Kultura i Sztuka

Warsztaty malowania akwarelami - pełnia lata

location icon
Klubokawiarnia Aquarium Galeria Bielska BWA: ul. 3 Maja 11 (na piętrze), Bielsko-biaa
calendar icon
Od 4 lip 11:00 do 4 lip 13:00

Z czym kojarzą Ci się letnie miesiące? Dla mnie lipiec i sierpień to zapach kwitnącej lipy, słodki smak dzikich jagód, malin i poziomek, to leżenie na leśnej polanie w słońcu albo w cieniu drzewa, to wreszcie polne kwiaty w wazonie, zbierane na okolicznych łąkach. I to właśnie polne kwiaty będę tematem przewodnim najbliższych warsztatów malowania akwarelami.

Jeśli od dłuższego czasu marzysz o tym, żeby chwycić za pędzel i spróbować przelać nim na papier jakąś cząstkę siebie, te warsztaty są dla Ciebie. Maki, chabry, osty i niezapominajki, motyle, ptaki i koniki polne - jest tyle letnich motywów, które tylko czekają na Ciebie i Twoją gotowość, by zrobić coś dla własnej przyjemności, dla swojej duszy.

Podczas warsztatów nie tylko poznasz najważniejsze informacje na temat tej wyjątkowej techniki malarskiej, ale przede wszystkim zanurzysz się w magicznej, medytacyjnej przestrzeni subtelnych barw i delikatnych kształtów.

Koszt warsztatów: 65 zł (obowiązuje bezzwrotna zaliczka w wysokości 25 zł płatna za pośrednictwem systemu Evenea albo bezpośrednio na numer konta, który podany zostanie mailowo).
Czas trwania warsztatów: 2 godziny
Liczba miejsc ograniczona.
Warsztaty dla dorosłych i młodzieży.

Wszelkie pytania kieruj, proszę, na adres: magdalena.wysmyk@gmail.com

Zapewniamy:
1. Papier akwarelowy
2. Farby
3. Pędzle
4. Zdjęcia i szkice do wykorzystania podczas warsztatów.
5. Wszystkie inne potrzebne materiały.

O prowadzącej:
Zachłanna na życie minimalistka. Najlepiej czuje się w lesie; w ciszy; sama ze sobą. Choć nieco aspołeczna, regularnie zakochuje się w ludziach, namiętnie. Trochę ornitolożka, trochę bardziej dendrolożka.

Po 10 latach uwiązania do komputera i około 15 lat od ostatniego rysunku sięgnęła po pędzel i akwarele i niedługo potem wiedziała już, że to jej medytacja, jej zen, terapia i leczenie skutków stresu i siedzenia przed monitorem komputera.

http://www.instagram.com/magdalena_wysmyk/
https://www.facebook.com/magdalenawysmykwatercolours

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
Kwota do dopłaty na miejscu wydarzenia, w gotówce: 40 zł Zaliczka

Kwota do dopłaty na miejscu wydarzenia, w gotówce: 40 zł

dostępnych: 2

już niedostępne 25,00 zł -