Języki programowania IT i Nowe technologie

Bezpłatny webinar: Debugowanie w Dockerze

location icon
nasz fanpage
calendar icon
Od 7 maj 18:00 do 7 maj 19:30
ticket icon
Od 0,00 zł

Poznaj Dockera - technologię, która rozwiąże większość problemów, jakie masz dzisiaj ze środowiskami dev/test i prod. W prosty i łatwy sposób dostarczaj kolejne "paczki" z softem do klienta oraz co najważniejsze, zyskaj pewność, że jak "działa lokalnie to zadziała też na produkcji".

Kiedy aplikacja działająca w kontenerze sprawia problemy, często okazuje się, że jej debugowanie nie jest takie proste - nie ma potrzebnych komend, nie ma menadżera paczek, kontener nie ma wystarczających uprawnień do uruchomienia wybranych narzędzi. 

Zapraszamy na webinar, podczas którego zobaczysz w jaki sposób debugować kontenery - procesy w nich działające, ruch na sieci czy stan zapisany na dysku - z pomocą rejestru obrazów, który potrafi wygenerować obraz ze wszystkimi potrzebnymi narzędziami wskazanymi jedynie po nazwie, dynamicznie i na żądanie.

Jeśli jesteś:

- programistą lub DevOpsem,

- chcesz znacząco uprościć i przyśpieszyć proces wytwarzania i wdrażania oprogramowania,

- borykasz się z problemami działania środowisk dev/test/prod

- i chcesz dowiedzieć się jak możesz ułatwić sobie codzienną pracę z użyciem Dockera - to...

TEN WEBINAR JEST DLA CIEBIE.


Prowadzący:

Łukasz Lach - Docker Captain, Senior Software Architect

Na co dzień pracuje jako starszy architekt oprogramowania w GOG.com (grupa CD Projekt) nad grami takimi jak Cyberpunk 2077 czy Gwent: The Witcher Card Game. Dwukrotnie wykładał na konferencji DockerCon - w 2018 i 2019 roku. Tylko w ostatnim roku poprowadził warsztaty z Dockera na konferencjach infoShare, DevOps Days, Container Days i Just DevOps.


Jak dołączyć?

1. Zarezerwuj miejsce dla siebie, zapisując się tutaj na wydarzenie.

2. Oglądaj transmisję na naszym fanpage'u.


🎥 Widzimy się w czwartek, 7 maja o godz. 18.00!


Organizator webinaru:

infoShare Academy - szkoła programowania założona w maju 2015 roku. Prowadzimy intensywne warsztaty z zakresu front-end, back-end (w tym Java, Python), Data Science, a także zwinnych metodyk prowadzenia projektów. Uczymy programowania od podstaw i przygotowujemy naszych absolwentów do wejścia na rynek IT. Stawiamy na wysoką jakość prowadzonych szkoleń, dzięki czemu mamy pewność, że firmy zyskują dobrze przygotowanych do pracy Junior Developerów. 

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Webinar: Docker
już niedostępne -