Języki programowania IT i Nowe technologie Rozwój osobisty

Napisz aplikację w C# do zarządzania kolekcją muzyczną - bezpłatne warsztaty

location icon
Wyższa Szkoła Zarządzania i Bankowości aleja Kijowska 14, Kraków
calendar icon
Od 16 mar 10:00 do 16 mar 14:00

Zapraszamy na spotkanie i bezpłatne warsztaty przeznaczone dla osób początkujących, które interesuje zawód programisty, ze szczególnym uwzględnieniem języka programowania C#.

C# to nowoczesny, wysokopoziomowy, obiektowy język programowania. Z wykorzystaniem platformy .NET można w nim tworzyć programy zarówno na Windowsa, Linuxa jak i MacOS. Używany jest najczęściej do budowania aplikacji webowych po stronie serwera, aplikacji mobilnych oraz przy tworzeniu gier na PC i konsole, a nawet platform wirtualnej rzeczywistości (VR).

W czasie spotkania porozmawiamy o zawodzie programisty, m.in. o ścieżce rozwoju, rynku pracy, meandrach zawodu. Dowiesz się jak na co dzień wygląda praca .Net Developera.

Podczas praktycznych warsztatów poznasz smak pracy z językiem C# i sprawdzisz, czy programowanie jest dla Ciebie. Napiszesz prostą aplikację do zarządzania kolekcją muzyczną. 🎼


⏲ Plan spotkania:

10:00 - 10:30 - informacje o rynku pracy, możliwych ścieżkach rozwoju, zarobkach oraz rozmowa na temat pracy programisty

10:30 - 11:00 - wprowadzenie do C#

11:00 - 14:00 - warsztaty


🏢 Miejsce spotkania:

Wyższa Szkoła Zarządzania i Bankowości

aleja Kijowska 14 / Kraków


👉 Warsztat skierowany jest do osób początkujących.

👉 Wymagana jest instalacja środowiska. Wszelkie szczegóły otrzymasz na maila, po zarejestrowaniu się na wydarzenie.

👉 Rejestracja obowiązkowa.

👉 Liczba miejsc ograniczona.

👉 Praca na własnych laptopach.


Warsztaty poprowadzi Marcin Wielgus - absolwent Akademii Górniczo-Hutniczej na wydziale Elektrotechniki, Automatyki, Informatyki i Elektroniki, który od początku swojej kariery pracuje dla globalnych firm w technologiach Microsoft. Marcin tworzył projekty dla branży samochodowej, turystycznej, energetycznej i finansowej. Jednym z nich był system oparty o chmurę Microsoft Azure dla przemysłowego internetu rzeczy (Industrial IoT).

Poza zaawansowanymi technologiami, Marcin interesuje się piłką ręczną. Mając 18 lat. wraz ze swoją drużyną, zdobył tytuł Mistrza Polski w swojej kategorii wiekowej. W czasie studiów grał zawodowo w pierwszej lidze.


Organizator:

infoShare Academy - szkoła programowania założona w maju 2015 roku. Jesteśmy jedną z największych akademii IT w Polsce z oddziałami w kilku miastach. Prowadzimy intensywne warsztaty z zakresu front-end, back-end (w tym Java, Python), Data Science, a także zwinnych metodyk prowadzenia projektów. Uczymy programowania od podstaw i przygotowujemy naszych absolwentów do wejścia na rynek IT. Stawiamy na wysoką jakość prowadzonych szkoleń, dzięki czemu mamy pewność, że firmy zyskują dobrze przygotowanych do pracy Junior Developerów. 

www.infoshareacademy.com

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Warsztaty C#
już niedostępne -