Kultura i Sztuka

Warsztaty malowania akwarelami - wiosenne przebudzenie (robocza data wydarzenia)

location icon
Klubokawiarnia Aquarium Galeria Bielska BWA: ul. 3 Maja 11 (na piętrze), Bielsko-biaa
calendar icon
Od 14 cze 13:00 do 14 cze 15:00

Ważna informacja!
Warsztaty miały odbyć się 22 marca 2020 r. W związku z zagrożeniem epidemiologicznym muszą zostać przeniesione na inny termin, który zostanie ustalony, kiedy sytuacja się unormuje. Dla celów technicznych podany został nowy, roboczy termin: 14 czerwca, który jednak może zostać zmieniony.

Cudowny czas się zaczął - przedwiośnie, którego nie sposób już nie zauważyć.
Budząca się do życia przyroda jest źródłem niezwykłej energii, która wpływa również na nas sprawiając, że i my pragniemy jak przebiśnieg przebić się przez pierzynkę szarej codzienności, zmienić coś w sobie, w najbliższym otoczeniu. Niejednokrotnie chcemy zacząć wtedy coś, do czego ciągnęło nas od dawna...

Jeśli od dłuższego czasu marzysz o tym, żeby chwycić za pędzel i spróbować przelać nim na papier jakąś cząstkę siebie, te warsztaty są dla Ciebie. Przebiśniegi, krokusy, sasanki, ptaki śpiewające wśród kwiatów wiśni, kwitnące magnolie, pierwsze pąki liści na drzewach - jest tyle wiosennych motywów, które tylko czekają na Ciebie i Twoją gotowość, by zrobić coś dla własnej przyjemności, dla swojej duszy.

Podczas warsztatów nie tylko poznasz najważniejsze informacje na temat tej wyjątkowej techniki malarskiej, ale przede wszystkim zanurzysz się w magicznej, medytacyjnej przestrzeni subtelnych barw i delikatnych kształtów.

Koszt warsztatów: 55 zł (obowiązuje bezzwrotna zaliczka w wysokości 25 zł płatna za pośrednictwem systemu Evenea albo bezpośrednio na numer konta, który podany zostanie mailowo).
Czas trwania warsztatów: 2 godziny
Liczba miejsc ograniczona.
Warsztaty dla dorosłych i młodzieży.

Wszelkie pytania kieruj, proszę, na adres: magdalena.wysmyk@gmail.com

Zapewniamy:
1. Papier akwarelowy
2. Farby
3. Pędzle
4. Zdjęcia i szkice do wykorzystania podczas warsztatów.
5. Wszystkie inne potrzebne materiały.

O prowadzącej:
Zachłanna na życie minimalistka. Najlepiej czuje się w lesie; w ciszy; sama ze sobą. Choć nieco aspołeczna, regularnie zakochuje się w ludziach, namiętnie. Od roku ornitolożka amatorka.

Po 10 latach uwiązania do komputera i około 15 lat od ostatniego rysunku sięgnęła po pędzel i akwarele i niedługo potem wiedziała już, że to jej medytacja, jej zen, terapia i leczenie skutków stresu i siedzenia przed monitorem komputera.

http://www.instagram.com/magdalena_wysmyk/
https://www.facebook.com/magdalenawysmykwatercolours

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
  Zaliczka

dostępnych: 6

już niedostępne 25,00 zł -