Marketing Sprzedaż Zarządzanie Rozwój osobisty Polityka i Gospodarka

#AlfabetRozwoju - "C" jak Cel. Wyznaczaj Cele i krok po kroku je realizuj!!! webinar on-line

location icon
on-line
calendar icon
Od 4 lis 20:00 do 4 lis 20:00

#AlfabetRozwoju - "C" jak CEL

W dzisiejszych czasach stawianie sobie celów i konsekwentna ich realizacja może być jedyną słuszną drogą do osiągnięcia sukcesu. Dlatego warto nad tym pracować i rozwijać tę umiejętność, która jest potrzebna zarówno w życiu zawodowym jak i prywatnym. 

Dlatego już dziś zapraszam Cię na Mój Webinar:

"Wyznaczaj Cele i krok po kroku je realizuj!!!"

na którym:

  • Dowiesz się jak stawiać CEL, sobie lub zespołowi, by od razu poczuć, że jest w zasięgu.
  • Odkryjesz, co determinuje ludzi sukcesu do realizacji nawet najbardziej ambitnych celów.
  • Poznasz trzy narzędzia do skutecznej realizacji celów.
  • Wyznaczysz sobie wraz ze mną CEL jaki chcesz osiągnąć i ułożysz krok po kroku drogę do jego osiągnięcia.

To będzie około 2 godziny dobrej zabawy i merytorycznej wiedzy i oczywiście KONKURS z atrakcyjną nagrodą, musisz być z nami!!!


A KIM JESTEM??

Krzysztof Wilczewski


Ekspert w dziedzinie rozwoju osobistego, trener ludzi biznesu.

Od 10 lat solidnie, z rzetelnością i pasją pomagam innym w efektywnym rozwoju kompetencji miękkich, menadżerskich i sprzedażowych.
Jestem absolwentem Wyższej Szkoły Bankowej i Uniwersytetu Gdańskiego. Wieloletnia współpraca, jako Szef Zespołu Trenerskiego, z największą firmą pośrednictwa finansowego w Polsce, nauczyła mnie holistycznego podejścia do tematu szkoleń.
Mam otwartą głowa pełną pomysłów, jasny przekaz informacji oraz aktywne słuchanie potrzeb ułatwia mi wspólne wypracowanie dobrego planu działania z każdym zespołem.
Prowadząc projekty doradcze i szkoleniowa stawiam na jakość, koncentruję się na użyteczności proponowanych narzędzi. Poczuciem humoru jednoczę sobie ludzi, traktując pracę jako czystą przyjemność.

Zapisując się na to wydarzenie oświadczasz, że zapoznałeś się z zasadami przetwarzania danych osobowych i informacją o administratorze danych osobowych dostępnymi na www.krzysztofwilczewski.pl i zrozumiałeś ich treść, a także treść przysługujących ci praw w związku z przetwarzaniem danych. Zrozumiałeś, że wyrażenie zgody na przetwarzanie danych jest dobrowolne, jest jednak niezbędne w celu rejestracji uczestnictwa w wydarzeniu i może być w każdym czasie odwołane. Wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Krzysztof Wilczewski prowadzącego działalność gospodarczą z siedzibą w Elblągu na potrzeby rejestracji uczestnictwa w niniejszym wydarzeniu i weryfikacji listy obecności.


Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  AlfabetRozwoju - "C" jak cel. Wyznacz sobie cel i krok po kroku go realizuj!!!
Wyprzedane Brak wolnych miejsc