Biznes i Przedsiędsiębiorczość Zarządzanie

Webinar: GRY DECYZYJNE - najbardziej skuteczny sposób na naukę i doświadczanie w biznesie

location icon
calendar icon
Od 4 lut 12:00 do 4 lut 13:30
ticket icon
Od 0,00 zł

O bezpłatnym webinarze


Gry decyzyjne to interaktywne warsztaty zapewniające zdobycie doświadczenia w zakresie umiejętności przekładania wiedzy z zakresu biznesu na praktyczne jej wykorzystanie. Pozwalają uczestnikom eksperymentować ze strategiami biznesowymi oraz poczuć prawdziwe konsekwencje własnych działań w wirtualnym środowisku biznesowym. Gry decyzyjne opierają się na podejściu do uczenia się określanym jako konstruktywizm, ponieważ uczestnicy kształtują swoją wiedzę praktyczną a nie tylko ją otrzymują. To metody oparte na własnej pracy uczestników zwiększające ich biegłość w wykorzystywaniu wiedzy w praktyce biznesu. 

O udziale w grach decyzyjnych uczestnicy mówią krótko - to metoda, która wciąga i uzależnia od poszukiwania coraz efektywniejszych rozwiązań, ale trzeba to osobiście przeżyć, aby poznać korzyści jakie daje uczestnictwo w grze. Od wściekłości do entuzjazmu - tak przejawiają się emocje uczestników w momencie poznawania konsekwencji swoich decyzji.

 Podczas webinaru dowiesz się w jaki sposób udział w grach decyzyjnych zapewnia praktyczne doskonalenie umiejętności menedżerskich w zakresie:

  • radzenia sobie z konsekwencjami własnych decyzji wymagających dostosowywania strategii w odpowiedzi na zmiany w potrzebach klientów oraz działań konkurencji,
  • strategicznego myślenia oraz kształtowania odpowiedzialności finansowej,
  • zrozumienia jak ważne jest kompleksowe spojrzenie na decyzje z punktu widzenia firmy a nie tylko pełnionego stanowiska,
  • poprawy efektywności współpracy pomiędzy obszarami funkcjonalnymi firmy,
  • wykorzystania umiejętności przywódczych, interpersonalnych oraz pracy w zespole.

Gry decyzyjne realizowane są z wykorzystaniem nowoczesnej platformy internetowej umożliwiającej uczestnikom podejmowanie decyzji drogą online. Współzawodniczą oni w systemie decyzje-wyniki, czyli bezpośrednio doświadczają efektów swoich decyzji.


Adresaci webinaru

Przyszli i aktualni menedżerowie

O prowadzącej

Krystyna Połubińska - specjalizuje się szkoleniach z zarządzania strategicznego dedykowanych kadrze kierowniczej wszystkich szczebli oraz doskonaleniu umiejętności menedżerskich i przywódczych w oparciu o symulacyjne gry decyzyjne. Swoją podróż w świat symulacji biznesowych rozpoczęła w 1998 roku i od tego czasu zrealizowała ponad 2000 dni warsztatów z wykorzystaniem gier decyzyjnych m.in. na podyplomowych studiach menedżerskich, programach Master of Business Administration walidowanych przez RSM Erasmus University w Rotterdamie a realizowanych przez Gdańską Fundację Kształcenia Menedżerów.

Jest magistrem ekonomii, absolwentką Politechniki Szczecińskiej. Ukończyła seminarium z zakresu zarządzania, marketingu oraz technik szkoleniowych w Delta College w Middelburgu w Holandii oraz szkolenia instruktażowe z zakresu wykorzystania symulacyjnych gier decyzyjnych organizowane przez Duński Instytut Techniczny oraz Instytut ILS w Tennessee. Uzyskała licencję - Marketplace Simulations Trainer Certificate.

Jako Dyrektor Zarządzający w firmie Sircom sp. z o.o. zajmowała się budowaniem jej wizerunku oraz wprowadzaniem nowych produktów na rynek. Jako pełnomocnik Rektora Olsztyńskiej Szkoły Wyższej odpowiadała za jej rozwój i promocję. Jako lider zrealizowała 22 projekty w ramach EFS. Jako trener szkoliła pracowników wszystkich szczebli. Jej kariera zawodowa obejmuje również prace przy wdrożeniach dużych projektów m.in. w firmie Budimex Olsztyn oraz Pax Serwis w Koninie.

Warunki udziału

Udział w webinarium jest bezpłatny, jednakże możliwy wyłącznie po otrzymaniu potwierdzenia udziału od organizatora na maila podanego w formularzu zgłoszeniowym i zapisania się do jego newslettera podczas rejestracji na wydarzenie. Organizator spotkania zastrzega sobie możliwość  możliwość zmiany terminu lub odwołania wydarzenia. Liczba miejsc jest ograniczona i o uczestnictwie w wydarzeniu może decydować kolejność logowania. 

Organizator

Human Partner - firma konsultingowo-szkoleniowa. Poprzez szkolenia oferujemy Klientom pozytywne zmiany w ludziach i w całym przedsiębiorstwie. Myślimy długodystansowo, kompleksowo i efektywnie.

Jesteśmy ekspertem w dziedzinie tworzenia dedykowanych programów rozwojowych dla pracowników. Potwierdzeniem tego jest zdobycie w 2018 roku międzynarodowej nagrody Komisji Europejskiej - VET EXCELLENCE AWARDS - Training at work Award 2018.

>>ZOBACZ NASZE CASE STUDIES

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
Wydarzenie bezpłatne Webinar: GRY DECYZYJNE - najbardziej skuteczny sposób na naukę i doświadczanie w biznesie

Wydarzenie bezpłatne

4 Lutego 2021, 11:00