IT i Nowe technologie Zarządzanie

Warsztaty #Mamo Pracuj w IT - Popołudnie ze Scrum

location icon
u2i Kraków ul. Przemysłowa 12A (klatka "A", II piętro)​, kraków (poland)
calendar icon
Od 4 kwi 15:00 do 4 kwi 19:00

Warsztaty #Mamo Pracuj w IT "Popołudnie ze Scrum"

Chcesz dowiedzieć się czym jest Agile i Scrum bo wszyscy dookoła o nich mówią? Chcesz poznać pracę Scrum Mastera od środka? Lubisz pracę w zespole i chciałabyś usprawnić pracę swojego zespołu? Zapisz się na warsztaty "Popołudnie ze Scrum" i ucz się od najlepszych.

Na warsztaty zapraszamy przede wszystkim Mamy, które chcą wejść do branży IT.  

Prowadzący opowiedzą podczas warsztatów o agilowym podejściu w biznesie. Wytłumaczą czym jest Scrum i jakie ma znaczenie w pracy. Zostaną przedstawione przykłady w różnych branżach: IT, działu wsparcia klienta, sprzedaży, produkcji hardware'u i innych.


Warsztaty zostaną podzielone na trzy części:

  • teorię
  • praktykę
  • oraz część Q&A

Warsztaty poprowadzą:

  • Justyna Wykowska: Agile Coach, a także inżynier, manager, coach personalny i mama. Współwłaścicielka ProCognita jednej z największych polskich firm szkoleniowo-konsultingowych w branży Agile.
  • Mariusz Petlic: Agile Coach z ogromnym doświadczeniem, ekspert w byciu Scrum Masterem. Współtwórca wielu polskich społeczności i inicjatyw Agile.

Gościem warsztatów będzie Maria Leszko, która pracuje jako Scrum Master w u2i w Krakowie i jest mamą małej Róży. Będzie możliwość porozmawiania z Marią i zadawania pytań na temat pracy jako SM.


Gdzie i kiedy odbędą się warsztaty?

Warsztaty "Popołudnie ze Scrum" odbędą się 4 kwietnia 2019 r. w Krakowie, w siedzibie firmy u2i przy ulicy Przemysłowej 12A (klatka "A", II piętro). 

Start o godzinie o godzinie 17.00 >>> kończymy o 21.00

Na warsztaty zapraszamy Was bez dzieci. 

Prosimy o punktualne przybycie. Sala będzie dostępna dla nas od godziny 16.45.
Na terenie budynku nie ma miejsc parkingowych, dlatego polecamy parkować na sąsiednich ulicach lub dojechać komunikacją miejską.

W trakcie warsztatów zapewniamy drobny poczęstunek. 

Pobierz bilet!

Zapisy na warsztaty ruszają 25 marca 2019 r. 

Podczas spotkania będziemy robić zdjęcia reportażowe potrzebne do podsumowania warsztatów. Jeśli czujesz, że to dla Ciebie będzie problemem i nie możesz się zgodzić na robienie Ci zdjęć (mamy nadzieję, że tak nie będzie) - prosimy, nie pobieraj biletu. Dziękujemy za zrozumienie.


Jeśli chcesz przybliżyć sobie temat przed warsztatami, przeczytaj wywiad z Justyną Wykowską, w którym wyjaśnia co to jest Scrum.


ZAPRASZAMY!

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Dostępne do Cena Liczba
Wiemy, że życie pisze swoje własne scenariusze, dlatego jeśli zdarzy się, że nie będziesz mogła przyjść na warsztaty, daj nam znać, na pewno ktoś wskoczy na Twoje miejsce! Dziękujemy! Bilet na warsztaty "Popołudnie ze Scrum"

Wiemy, że życie pisze swoje własne scenariusze, dlatego jeśli zdarzy się, że nie będziesz mogła przyjść na warsztaty, daj nam znać, na pewno ktoś wskoczy na Twoje miejsce! Dziękujemy!

Wyprzedane 50,00 zł Wyprzedane