Języki programowania IT i Nowe technologie

Webinar: Jak szybko wejść do branży IT?

location icon
link wyślemy Ci przed webinarem
calendar icon
Od 27 kwi 18:00 do 27 kwi 19:30
ticket icon
Od 0,00 zł

Zastanawiasz się, czy to właściwy moment na zmianę swojej kariery? Myślisz o nauce programowania? A może targają Tobą wątpliwości spowodowane tym, że nie wiesz ile taka zmiana może potrwać i co Cię właściwie czeka?

Zapraszamy na webinar, podczas którego dowiesz się, w jaki sposób najkrótszą drogą i najszybciej zdobyć pakiet umiejętności "na start", dzięki którym będziesz mógł postawić swoje pierwsze kroki w IT. Planujemy skutecznie objaśnić kwestie zarobków w branży, aby rozwiać Twoje wątpliwości z tym związane.

Szykuj się na webinar, który pomoże Ci postawić cezurę w Twoim życiu, jeśli tylko jesteś gotowy na zmianę. Czas, by zdecydować się na związek z branżą, wobec której czynisz już od jakiegoś czasu nieśmiałe zaloty. Pora wcielić plany w życie.


Jak dołączyć?

1. Zarezerwuj miejsce dla siebie, zapisując się tutaj na webinar.

2. Tuż przed wydarzeniem otrzymasz od nas link z dostępem do webinaru.


Przygotuj pytania, które Cię nurtują, aby zadać je Pauli i Kubie. Pomożemy rozwiać Twoje wątpliwości.


Podczas webinaru dowiesz się:

👉 Jak zacząć naukę programowania?

👉 W jaki sposób wybrać technologię dla siebie?

👉 Jak wygląda rynek pracy w branży IT?

👉 Jak kształtują się obecnie zarobki na różnych stanowiskach w IT?

👉 Jak przebiega rekrutacja (również ta zdalna) na stanowisko developera i jak należy się do niej przygotować?

👉 Jak wygląda zdalna nauka programowania - jakie programy i narzędzia sprawdzają się najlepiej?


Wystąpią:

Paulina Ziomek - Wołczkiewicz - absolwentka Ratownictwa Medycznego na Gdańskim Uniwersytecie Medycznym oraz Psychologii na Uniwersytecie Gdańskim. Po 5 latach pracy na Oddziale Ratunkowym postanowiła zostawić medycynę i całkowicie poświęcić się zgłębianiu wiedzy z obszaru HR. Posiada kilkuletnie doświadczenie w realizowaniu procesów rekrutacyjnych, głównie w branży IT. W infoShare Academy odpowiedzialna za przygotowanie kursantów do wejścia na rynek pracy. Uwielbia Tatry, dalekie i bliskie podróże oraz gotowanie. Miłośniczka kawy.

Kuba Kłos - absolwent pierwszego w historii bootcampu Front-end w infoShare Academy. Po 5 latach od ukończenia kursu wrócił do Akademii. Tym razem w roli gościa od marketingu. Jest przekonany, że programowanie jest jedną z kluczowych umiejętności - nawet jeżeli nie myślisz o zmianie branży. A połączenie programowania z wiedzą z innych specjalizacji to mikstura idealna, otwierająca olbrzymie możliwości. Po pracy biega z aparatem i lata dronem. Kiedyś skakał o tyczce, dzisiaj ucieka przed dedlajnami. Absolwent marketingu internetowego na Akademii Leona Koźmińskiego.


Organizator:

infoShare Academy to jedna z największych w Polsce Akademii IT, założona w maju 2015 roku. Prowadzimy kursy od podstaw w trybie stacjonarnym oraz zdalnym z trenerem na żywo. W ofercie kursów mamy zarówno kursy wieczorowe z takich obszarów jak: UX, UI, Python, SQL, Docker, Aplikacje mobilne, WebMaster (WordPress), Podstawy JavaScript, jak również dłuższe kursy tzw. bootcampy realizowane w trybie dziennym jak i weekendowym: Java, Front-end, Data Science, UX, C#/.NET.

infoShare Academy stawia na wysoką jakość szkoleń, dzięki czemu firmy zyskują dobrze przygotowanych do pracy Junior Developerów. Dotychczas Akademia przeszkoliła ponad 2500 osób.

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Webinar: Jak szybko wejść do branży IT?
już niedostępne -