Myśli i emocje - jak przygotować się na nowy rok zawodowych wyzwań

location icon
Online - platforma Zoom
calendar icon
Od 2 lut 19:30 do 2 lut 20:30

Na dobry start roku zapraszamy Was na pierwszy warsztat psychologiczny z serii Carrots Mindset Power - psychologia w karierze, który odbędzie się 2 lutego o 19:30!

Carrots Mindset Power to nowy program dedykowany rozwojowi kompetencji miękkich. Są one równie ważne jak kompetencje domenowe, mają bezpośredni wpływ zarówno na naszą motywację i zaangażowanie do rozwoju jak i na wyniki w pracy.

Joanna Gutral, ceniona psycholożka, którą możecie znać z podcastu Zdrowa Głowa, poprowadzi dla nas pierwszy warsztat w cyklu - "Myśli i emocje - jak przygotować się na nowy rok wyzwań".

Joanna Gutral, ceniona psycholożka, którą możecie znać z podcastu Zdrowa Głowa, poprowadzi dla nas spotkanie "Myśli i emocje - jak przygotować się na nowy rok wyzwań".

Czym się zajmiemy?

Co było pierwsze: myśl, czy emocja? Czy czuć to to samo, co rozumieć? W jaki sposób nasze myśli przyczyniają się do naszych stanów emocjonalnych? Czy emocje z kolei mogę nakręcać spiralę trudnych myśli, od których trudno się oderwać w życiu zawodowym, a które rzucają nam kłody pod nogi?

Podczas tego warsztatu przyjrzymy się tym zależnościom, naszym wewnętrznym schematom myślenia, zniekształceniom poznawczym, a przede wszystkim zapoznamy się z narzędziami, które pozwalają powstrzymać tsunami negatywnych myśli!

Kiedy: 02.02.2022 o godz. 19:30

Gdzie: Online 

Prowadzenie

Joanna Gutral - psycholożka, certyfikowana psychoterapeutka poznawczo-behawioralna, doktorantka na Wydziale Psychologii Uniwersytetu SWPS. Realizuje się psychoedukacyjnie i naukowo. Tworzyła popularny podcast psychoedukacyjny Zdrowa Głowa, w swojej pracy wykorzystuje metody i narzędzia oparte na dowodach naukowych. Członkini Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej, prowadzi indywidualną psychoterapię osób dorosłych. 

Regulamin warsztatu: https://gocarrots.org/wp-content/uploads/2022/01/Regulamin-warsztatu-z-Joanną-Gutral.docx.pdf

Klauzula informacyjna: https://gocarrots.org/wp-content/uploads/2022/01/Warsztaty-z-Joanną-Gutral-Klauzula-informacyjna-w-Fundacji.docx.pdf

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
  Bilet na warsztaty

dostępnych: 0

Wyprzedane 25,01 zł Wyprzedane