Praktyki Kanbana i Prognozowanie statystyczne | Bezpłatne warsztaty - WYDARZENIE ODWOŁANE

location icon
HQ Boldare Królowej Bony 13, Gliwice
calendar icon
Od 20 mar 10:00 do 20 mar 13:00

UWAGA: WYDARZENIE ZOSTAŁO ODWOŁANE

Jeżeli obserwujecie nasze social media, pewnie już wiecie, że w najbliższym czasie biuro Boldare pozostaje zamknięte z uwagi na ogólnokrajowe zagrożenie epidemią koronawirusa. Odwołaliśmy też wszelkie podróże służbowe oraz eventy. Podjęliśmy taką decyzję z troski o nasze wspólne bezpieczeństwo. Wierzymy, że jeśli każdy z nas podejmie odpowiednie środki zaradcze, razem jesteśmy w stanie zapobiec dalszemu rozprzestrzenianiu się wirusa.

Oczywiście zamierzamy wrócić do tematu warsztatów, jak tylko sytuacja się uspokoi. Wówczas poinformujemy Was o nowym terminie wydarzenia. Najmocniej przepraszamy za niedogodności, jednocześnie mając nadzieję, że zrozumiecie naszą decyzję. Bardzo liczymy na Waszą solidarność i wierzymy, że dzięki zachowaniu ostrożności uda nam się zapobiec większym problemom. :)


*********************************************************************************************************************************************************************

Już 20 marca Kuba Drzazga poprowadzi w Boldare warsztaty Praktyki Kanbana i Prognozowanie statystyczne!

To część szerszej inicjatywy otwartego "Kwartału z Kanbanem" organizowanego przez Produkt nad Wisłą, w której Boldare również ma przyjemność uczestniczyć. Wiele osób utożsamia Kanbana z procesem delivery - optymalizacją, aby dostarczać szybko i dużo. Jednak Metoda Kanban to przede wszystkim zarządzanie serwisami, które służą do tego, aby spełnić oczekiwania i potrzeby klientów.

👉 Dla kogo?

Spotkanie ma charakter otwarty - udział w nich może wziąć każdy, komu bliski jest temat zwinnej pracy projektowej. Szczególnie jednak polecamy je osobom pracującym blisko produktów cyfrowych: Scrum Masterom, Project Managerom, Team Leaderom i Product Ownerom.


👉 Czego możesz się spodziewać?

Warsztaty składają się z dwóch modułów

  1. Gra symulacyjna czyli zanurzenie uczestników w kanbanowym doświadczeniu.
  2. Przełożenie doświadczeń na wiedzę z zakresu praktyk Metody Kanban i podstawowych mechanizmów prognozowania statystycznego (alternatywa dla estymacji).


👉 Gdzie?

W HQ Boldare (ul. Królowej Bony 13, Gliwice)


👉 Kiedy?

20 marca (start: 10:00, zakończenie: 13:00)


👉 Jak możesz się dostać na warsztaty?

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Jedyne, co musisz zrobić, to odpowiedzieć na kilka pytań w formularzu zgłoszeniowym. Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego o zapisach na warsztaty będziemy decydować na podstawie wypełnionych formularzy zgłoszeniowychZgłoszenia przyjmujemy do 13 marca. 

W razie dodatkowych pytań skontaktuj się z nami: career@boldare.com


Do zobaczenia!

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Bezpłatny udział w warsztatach
Wyprzedane Brak wolnych miejsc