Zarządzanie Rozwój osobisty

Jak HR może wspierać nowo mianowanych managerów w nowej normalności?

location icon
online
calendar icon
Od 13 paź 9:00 do 13 paź 10:30
ticket icon
Od 0,00 zł

Zapisz się na bezpłatny webinar! 

Gdy nowy pracownik rozpoczyna pracę w firmie, dobrze poukładane organizacje przeprowadzają go przez wcześniej zaplanowany proces onboardingu.

Nie każda firma jednak ma taki proces zaplanowany dla osób, które awansowały na kierownicze stanowisko. A przecież pierwsze kroki w roli liderskiej są trudne, bez względu na to, czy manager wyrósł z zespołu, którym teraz ma zarządzać, czy jest zatrudniony po zewnętrznej rekrutacji. W obu sytuacjach powinien otrzymać wsparcie swojego przełożonego i zespołu HR. O tym wsparciu porozmawiamy w czasie zbliżającego się webinaru.

Główne zagadnienia, jakie poruszymy:

  • Wiedza i umiejętności niezbędne na kierowniczym stanowisku.
  • Nowa rola - nowe problemy - kto i jak może pomóc nowo mianowanemu managerowi?
  • 10 pomysłów na wsparcie nowego lidera ze strony HR

Nasze spotkania:

  • Są w formule porannej kawy (spotykamy się o godz. 9:00)
  • Nie są nagrywane (dla Waszego komfortu wypowiedzi)
  • Po części oficjalnej zapraszamy do 30 minut networkingu - wtedy obecność jest możliwa tylko z odsłoniętymi kamerkami, chcemy Was poznać i żebyście mogli poznać się nawzajem
  • Opatrzone są bonusem-niespodzianką dla każdego z uczestników

Adresaci webinaru

Pracownicy działów HR.  

O trenerce

Maja Lose - trenerka biznesu, konsultantka, tutorka. Absolwentka kierunku Zarządzanie i Marketing na Politechnice Wrocławskiej oraz Podyplomowego Studium Pedagogicznego. Zdobyła doświadczenie managerskie pracując w międzynarodowej firmie oraz prowadziła proces restrukturyzacji w spółce należącej do dużej polskiej grupy kapitałowej. Wpiera pracowników firm w budowaniu kompetencji XXI wieku takich jak: odporność na zmiany, współpraca, kreatywność i kompetencje liderskie. Autorka scenariuszy zgrywalizowanych szkoleń oraz programów rozwojowych opartych o VR. Jako praktyk najczęściej pracuje z managerami.

Prowadziła szkolenia m.in. dla: Ministerstwo Rozwoju Pracy i Technologii, Kuehne Nagel, DSV Logistic, Inter Cars, Santander Consumer Bank, Orbis, Ferrero, Kompania Piwowarska, ORANGE, ING Bank Śląski, Pneumat, UNITY, Luxmed, BNP Parribas

Specjalizacja trenerska: kompetencje liderskie dla managerów i pracowników, akademie managera na różnych poziomach, zarządzanie zmianą, budowanie twórczego środowiska pracy. 

Warunki udziału

Udział w webinarium jest bezpłatny, jednakże możliwy wyłącznie po otrzymaniu potwierdzenia udziału od organizatora na maila podanego w formularzu zgłoszeniowym. Organizator spotkania zastrzega sobie możliwość selekcji zgłoszeń, a także możliwość zmiany terminu lub odwołania wydarzenia. Liczba miejsc jest ograniczona i o uczestnictwie w wydarzeniu może decydować kolejność logowania. SPOTKANIE NIE BĘDZIE NAGRYWANE. ZAPRASZAMY DO ZOBACZENIA SIĘ Z NAMI "NA ŻYWO". 


Organizator

Human Partner - firma konsultingowo-szkoleniowa. Poprzez szkolenia oferujemy Klientom pozytywne zmiany w ludziach i w całym przedsiębiorstwie. Myślimy długodystansowo, kompleksowo i efektywnie.

Jesteśmy ekspertem w dziedzinie tworzenia dedykowanych programów rozwojowych dla pracowników. Potwierdzeniem tego jest zdobycie w 2018 roku międzynarodowej nagrody Komisji Europejskiej - VET EXCELLENCE AWARDS - Training at work Award 2018.

>>ZOBACZ NASZE CASE STUDIES

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
Wydarzenie bezpłatne Webinar - Jak HR może wspierać nowo mianowanych managerów w nowej normalności?

Wydarzenie bezpłatne

13 Października 2022, 09:00