Way of Taste - Smak Podróży w Gdynia InfoBox - Obserwatorium Zmian

location icon
Gdynia InfoBox - Obserwatorium Zmian świętojańska 30, Gdynia
calendar icon
Od 17 maj 17:00 do 17 maj 17:00

Zapraszamy na spotkanie dla Każdego Podróżnika. Projekt Way of Taste - Smak Podróży to cykliczne spotkania, wspólne biesiady i przygody oraz opowieści wielu podróżników. A to dopiero początek, bo pomysłów mamy ogrom. Złapaliśmy wiatr w żagle i śmigamy, niech nikt nie próbuje nas zatrzymać! 

Z naszym projektem pojawiliśmy się w nowym miejscu, Gdynia InfoBox - Obserwatorium Zmian, nie mogło nas tam zabraknąć. Co 2 miesiące poznacie nowego Podróżnika, nową formę spędzania wolnego czasu i poszukiwania przygód oraz masę porad. W Gdynia InfoBox- Obserwatorium Zmian będą spotkania w formie slajdowiska połączonego z wywiadem. Czekają nas spotkania z wieloma globtroterami i ich doświadczeniem. Połączenie przyjemnego dla oka oraz praktycznego w organizowaniu własnych wojaży. Naszym celem nie jest samo zachwycanie pięknem świata, ale przede wszystkim praktyczne inspirowanie do zdobywania własnych wspomnień. 

Na pierwszy ogień MY i nasze Opowieści z Mini Vana. Nasze slajdowisko podzielone jest na 3 części.
1 część - podróż w duecie. Opowiemy o tym jak zaczęła się nasza miłość do podróżowania na własną rękę, Bez rezerwacji miejsc, bez ścisłego harmonogramu, przemieszczając się z miejsca na miejsce.
2 część - trio w podróży i narodziny marzenia o vanlife. Dowiecie się jaki hotel ma najpiękniejszy widok, jakie są plusy i minusy podróży mikro domku na kółkach.
3 część - technicznie o naszym Ulku. Powiemy krok po kroku jak przygotowaliśmy samochód codziennego użytku, jakie ponosimy koszty i jak można zacząć. 

Spotkanie bezpłatne - wystarczy pobrać bezpłatny bilet z portalu - ilość miejsc ograniczona.kontakt: smakpodrozy@wayoftaste.comorganizatorzy: Ilona i Robert Tragier z Way of taste.
Obserwuj na na facebooku i instagramie, gdzie nadajemy w instastoris oraz poczytaj nasze artykuły i o całym projekcie

https://www.instagram.com/wayoftaste/

https://www.facebook.com/wayoftaste/

http://www.wayoftaste.com/smakpodrozy/

W PRZYSZŁOŚCI MIĘDZY INNYMI:
" Podwodny świat "
" Pociąg do Iranu "
" Mały podróżnik "
" Emeryt też może "
" Z wulkanu do kampera"
i wiele wiele innych

-------------------------------------------------

O PROJEKCIE

Way of Taste - SMAK PODRÓŻY, to młody projekt, ale tworzony z wielkim zaangażowaniem i wiarą, że się uda zainspirować jak najwięcej osób i zarazić chęcią do poszukiwania radości. Skierowany jest do ludzi, którzy kochają przygody, bez względu na przebyte kilometry i zasoby portfela. Każdy, kto lubi wojaże znajdzie coś dla siebie. Podróże na emeryturze, tanie loty, biura podróży, vanlife, biwakowanie, turystyka lokalna, czy polowanie na zorzę.

Nasze motto: Każdy Podróżnik jest inny lecz każdemu przyświeca jeden cel, przywieźć do domu jak największy bagaż pozytywnych wspomnień.

Jako Organizatorzy chcemy pokazać, że aby zostać podróżnikiem nie trzeba wybrać się w 80 dni dookoła świata, zabawę można odnaleźć również we własnym mieście, kryjącym ogrom tajemnic. 

-------------------------------------------------
ORGANIZACYJNIE

✔ Spotkanie Way od Taste Smak Podróży - Gdynia InfoBox - Obserwatorium Zmian, jest dla całych rodzin. 

✔ Zabierz ze sobą męża, żonę, przyjaciela, siostrę, dzieci im nas więcej tym więcej inspiracji.✔ Spotkania w Gdynia InfoBox - Obserwatorium Zmian, są bezpłatne i dostępne dla każdego

✔ Daj znać w wiadomości prywatnej lub e-mail czy będziesz, żebyśmy mogli się odpowiednio przygotować. Nasze spotkania to nie tylko zdjęcia. Chcemy też przygotować miejsce dla dzieci, żeby mogły się bawić. 

✔ Jeżeli masz jakieś fajny pomysły koniecznie skontaktuj się z nami - smakpodrozy@wayoftaste.com

✔ Jeżeli chcesz wspierać projekt Way of Taste - Smak Podróży, koniecznie skontaktuj się z nami - smakpodrozy@wayoftaste.com - powiemy jak możesz nam pomóc.

✔ Spotkanie będzie tworzone wspólnie i na bieżąco - jeśli chcesz pochwalić się zdjęciami - zgłoś chęć swojego wystąpienia i zainspiruj innych.


Oby Way od Taste - Smak Podróży na stałe wpisał się w Twój kalendarz wydarzeń! Do zobaczenia.

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
Pamiętaj, aby pobrać bilet dla każdego uczestnika, również dla Twojego dziecka. To ważne, abyśmy mieli odpowiednią ilość krzeseł i masę zabawek dla maluchów.
Nie drukuj tego biletu! nie jest on do niczego potrzebny - to tylko informacja dla organizatorów ilu nas będzie.
Pobierz bilet na telefon i nie drukuj

Pamiętaj, aby pobrać bilet dla każdego uczestnika, również dla Twojego dziecka. To ważne, abyśmy mieli odpowiednią ilość krzeseł i masę zabawek dla maluchów.
Nie drukuj tego biletu! nie jest on do niczego potrzebny - to tylko informacja dla organizatorów ilu nas będzie.

już niedostępne -