Zarządzanie Rozwój osobisty

Webinar - Mały budżet szkoleniowy, duże potrzeby? Dotacje dla firm w 2022 r.

location icon
online
calendar icon
Od 9 gru 9:00 do 9 gru 10:30

Zapisz się na bezpłatny webinar! 

Zarządzanie rozproszonymi zespołami, cyfrowe przywództwo, zarządzanie zmianą w czasie transformacji - na takie m.in. tematy szkoleń będą mogli pozyskać dofinansowanie w formie dotacji w 2022 roku pracodawcy. Przyszły rok ewidentnie będzie sprzyjał rozwijaniu kompetencji cyfrowych pracowników i menadżerów. Dotacje na szkolenia będzie można łączyć z działaniami wspierającymi w formie coachingu czy doradztwa, co z jednej strony wzmocni efektywność samych programów rozwojowych, ale z drugiej strony uczyni je bardziej atrakcyjnymi dla zespołów.

Pracownicy, dla których od wielu miesięcy praca zdalna jest normą, borykają się z rosnącym poczuciem izolacji i zacieraniem granic między życiem zawodowym a osobistym. Z tego powodu warto pomyśleć już teraz o przygotowaniu projektów rozwojowych na 2022 r. i pozyskaniu zewnętrznego finansowania na ich wdrożenie w swoich organizacjach. Firmy będą mogły uzyskać nawet do 100% dofinansowania (bez wkładu własnego) na  projekty rozwojowe. Podczas wydarzenia poznasz najbardziej aktualne informacje na temat różnorodnych źródeł finansowania szkoleń.

Podczas webinaru dowiesz się:

- jakie są dostępne programy w 2022 r. umożliwiające sfinansowanie projektów rozwojowych dla pracowników?

- jak przygotować się do procesu aplikowania o środki unijne na 2022 r.?

- na co zwrócić uwagę przy wyborze partnera do szkoleń?

Gościem specjalnym spotkania będzie Dorota Kulka, która odpowiada za procesy HR w Sente. Dorota podzieli się doświadczeniami swojej firmy w pozyskiwaniu i realizacji szkoleń z dofinansowaniem.

Nasze spotkania:

  • Są w formule porannej kawy (spotykamy się o godz. 9:00)
  • Nie są nagrywane (dla Waszego komfortu wypowiedzi)
  • Po części oficjalnej zapraszamy do 30 minut networkingu - wtedy obecność jest możliwa tylko z odsłoniętymi kamerkami, chcemy Was poznać i żebyście mogli poznać się nawzajem
  • Opatrzone są bonusem-niespodzianką dla każdego z uczestników

Adresaci webinaru

Pracownicy HR i przedstawiciele dużych, małych i średnich firm odpowiedzialnych za  szkolenia pracownicze. 

O prowadzącym

Marcin Kowalski, CEO w Human Partner - przedsiębiorca i doświadczony konsultant. Wspiera klientów w rozwoju ich biznesu, prowadząc warsztaty strategiczne oraz projekty rozwojowe. Jest certyfikowanym konsultantem Facilitation Foundation (certyfikat APMG International). Specjalizuje się w tematyce m.in. rozwoju kompetencji managerskich, tworzenia innowacji, strategii rozwoju organizacji oraz pozyskiwania finansowania. Aktywnie działa na rzecz rozwoju ekosystemów wspierania innowacji. Członek Community of European VET practitioners , the Digital transformation people oraz stowarzyszenia technologicznego ITCorner.

O gościu specjalnym

Dorota Kulka - odpowiada za procesy HR w Sente. Jest ambasadorem i strażnikiem kultury organizacyjnej, widząc jak przekłada się ona na satysfakcję pracowników i szybki rozwój firmy. Sente wdraża rozwiązania IT, od 2016 roku rokrocznie jest umieszczana na liście Gazel Biznesu, a w 2019 roku otrzymała nagrodę Diamenty Forbesa.

Warunki udziału

Udział w webinarium jest bezpłatny, jednakże możliwy wyłącznie po otrzymaniu potwierdzenia udziału od organizatora na maila podanego w formularzu zgłoszeniowym. Organizator spotkania zastrzega sobie możliwość selekcji zgłoszeń, a także możliwość zmiany terminu lub odwołania wydarzenia. Liczba miejsc jest ograniczona i o uczestnictwie w wydarzeniu może decydować kolejność logowania. SPOTKANIE NIE BĘDZIE NAGRYWANE. ZAPRASZAMY DO ZOBACZENIA SIĘ Z NAMI "NA ŻYWO". 


Organizator

Human Partner - firma konsultingowo-szkoleniowa. Poprzez szkolenia oferujemy Klientom pozytywne zmiany w ludziach i w całym przedsiębiorstwie. Myślimy długodystansowo, kompleksowo i efektywnie.

Jesteśmy ekspertem w dziedzinie tworzenia dedykowanych programów rozwojowych dla pracowników. Potwierdzeniem tego jest zdobycie w 2018 roku międzynarodowej nagrody Komisji Europejskiej - VET EXCELLENCE AWARDS - Training at work Award 2018.

>>ZOBACZ NASZE CASE STUDIES

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
Wydarzenie bezpłatne Webinar - Mały budżet szkoleniowy, duże potrzeby? Dotacje dla firm w 2022 r.

Wydarzenie bezpłatne

Wyprzedane Brak wolnych miejsc