20:45

EveryBody Yoga - praktyka łącząca ruch z uważnością i świadomym, prawidłowym oddechem, mająca na celu zbalansowanie energii - ciała, umysłu i ducha. W oparciu o style Jogi takie jak: Hatha Joga, Vinyasa, Yiengar, powięziowa Joga Yin. Podczas praktyki będziemy także korzystać z technik masażu powięziowego i akupresury, a przede wszystkim poświęcimy czas na relaks i regenerację. Sesja trwa 75 minut.

Wyprzedane 35,00 zł Wyprzedane