Języki programowania IT i Nowe technologie

ZDALNY PIĄTEK - AFTER: Webinar o Portfolio UX i UI Designera

location icon
nasz fanpage na Facebooku
calendar icon
Od 17 kwi 18:00 do 17 kwi 20:30
ticket icon
Od 0,00 zł

Już wiesz, że chcesz w swoim życiu zająć się projektowaniem produktów cyfrowych. Tylko to portfolio... Jak je przygotować, aby zaprezentować się z najlepszej strony, zachowując przy tym możliwie najlepsze praktyki i będąc na bieżąco z trendami?

Tym zagadnieniom postanowiliśmy poświęcić cały najbliższy webinar . Zapraszamy więc na AFTEREK ostatniego naszego spotkania, które możesz obejrzeć.

 Widzimy się w tym samym składzie: Karolina, Adam, Paweł - no i Ty! Koniecznie przyprowadź znajomych!

Porozmawiamy o tym, jak powinno wyglądać portfolio projektanta produktów cyfrowych. Pokażemy i omówimy na czym powinien skupić się UX Designer i UI Designer

💻 Przygotuj pytania, które Cię nurtują, aby zadać je naszym gościom. Pomożemy rozwiać Twoje wątpliwości.


Rozkład jazdy:

1. Cechy każdego dobrego portfolio z przykładami.

2. Najważniejsze elementy portfolio UX 

3. Najważniejsze elementy portfolio UI 

4. Najnowsze trendy w tworzeniu portfolio 

5. Gdzie szukać inspiracji? 

6. Q&A 


Dla kogo jest webinar?

Jeśli interesujesz się projektowaniem produktów cyfrowych i chcesz postawić krok w kierunku pracy w zawodzie UI lub UX DEsignera - to Webinar dla Ciebie.

Jeżeli jesteś na początku tej drogi i dopiero uczysz się rzemiosła - to przyda Ci się znajomość dobrych praktyk - to Webinar dla Ciebie.

Jeśli oglądałeś nas ostatnio i po prostu chcesz posłuchać więcej lub zadać pytanie, którego nie zadałeś - to zrób kolejne okrążenie na naszej karuzeli dobrej zabawy - to webinar dla Ciebie!


Jak dołączyć do webinaru?

  1. Zarejestruj się na wydarzenie
  2. Oglądaj transmisję na naszym fanpage'u. 
  3. Po webinarze otrzymasz od nas materiały prosto na Twoją skrzynkę mailową. By mieć pewność, że je otrzymasz na maila, zgłoś swój udział zapisując się w wydarzeniu na Evenea.


Wystąpią: 

👥 Karolina Troka

Z branżą IT związana od ponad dziesięciu lat. Rozpoczęła swoją przygodę wytwarzając produkty w metodyce kaskadowej, aby przesiąść się i docenić elastyczny AGILE. Z User Experience (UX) miała wiele wspólnego zanim stał się modny i wjechał na salony takich firm jak AIRBnB czy Uber. Posiada doświadczenie w projektach mobilnych i desktopowych. Najistotniejsze jest dla niej całkowite doświadczenie użytkownika, które często w kontakcie z produktem czy usługą rozpoczyna się (ma styczność) poza internetem, w świecie off line. Praca z ludźmi pozytywnie nakręca ją do działania. Prowadzenie warsztatów i szkoleń nie stanowi dla niej tajemnicy. Posiada doświadczenie PM-owe. Ceni sobie rzeczową dyskusję i pracę zespołową. Czas wolny? Hmm, nie posiada.

👥 Adam Karpisz

Projektant, który w branży kreatywnej nosił już różne czapki, od Grafika, przez UX Designera, po Art Directora. Pracował zarówno dla wielkich korpo jak Amazon, małych startupów, przeszedł przez piekło freelance, posmakował tworzenia gier wideo, ostatecznie znajdując swoje idealne miejsce w projektowaniu na potrzeby sieci i nowych technologii. Po godzinach projektowania w biurze wraca do domu by projektować dalej, dłubiąc dla przyjemności aplikacje, eksperymentując z animacją czy szkicując kolejne logo.

Obecnie pracuje jako Product Designer dla software house Bling SH oraz Art Director dla agencji kreatywnej Bling iD.

Gospodarzem będzie:

👥 Paweł Alicki

Mężczyzna pracujący, żadnej pracy się nie boi. Z wykształcenia artysta, fotograf w stanie spoczynku. W zeszłym roku wrócił z wyspiarskiej emigracji, gdzie między innymi rozwijał skille, fokusował się na targety, dizajnował strategie i menedżował prodżekty w agencji skupionej wokół płatnego marketingu w mediach społecznościowych. O typie człowieka niech świadczy fakt, że gdy potrzebował nieskomplikowanej aplikacji na telefon, zrobił kurs on-line podstaw programowania w Swift i ją sobie po prostu napisał. Jego konik to strategie rozwoju biznesu i digital transformation. W wolnych chwilach lubi wziąć plecak, hamak, suchy prowiant i zniknąć na kilka dni, podziać się gdzieś na szlaku.


Organizator:

infoShare Academy to szkoła programowania założona w maju 2015 roku. Jesteśmy jedną z największych akademii IT w Polsce z oddziałami w kilku miastach. Prowadzimy intensywne warsztaty z zakresu front-end, back-end (w tym Java, Python), Data Science, a także zwinnych metodyk prowadzenia projektów. Uczymy programowania od podstaw i przygotowujemy naszych absolwentów do wejścia na rynek IT. Stawiamy na wysoką jakość prowadzonych szkoleń, dzięki czemu mamy pewność, że firmy zyskują dobrze przygotowanych do pracy Junior Developerów.

Do zobaczenia!

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  ZDALNY PIĄTEK - AFTER - Webinar o portfolio UX i UI Designera
już niedostępne -