Warsztaty z Gwiazdami

location icon
Studio piosenki Metro Katowice Mickiewicza 3/ 109, Katowice
calendar icon
Od 12 lip 9:00 do 16 lip 21:00

WARSZTATY Z GWIAZDAMI | zajęcia wokalne, aktorskie i taneczne dla dzieci, młodzieży i dorosłych

☑ Śpiewasz?

☑ Tańczysz?

☑ Marzysz o aktorstwie?

Zaplanuj wakacje w towarzystwie gwiazd i rozwijaj swoje pasje pod profesjonalnym okiem prawdziwych artystów.

Zapraszamy na wyjątkowe warsztaty z gwiazdami! Przed nami 5 dni zajęć wokalnych, aktorskich i tanecznych z udziałem gwiazd.

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

ℹ 𝕋ℝ𝔼ℕ𝕀ℕ𝔾 ℤ 𝔾𝕎𝕀𝔸ℤ𝔻𝔸𝕄𝕀

Warsztaty poprowadzą: Marie Mariola Napieralska, Małgorzata Lewińska oraz Beata Urbańska.

🔴 Marie Mariola Napieralska - studiowała wokalistykę jazzową w Chicago. Od trzynastu lat jest artystką Teatru Buffo w Warszawie. Trener wokalny zespołu Studio Buffo. Występuje w przedstawieniach Polita, Ukochany Kraj, Piotruś Pan, Romeo i Julia. Można ją usłyszeć w koncertach Hity Buffo oraz w wieczorach z muzyką bałkańską, rosyjską i latynoską. Występowała również z Teatrem Buffo w programach rozrywkowych Przebojowa Noc, Złota Sobota i Jaka to melodia. Została zaproszona przez J. Józefowicza i J. Stokłosę do współpracy przy musicalach Prorok oraz Pola Negri i Romeo i Julia w 3D z premierą w Moskwie i St. Petersburgu. Gra również w Teatrze Variete w Krakowie w musicalu Chicago w reż. W. Kościelniaka, a wcześniej w Legalnej Blondynce reżyserowanym przez Janusza Józefowicza. Od 12 lat prowadzi klasę wokalu w Studio Artystycznym Metro. Jej uczniowie to dzisiaj obecni artyści Teatru Buffo, tacy jak: Natalia Kujawa, Janek Traczyk, Martyna Jaskulska, Mateusz Jakubiec, Katarzyna Granecka czy Magda Dąbkowska. Uczestniczka programu The Voice of Pola. Zdobywczyni Samowara w Zielonej Górze, gość koncertów telewizyjnych oraz Radia Zet i Dwójki. Na swoich koncertach śpiewa akustycznie muzykę z pogranicza soul i R&B.

🔴 Małgorzata Lewińska - aktorka teatralna, telewizyjna i filmowa, absolwentka wydziału aktorskiego Akademii Teatralnej w Warszawie (magister sztuki). Szerokiej publiczności znana głownie z roli Laury w "Przedwiośniu" Filipa Bajona, Patrycji w serialu "Lokatorzy" i "Sąsiedzi" oraz innych seriali. Obecnie dołączyła do ekipy serialu "M jak Miłość". Współpracowała m.in. z warszawskimi teatrami: Komedia, Bajka Teatrem Ochoty, Teatrem Miejskim w Lesznie i Syndykatem Artystycznym, z którym gra spektakle i śpiewa recitale w całej Polsce i za granicą. Pedagog teatralny z wieloletnim i różnorodnym stażem. Przygotowuje młodzież do egzaminów wstępnych do szkół teatralnych.

🔴 Beata Urbańska - od 20 lat pracuje jako instruktor tańca w szkole musicalowej Janusza Józefowicza "Studio Buffo". Pedagog, wychowawca i trener m.in. w Ośrodku Umiejętności Komunikacyjnych "Linia". Tańczyła w światowej prapremierze musicalu Rogera Watersa "Ca Ira" w reżyserii i choreografii Janusza Józefowicza, "Panna Tutli-Putli w reżyserii Krystyny Jandy w Teatrze Powszechnym w Warszawie, w musicalu "Metro" (występy na Broadway'u) i w teatrze "Buffo". Brała również udział w licznych programach telewizyjnych, takich jak: "Dziennik Telewizyjny Jacka Fedorowicza", "Szopka noworoczna" w reżyserii Jerzego Kryszaka oraz w "Kabarecie Olgi Lipińskiej".

ℹ 𝔻𝕃𝔸 𝕂𝕆𝔾𝕆?

W warsztatach udział może wziąć każdy. Zapraszamy dzieci, młodzież oraz dorosłych. Grupy 8-12 lat, 13-17 lat oraz dorośli. Limit osób w grupie: do 15 osób.

W programie codzienne zajęcia ze śpiewu, aktorstwa i tańca.

Ciepły posiłek w grupach w godzinach 9-16. 

Ilość miejsc jest ograniczona a miejsc ubywa.

ℹ 𝕂𝕀𝔼𝔻𝕐?

🗓 12-16.07.2021

godz. 09:00 - 16:00 (dzieci, młodzież, dorośli) w programie ok 2 godziny dziennie każdego rodzaju zajęć: śpiew, aktorstwo i taniec. Łącznie 6 godzin rozwoju artystycznego dziennie!

godz. 18:00 - 21:00 (młodzież, dorośli) dla osób pracujących 3 godziny zajęć dziennie w godzinach 18-21 (po godzinie śpiew, aktorstwo, taniec)

ℹ 𝔾𝔻ℤ𝕀𝔼?

KATOWICE Centrum

ul. Mickiewicza 3/109 | Studio Piosenki Metro

ℹ ℂ𝔼ℕ𝔸 𝕌𝔻ℤ𝕀𝔸Ł𝕌

▶ 1050 zł (godz. 9-16)

▶ 950 zł dla uczniów Studia Piosenki Metro (godz. 9-16)

▶ 525 zł (godz. 18-21)

▶ 475 zł (godz. 18-21) dla uczniów Studio Piosenki Metro

ℹ ℤ𝔾Ł𝕆𝕊ℤ𝔼ℕ𝕀𝔸

Zgłoszenia przyjmowane są telefonicznie pod numerem: 603 676 385

Potwierdzeniem zgłoszenia jest wpłata zaliczki w wysokości 100zł. Pozostała kwota będzie płatna do 30 czerwca 2021, po kontakcie ze strony Studio piosenki Metro w Katowicach.

📣 Uwaga! Ilość miejsc jest ograniczona. 

Organizatorem wydarzenia jest:

Studio piosenki Metro Katowice oraz Agencja Artystyczna Est Era.#warsztaty #warsztatymusicalowe #aktorstwo #śpiew #taniec #naukawokalu #półkolonie #katowice #warsztatyzgwiazdami #warsztatyzgwiazda #naukaśpiewu #wakacje2021 #warsztatywakacyjne #studio #piosenki #Metro #warsztatydladzieci #warsztatydladorosłych

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
Wpłata zaliczki 100zł gwarantuje Ci udział w warsztatach. Udział w Warsztatach z Gwiazdami - opłata rezerwacyjna

Wpłata zaliczki 100zł gwarantuje Ci udział w warsztatach.

już niedostępne 100,00 zł -