Warsztaty Bębniarskie AKI 2019 - zajęcia dla dzieci

location icon
Teatr Korkoro Długa 50/51, gdańsk
calendar icon
Od 1 paź 15:00 do 25 lut 18:00
ticket icon
Od 800,00 zł

Teatr Korkoro zaprasza na warsztaty bębniarskie przeznaczone dla dzieci w wieku 8-13 lat. Podczas nauki dzici będą mogły pograć na afrykańskiej djembe. Poznają tu zarówno klasyczne rytmy zachodnioafrykańskie, jak również te z Barzylii, czy Europy. Afrykańska djembe to żywioł, który rozbudzi w Twoim dziecku miłość do muzyki, wykształci poczucie rytmu, wywoła zainteresowanie odległymi kulturami. Podczas warsztatów będzie można również poznać afrykańskie pieśni oraz spróbować gry na mniej znanych, rdzennych afrykańskich instrumentach jak np. dun-duny. Roczny cykl cotygodniowych warsztatów zakończymy występem w Teatrze.
Zajęcia odbywają się raz w tygodniu i trwają 1,5 godziny. Jeśli decydujesz się zapisać na nie swoje dziecko to prosimy o regularne obecności, ponieważ przyspieszy to rozwój całej grupy. Aby próbować dziecko może przyjść bez własnego instrumentu. Jeśli się spodoba prosić będziemy o przychodzenie z własnym bębnem. Ilość miejsc ograniczona.
O prowadzącym:Adam Akerman jest bębniarzem grającym na djembe, tworzącym od 2009 roku. Członek zespołu muzykiafrykańskiej Kukakike. Swoją wiedzę o djembe poza zespołem doskonalił u Sławomira RidrigezaPorębskiego (m.in. Ikenga, Rocka's Delight), Stanisława Nowodworskiego i Marka Malinowskiego (m.in.Cocdjembe i Nandaloo), Kuby Pogorzelskiego (Strefa Rytmu), Wojtka Pęczka (City Bum Bum) i wieluinnych. Pedagog z zamiłowania i wykształcenia posiadający wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmiw wieku przedszkolnym i szkolnym. Poza graniem na bębnie realizuje się teatralnie i pedagogicznie wKorkoro, Weź Się Zbierz, Teatrzyku Co w Trawie Piszczy i Eduaki Edukacja Kreatywna.
Koszt zajęć to 200 zł za miesiąc

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Dostępne do Cena Liczba
  Miesięczny udział w zajęciach
już niedostępne 200,00 zł -
  Płatność z góry za semestr: 5 m-cy
25 lutego 2020, 19:00 800,00 zł