Zdrowie i Medycyna

Bezpłatne warsztaty dla rodzin osób z doświadczeniem kryzysu psychicznego

location icon
Online (platforma Zoom)
calendar icon
Od 3 lis 18:00 do 3 lis 20:00
ticket icon
Od 0,00 zł

Fundacja Credo zaprasza członków rodzin osób, które doświadczyły kryzysu psychicznego na bezpłatne internetowe warsztaty dotyczące zaburzeń i chorób psychicznych. Odbędą się w ramach projektu "Pierwszy dzwonek - wspieranie zdrowia psychicznego" współfinansowanego z Funduszu Inicjatyw Obywatelskich Śląskie Lokalnie.

Celem spotkania jest wzrost wiedzy na temat zaburzeń psychicznych, zmniejszenie lęku przed kontaktem z osobami chorującymi psychicznie, zmniejszenie poczucia wykluczenia.

Zajęcia poprowadzą Agnieszka Ejsmont, przedstawicielka Grupy Wsparcia Osób z Doświadczeniem Kryzysu Psychicznego TROP, laureatka konkursu "Człowiek bez barier" i Magdalena Lipiak, psycholog, psychoterapeuta, doradca zawodowy. 

W programie m.in.: pierwsze objawy choroby psychicznej, urojenia prześladowcze wobec rodziny, motywowanie do leczenia, reagowanie na sygnalizowanie myśli samobójczych, odpowiedzi na pytania uczestników.

Warsztaty odbędą się w środę 3 listopada w formie zdalnej na platformie Zoom w godz. 18.00 - 20.00. Liczba miejsc ograniczona.

Uwaga:

Pobieranie biletu po rejestracji nie jest wymagane. Link do prelekcji zostanie wysłany na adres email podany w zgłoszeniu.


Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Warsztaty
już niedostępne -