Biznes i Przedsiędsiębiorczość Zarządzanie

Warsztaty rozwijające kompetencje menadżerskie dla kobiet z branży morsko-logistycznej

location icon
Inkubator Starter Lęborska 3b, Gdańsk
calendar icon
Od 10 paź 9:00 do 21 lis 16:00
ticket icon
Od 100,00 zł

Bycie liderką, nie tylko w czasach kryzysu, wymaga nieustannego podnoszenia kompetencji, ale także możliwości spotkania z kobietami, które mierzą się z podobnymi wyzwaniami zawodowymi. Stworzenie warunków do nauki i budowania sieci kontaktów przyświeca warsztatom z podnoszenia kompetencji menadżerskich, które odbędą się w październiku i listopadzie 2020 roku. Skierowane są one dla kobiet pracujących w branży morsko-logistycznej, mieszkających lub pracujących w Gdańsku, odbywają się w ramach projektu "Kobiety też budują statki". Poprowadzi je dr Anna Strzałkowska.

Poruszymy na nich tematy takie jak:

  • techniki menadżerskie w budowaniu zespołów,
  • samoświadomość i automotywacja liderki,
  • style komunikacji oraz style kierowania,
  • organizacja pracy zespołu,
  • rozwiązywanie sytuacji trudnych,
  • identyfikowanie sytuacji dyskryminacyjnych ze względu na płeć,
  • przeciwdziałanie mobbbingowi i molestowaniu oraz reagowanie na nie.


Osoby uczestniczące w warsztatach otrzymają zaświadczenia potwierdzające udział.

ZAPISY:

Warsztaty skierowane są do kobiet pracujących w branży morsko-logistycznej, mieszkających, pracujących lub studiujących w Gdańsku* - spełnienie tych warunków jest konieczne, aby móc uczestniczyć w warsztatach,

Koszt udziału w cyklu warsztatów (24 godziny szkoleniowe) wynosi 100 zł brutto. Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń osób spełniających powyższe warunki.

Za udział w warsztatach będziesz mogła zapłacić po tym, jak pozytywnie zweryfikujemy Twoje zgłoszenie. Otrzymasz wtedy maila z portalu evenea z informacją o dalszych krokach (może się wydarzyć, że mail trafi do spamu).

Realizacja warsztatów planowana jest w formie spotkania stacjonarnego w Gdańskim Inkubatorze Przedsiębiorczości STARTER (ul. Lęborska 3b). W związku z dynamiczną sytuacją epidemiologiczną bierzemy jednak pod uwagę konieczność zmiany formy na online. 

Prosimy o bieżące sprawdzanie skrzynki mailowej, na którą będziemy przekazywać informacje organizacyjne. Maile będą przychodziły z adresu a.miler@inkubatorstarter.pl.

Termin warsztatów 

CYKL I (początkujący - dla osób, które nie brały udziału w podobnych warsztatach) - obowiązuje udział w całym cyklu obejmującym trzy spotkania:

10 października (sobota), 9:00-16:00, 

11 października (niedziela), 9:00-15:00,

17 października (sobota) 9:00-16:00.

CYKL II (zaawansowany - dla osób, które uczestniczyły w podobnych warsztatach, w tym dla uczestniczek warsztatów menadżerskich "Kobiety też budują statki" w 2019 roku) - obowiązuje udział w całym cyklu obejmującym trzy spotkania:

07 listopada (sobota), 9:00-16:00,

08 listopada(niedziela), 9:00-15:00,

21 listopada (sobota), 9:00-16:00.


W  trakcie warsztatów przewidziane są przerwy kawowe, nie zapewniamy lunchu.


Prowadząca

dr Anna Strzałkowska - wykładowczyni w Instytucie Filozofii, Socjologii i Dziennikarstwa Uniwersytetu Gdańskiego. Ukończyła psychologię i socjologię na Uniwersytecie Gdańskim. Od 2002 roku prowadzi szkolenia dotyczące komunikacji interpersonalnej, budowania zespołów, obsługi klienta, budowania długofalowych relacji z klientami, i in. Od wielu lat związana z Ośrodkiem Doradztwa i Treningu Kierowniczego w Gdańsku.Więcej informacji:

Anna Miler, a.miler@inkubatorstarter.pl, 58 731 65 54

www: kobiety.inkubatorstarter.pl


Jeśli chcesz być na bieżąco z projektem, dołącz do grupy na FB: https://www.facebook.com/groups/kobietytezbudujastatki.


Projekt "Kobiety też budują statki 2" dofinansowano ze środków Miasta Gdańska


* warunek konieczności lub zatrudnienia w Gdańsku wynika z tego, że projekt dofinansowywany jest ze środków Miasta Gdańska

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
  Kupuję bilet na cykl: 7, 8, 21 listopada

dostępnych: 0

Wyprzedane 100,00 zł Wyprzedane
Możliwość zapisania się na tę listę będzie możliwa po wyczerpaniu się miejsc na liście podstawowej Lista rezerwowa na cykl 7, 8, 21 listopada

Możliwość zapisania się na tę listę będzie możliwa po wyczerpaniu się miejsc na liście podstawowej

dostępnych: 4

6 Listopada 2020, 12:00 100,00 zł