Warsztaty | Motywacja | 13.03.2018, środa, 17:45 | STARTER

location icon
Gdański Inkubator Przedsiębiorczości STARTER ul. Lęborska 3B, Gdańsk
calendar icon
Od 13 mar 18:00 do 13 mar 18:00

Zapraszamy Was serdecznie na kolejne bezpłatne warsztaty z serii "We Talk" organizowanie przez organizację Lider z sercem.

Tym razem zajmiemy się MOTYWACJĄ.  

Motywacja jest jednym z najbardziej pożądanych stanów psychicznych. Każdy z nas lubi gdy jest pełen energii i mocy, czuje, że żyje w pełni i jest zmotywowany do działania. Każdy szef chce mieć zmotywowanego i zaangażowanego pracownika, który osiąga wysokie rezultaty. Jak ten pożądany przez wszystkich stan osiągnąć? Jak skutecznie sprawić, żeby "chciało mi się chcieć"? Jak zadbać o to, żeby pragnienie realizacji naszego celu podtrzymać w sobie jak najdłużej? Kto i co może nam w tym pomóc lub zaszkodzić? Jaką moc mają słowa, które kierujemy do siebie i innych? Zapraszamy Was do dyskusji i wspólnego poszukiwania odpowiedzi na te i inne pytania.\

AGENDA:

17:45 - 18:00 - Rejestracja uczestników.

18:00 - 20:00 - Warsztaty.

Warsztaty poprowadzi założycielka Lidera z sercem - Monika Rychcik-Leyk oraz Grzegorz Czaicki.

Zapraszamy na nasz profil: https://www.facebook.com/LiderZSercem  oraz stronę: http://lider-z-sercem.pl/.


PROWADZĄCY


MONIKA RYCHCIK-LEYK
Liderka-Pasjonatka, coach i mentorka skupiona na rozwoju Ludzi i Zespołów, jako najlepszej drodze do osiągania celów osobistych i biznesowych. Służy innym swoim doświadczeniem w tym, jak budować zdrowe relacje oparte na zaufaniu i wspólnych wartościach. Absolwentka Psychologii przywództwa. Założycielka organizacji Lider z sercem.

GRZEGORZ CZAICKI
Z wykształcenia inżynier matematyki, logikę i rozwiązywanie problemów ma w naturze. Wielki fan efektywności, optymalizacji i metod Lean. Z doświadczenia manager zarządzający projektami w dużej międzynarodowej firmie. Z przekonania lider skupiony na rozwoju osobistym Ludzi, gdyż to w nich upatruje źródła sukcesu wszelkich działań. Współtworzy trójmiejską organizację Lider z sercem. Certyfikowany Scrum Master aktualnie wspierający różne zespoły pracujące z wykorzystaniem metodyk zwinnych (Scrum, Kanban). Prywatnie pasjonat wycieczek górskich o każdej porze roku.


PARTNERZY SPOTKANIA


Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Uczestnik
Wyprzedane Brak wolnych miejsc