Kultura i Sztuka

Kolory i smaki lata

location icon
Klubokawiarnia Aquarium Galeria Bielska BWA: ul. 3 Maja 11 (na piętrze), Bielsko-biała
calendar icon
Od 14 sie 11:00 do 14 sie 13:00
ticket icon
Od 35,00 zł

DLato wciąż zalewa nas soczystymi smakami, oszałamiającymi zapachami i intensywnymi kolorami. To doskonały czas, aby te doznania zmysłowe uchwycić na papierze i stworzyć wspomnienie smaków, aromatów i barw, które nas teraz otaczają.

Jeśli od dłuższego czasu marzysz o tym, żeby chwycić za pędzel i spróbować przelać nim na papier jakąś cząstkę siebie, te warsztaty są dla Ciebie. Soczyste czereśnie, ociekające słodyczą arbuzy, oszałamiające zapachem kwiaty - jest tyle motywów, które tylko czekają na Ciebie i Twoją gotowość, by zrobić coś dla własnej przyjemności, dla swojej duszy.

Podczas warsztatów nie tylko poznasz najważniejsze informacje na temat tej wyjątkowej techniki malarskiej, ale przede wszystkim zanurzysz się w magicznej, medytacyjnej przestrzeni subtelnych barw i delikatnych kształtów.

Koszt warsztatów: 65 zł (obowiązuje bezzwrotna zaliczka w wysokości 35 zł płatna za pośrednictwem systemu Evenea albo bezpośrednio na numer konta, który podany zostanie mailowo).
Czas trwania warsztatów: 2 godziny
Liczba miejsc ograniczona.
Warsztaty dla dorosłych i młodzieży.

Wszelkie pytania kieruj, proszę, na adres: magdalena.wysmyk@gmail.com

Zapewniamy:
1. Najwyższej jakości papier akwarelowy
2. Farby akwarelowe
3. Pędzle
4. Zdjęcia i szkice do wykorzystania podczas warsztatów.
5. Wszystkie inne potrzebne materiały.

O prowadzącej:
Zachłanna na życie minimalistka. Najlepiej czuje się w lesie; w ciszy; sama ze sobą. Choć nieco aspołeczna, regularnie zakochuje się w ludziach, namiętnie. Trochę ornitolożka, coraz bardziej dendrolożka.

Po 10 latach uwiązania do komputera i około 15 lat od ostatniego rysunku sięgnęła po pędzel i akwarele i niedługo potem wiedziała już, że to jej medytacja, jej zen, terapia i leczenie skutków stresu i siedzenia przed monitorem komputera.

http://www.instagram.com/ferntherapy
https://www.facebook.com/ferntherapy

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
Kwota do dopłaty na miejscu wydarzenia, w gotówce: 30 zł Zaliczka

Kwota do dopłaty na miejscu wydarzenia, w gotówce: 30 zł

dostępnych: 5

już niedostępne 35,00 zł -