Języki programowania IT i Nowe technologie

Webinar: Kariera UX i UI Designera

location icon
nasz fanpage na Facebooku
calendar icon
Od 6 sie 18:00 do 6 sie 21:00

Jak zapewne wiesz, UX i UI to dwie różne sfery projektowania produktów cyfrowych. Jakiś czas temu szczegółowo omawialiśmy różnice, którymi cechują się obie profesje. Porozmawiajmy zatem nieco dłużej o tym jak przebiega kariera UX i UI Designera. 

Zaprosiliśmy przedstawicieli obu środowisk projektanckich - naszych trenerów: Karolinę i Wojtka, którzy opowiedzą o pracy w obu profesjach oraz o tym jak kształtuje się kariera UX oraz UI Designera. Ale przede wszystkim - odpowiedzą na pytania, których, jak wiemy, jest niemało u osób chcących wejść do zawodu projektanta.

Szykuj więc pytania do naszych gości. Już nie możemy się doczekać na spotkanie, aby pomóc rozwiać Twoje wątpliwości związane z nauką projektowania.


Dla kogo jest webinar?

- jeśli interesujesz się projektowaniem produktów cyfrowych,

- jeżeli UX i UI coś Ci mówią, ale chcesz dowiedzieć się więcej,

- jeśli zdecydowałeś się zostać projektantem i potrzebujesz wsparcia na starcie swojej ścieżki,

- jeśli jesteś początkującym UX lub UI Designerem,

to webinar właśnie dla Ciebie.


🗓Kiedy? Czwartek, 6 sierpnia 2020

🕕O której? 18:00


Jak dołączyć do webinaru?

  1. Zarejestruj się na wydarzenie
  2. Oglądaj transmisję na naszym fanpage'u, na Facebooku
  3. Po webinarze otrzymasz od nas materiały prosto na Twoją skrzynkę mailową. 


Wystąpią: 

👥 Karolina Pulter - z wykształcenia socjolog ze specjalizacją badanie rynku oraz UX Designer. Badam, doradzam i projektuję głównie dla branży turystycznej, ecommerce oraz bankowej. W odkrywaniu potrzeb użytkowników pomagają mi wrodzona empatia i analityczny umysł, a każdy kolejny projekt jest wyzwaniem, które ma uczynić świat trochę bardziej przyjaznym 🙂 Pracowałam m.in. dla: Santander Bank, Eurobank, Nest Bank, Play, AVON, Obag, Eobuwie, Praca.pl.

👥Wojtek Tyszkiewicz - interdyscyplinarny projektant graficzny specjalizujący się w tworzeniu rozwiązań dla marek oraz produktów interaktywnych. Przez ponad 6 lat doświadczenia zawodowego współpracował zarówno z klientami korporacyjnymi, instytucjami narodowymi jak i startupami, dzieląc się wiedzą z zakresu identyfikacji wizualnej oraz UI/UX. W swojej codziennej pracy inspiruje się projektami Paul'a Rand'a, Maliki Favre oraz minimalizmem i niekonwencjonalną geometrią.


Gospodarzem będzie:

👥 Paweł Alicki

Mężczyzna pracujący, żadnej pracy się nie boi. Z wykształcenia artysta, fotograf w stanie spoczynku. W zeszłym roku wrócił z wyspiarskiej emigracji, gdzie między innymi rozwijał skille, fokusował się na targety, dizajnował strategie i menedżował prodżekty w agencji skupionej wokół płatnego marketingu w mediach społecznościowych. O typie człowieka niech świadczy fakt, że gdy potrzebował nieskomplikowanej aplikacji na telefon, zrobił kurs on-line podstaw programowania w Swift i ją sobie po prostu napisał. Jego konik to strategie rozwoju biznesu i digital transformation. W wolnych chwilach lubi wziąć plecak, hamak, suchy prowiant i zniknąć na kilka dni, podziać się gdzieś na szlaku.


Organizator:

infoShare Academy to szkoła programowania założona w maju 2015 roku. Jesteśmy jedną z największych akademii IT w Polsce z oddziałami w kilku miastach. Prowadzimy intensywne warsztaty z zakresu front-end, back-end (w tym Java, Python), Data Science, a także zwinnych metodyk prowadzenia projektów. Uczymy programowania od podstaw i przygotowujemy naszych absolwentów do wejścia na rynek IT. Stawiamy na wysoką jakość prowadzonych szkoleń, dzięki czemu mamy pewność, że firmy zyskują dobrze przygotowanych do pracy Junior Developerów.

Do zobaczenia!

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Webinar: kariera UX i UI Designera
już niedostępne -