Języki programowania IT i Nowe technologie

Webinar: Jak sprawnie zostać Front-end Developerem?

location icon
link wyślemy Ci przed webinarem
calendar icon
Od 19 maj 18:00 do 19 maj 19:30
ticket icon
Od 0,00 zł

Zastanawiasz się, czy to właściwy moment na zmianę swojej kariery? Masz poczucie estetyki i lubisz widzieć końcowy efekt swojej pracy? Myślisz o tym, aby zostać front-end Developerem? A może targają Tobą wątpliwości spowodowane tym, że nie wiesz ile taka zmiana może potrwać i co będzie... potem?

Zapraszamy na webinar, podczas którego dowiesz się, w jaki sposób najkrótszą drogą i najszybciej zdobyć pakiet umiejętności "na start" kariery Front-end Developera, dzięki którym będziesz mógł postawić swoje pierwsze kroki w IT i rozwijać się jako Junior Front-end Developer. 

Czas, by zdecydować się na profesję, która da Ci satysfakcję z codziennej pracy. Pora wcielić plany na zmianę swojej kariery w życie.


Jak dołączyć?

1. Zarezerwuj miejsce dla siebie, zapisując się tutaj na webinar.

2. Tuż przed wydarzeniem otrzymasz od nas link z dostępem do webinaru.


Przygotuj pytania, które Cię nurtują, aby zadać je naszym gościom: Pauli i Bartoszowi. Pomożemy rozwiać Twoje wątpliwości dotyczące kariery Front-end Developera.


Podczas webinaru dowiesz się:

👉 Jak zacząć naukę programowania we Front-endzie?

👉 W jaki sposób zyskać pewność, że Front-end to dobry wybór?

👉 Jak wygląda rynek pracy w branży IT dla Front-end Developerów?

👉 Jak kształtują się obecnie zarobki Front-end Developerów w IT?

👉 Jak przebiega rekrutacja (również ta zdalna) na stanowisko Junior Front-End Developera i jak należy się do niej przygotować?

👉 Jak wygląda zdalna nauka programowania - jakie programy i narzędzia sprawdzają się najlepiej?


Wystąpią:

Paulina Ziomek - Wołczkiewicz - absolwentka Ratownictwa Medycznego na Gdańskim Uniwersytecie Medycznym oraz Psychologii na Uniwersytecie Gdańskim. Po 5 latach pracy na Oddziale Ratunkowym postanowiła zostawić medycynę i całkowicie poświęcić się zgłębianiu wiedzy z obszaru HR. Posiada kilkuletnie doświadczenie w realizowaniu procesów rekrutacyjnych, głównie w branży IT. W infoShare Academy odpowiedzialna za przygotowanie kursantów do wejścia na rynek pracy. Uwielbia Tatry, dalekie i bliskie podróże oraz gotowanie. Miłośniczka kawy.

Michał Michalczuk - Full-stack Software Developer, gdy jest potrzeba scrum master i team leader, okazjonalnie prelegent. Promotor TypeScript. Na froncie najczęściej pracuje z Angular'em, ale dzielnie eksploruje inne frameworki. Na tyłach preferuje Asp.Net i C# lub Node.js, ale pracował w różnych językach i technologiach - od Pythona i Django, przez Wpf i Silverlight, Visual Basic czy PHP. Uwielbia dzielić się wiedzą, szerzyć dobre praktyki oraz rozwiązywać problemy. Nie nudzi się, sypia gdy jest taka potrzeba.

Bartosz Cytrowski - Starszy inżynier oprogramowania w firmie Spartez i od 2015 roku trener w infoShare Academy, gdzie na sali szkoleniowej spędził ponad trzy tysiące godzin. Od 2006 roku związany z tworzeniem aplikacji internetowych. Pracował w projektach fullstackowych opartych na Javie, .Necie, PHP i Node.js m.in. dla firm Schibsted Tech Polska oraz Tidal. Zafascynowany funkcyjnym programowaniem reaktywnym, projektowaniem złożonych interfejsów użytkownika, wizualizacjami oraz przetwarzaniem danych. Specjalizuje się w języku JavaScript i bibliotece React. W przerwach od kodowania znajdziecie go przy stole do piłkarzyków.


Prowadzący:

Paweł Alicki - z wykształcenia artysta, fotograf w stanie spoczynku. W infoShare Academy dba o merytorykę kursów. Od lat związany z branżą IT - przed, w trakcie i po latach wyspiarskiej emigracji. Zawodowo pasjonujący się strategiami rozwoju biznesu i digital transformation. Od niedawna stara się jak najwięcej czasu spędzać żeglując po oceanicznych archipelagach Data Science.
O typie człowieka niech świadczy fakt, że gdy potrzebował dedykowanej aplikacji na telefon, zrobił kurs on-line podstaw programowania w Swift i ją sobie po prostu napisał. W wolnych chwilach lubi wziąć plecak, hamak, suchy prowiant i zniknąć na kilka dni, podziać się gdzieś na szlaku.


Organizator:

infoShare Academy to jedna z największych w Polsce Akademii IT, założona w maju 2015 roku. Prowadzimy kursy od podstaw w trybie stacjonarnym oraz zdalnym z trenerem na żywo. W ofercie kursów mamy zarówno kursy wieczorowe z takich obszarów jak: UX, UI, Python, SQL, Docker, Aplikacje mobilne, WebMaster (WordPress), Podstawy JavaScript, jak również dłuższe kursy tzw. bootcampy realizowane w trybie dziennym jak i weekendowym: Java, Front-end, Data Science, UX, C#/.NET.

infoShare Academy stawia na wysoką jakość szkoleń, dzięki czemu firmy zyskują dobrze przygotowanych do pracy Junior Developerów. Dotychczas Akademia przeszkoliła ponad 2500 osób.

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Webinar: Jak sprawnie zostać Front-end Developerem?
już niedostępne -