Biznes i Przedsiędsiębiorczość Projektowanie

Warsztaty Digital UX - wykorzystaj doświadczenie innych ludzi | Startup Poznań 2019

location icon
Międzynarodowe Targi Poznańskie ul. Głogowska 14, poznań
calendar icon
Od 8 maj 9:00 do 8 maj 12:00

W ramach Startup Poznań 2019 wraz z Coders Lab zapraszamy na WARSZTAT!


Przyjdź na nasze bezpłatne warsztaty i poznaj tajniki zawodu UX Designera! Poznasz kluczowe zasady tworzenia oprogramowania odpowiadającego na realne potrzeby użytkowników na przykładzie mobilnej aplikacji bankowej.
  • Jeśli myślisz o zmianie zawodu lub poszerzeniu swoich kompetencji - to warsztaty dla Ciebie!

   👉Bezpłatne warsztaty pokażą Ci jak wygląda praca UX Designera i czego możesz spodziewać się na naszym kursie.

   👉Poznasz metody tworzenie oprogramowania, odpowiadającego na realne potrzeby użytkowników na przykładzie mobilnej aplikacji bankowej.

   👉Liczba miejsc ograniczona, zarejestruj się już dziś!

   SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE:

   Data: 8.05.2019r.
   Godziny: 9:00 - 12:00
   Miejsce: Międzynarodowe Targi Poznańskie, Poznań Congress Center
   Ilość miejsc ograniczona! Obowiązuje rejestracja.


   Zgłoszenia na warsztaty przyjmujemy do 30 kwietnia. Wszystkie zgłoszone osoby otrzymają od nas informację zwrotną następnego dnia do 17:00.

   Uczestników warsztatów wybierzemy na podstawie udzielonych przy rejestracji odpowiedzi.

   PROGRAM WARSZTATÓW:


   - Analiza potrzeb użytkowników.
   - Opracowywanie koncepcji produktów.
   - Wykonywanie papierowych prototypów koncepcji produktów.

Warsztaty poprowadzi Marcin Śpiewak - UX Designer. Od 20 lat zajmuje się projektowaniem serwisów internetowych oraz zwinnym wytwarzaniem oprogramowania. Obecnie bierze udział w projektach związanych rozwojem e-usług administracji publicznej oraz szkoleniami z zakresu UX. Posiada doświadczenie w projektowaniu dla e-commerce, finansów i ubezpieczeń oraz serwisów contentowych i VOD. Wielki fan standardów webowych, agile i ciągłego doskonalenia. Sam mówi o sobie - "wierzę w ludzkie dobro i semantyczny HTML".
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Coders Lab to nowoczesna szkoła IT, umożliwiająca szybką zmianę zawodu oraz efektywne poszerzanie kompetencji cyfrowych. Skupia się się na przekazywaniu praktycznych umiejętności przydatnych dla przyszłych pracodawców. Organizuje zarówno intensywne kursy programowania webowego (m.in. JavaScript, Python, PHP, C#, Java,) jak i kursy zawodowe Digital UX czy Tester.
Digital UX w Coders Lab to pierwszy i jedyny w Polsce praktyczny kurs projektowania UX, konkurujący z rocznymi studiami podyplomowymi.
W trakcie nauki kursanci przechodzą przez cały proces projektowy, uczą się korzystać z profesjonalnych narzędzi i tworzyć produkty spełniające wymagania biznesowe. Kończąc kurs wychodzą na rynek pracy z bogatym portfolio. To szansa na poszerzenie swoich kompetencji lub zdobycie nowej pracy.


WIĘCEJ INFORMACJI NA STRONIE Startup Poznań 2019

PRZYŁĄCZ SIĘ DO WYDARZENIA NA FB - BĄDŹ AKTYWNY I UDOSTĘPNIJ DALEJ!
* Nie masz czasu? Zmieniły się Twoje plany? Poinformuj nas o tym - daj szansę innym na udział!

* Zgodnie z zapisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych ( Dz.U. z 1994 Nr 24 poz. 83 z późn. zm. ), wyrażam zgodę na wykorzystanie mojego wizerunku przez Poznań Biznes Partner na zdjęciach i filmach dokumentujących przebieg wydarzenia.

Informacja o przetwarzaniu danych osobowych dla osób zapisujących się na warsztaty organizowane w ramach wydarzenia

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Prezydent Miasta Poznania z siedzibą przy placu Kolegiackim 17, 61-841 Poznań. Pani/Pana dane będą przetwarzane w celu wykonania zadania realizowanego w interesie publicznym, zgodnie z uprawnieniem wynikającym z ustawy o samorządzie gminnym, którym jest organizacja wydarzeń promocyjnych poznańskiego środowiska biznesowego.

Wyznaczono inspektora ochrony danych, z którym można się kontaktować poprzez e-mail: iod@um.poznan.pl lub pisemnie na adres: plac Kolegiacki 17, 61-841 Poznań.

Szczegółowe informacje nt. przetwarzania danych osobowych znajdują się https://www.um.poznan.pl/klauzulainformacyjna/


Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Dostępne do Liczba
  Bilet na "Warsztaty Digital UX"
już niedostępne -