Języki programowania IT i Nowe technologie

Docker: Tips and Tricks from Docker Captain (webinar)

location icon
nasz fanpage
calendar icon
Od 16 cze 18:00 do 16 cze 21:00
ticket icon
Od 0,00 zł

Poznaj dobre praktyki codziennej pracy z Dockerem - zebrane przez Docker Capitanów i inspirowane blogami, prezentacjami na konferencjach oraz codzienną pracą, ale również od członków społeczności Dockera. Zobaczysz jak usprawnić swoją pracę z obrazami i kontenerami, jak działa Docker od środka albo jak uruchomić aplikacje okienkowe Dockerze.


Dla kogo jest ten webinar?

Webinar przeznaczony jest dla osób, które pracują na co dzień z Dockerem bądź interesują się technologią konteneryzacji.


Plan spotkania:

  1. Wprowadzenie
  2. Tips & Tricks #1
  3. AMA
  4. Tips & Tricks #2
  5. AMA


Prowadzący:

Łukasz Lach - Docker Captain, Senior Software Architect

Na co dzień pracuje jako starszy architekt oprogramowania w GOG.com (grupa CD Projekt) nad grami takimi jak Cyberpunk 2077 czy Gwent: The Witcher Card Game. Dwukrotnie wykładał na konferencji DockerCon - w 2018 i 2019 roku. Tylko w ostatnim roku poprowadził warsztaty z Dockera na konferencjach infoShare, DevOps Days, Container Days i Just DevOps.


Jak dołączyć?

1. Zarezerwuj miejsce dla siebie, zapisując się tutaj na wydarzenie.

2. Oglądaj transmisję na naszym fanpage'u.


🎥 Widzimy się we wtorek, 16 czerwca o godz. 18.00!

Organizator webinaru:

infoShare Academy - szkoła programowania założona w maju 2015 roku. Prowadzimy intensywne warsztaty z zakresu front-end, back-end (w tym Java, Python), Data Science, a także zwinnych metodyk prowadzenia projektów. Uczymy programowania od podstaw i przygotowujemy naszych absolwentów do wejścia na rynek IT. Stawiamy na wysoką jakość prowadzonych szkoleń, dzięki czemu mamy pewność, że firmy zyskują dobrze przygotowanych do pracy Junior Developerów. 

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Webinar: Tips and Tricks from Docker Captain
już niedostępne -