Języki programowania

WarsawJS Workshop #43 — JavaScript dla średnio zaawansowanych (2/3) [Online]

location icon
Warszawa
calendar icon
Od 19 kwi 9:45 do 19 kwi 13:15

Co muszę wiedzieć, aby przyjść?

 • Znajomość zagadnień: Zmienne, Pętle, Operatory, Funkcje, Tablice, Obiekty, Warunki,
 • Poruszanie się w tematyce: DOM Elements, DOM Events

Wymagane oprogramowanie

 • Przeglądarka internetowa, np. Google Chrome
 • Edytor tekstu, np. Visual Studio Code
 • System kontroli wersji, np. Git + konto na portalu GitHub
 • Node.js v10+ oraz npm v5+

Opis

Szczegóły
 1. Przed wydarzeniem powinieneś otrzymać dostęp do Slacka, który posłuży jako kanał komunikacji podczas wydarzenia, ale także po nim.
 2. Spotkanie odbędzie się online — prosimy zainstalować wymagane oprogramowan.
 3. Otrzymasz dostęp do narzędzia i będziesz mógł wybrać kanał Twojego trenera.
 4. Podczas wydarzenia warto wziąść udział w konkursie poprzez zrobienie zdjęcia i publikację jego w social mediach z odpowiednim hashtagiem. Po zakończeniu kodowania, będzie rozlosowanie nagród.
 5. Podczas wydarzenia nie będzie przerw.
 6. Trener razem z całą swoją grupą przeprowadzi Was przez realizacją projektu, stworzonego specjalnie na te warsztaty.
 7. Jeśli czegoś nie będziesz wiedzieć, to zadawaj pytania trenerowi bądź organizatorom.
 8. Po kilku godzinach kodowania, będzie możliwość prezentacji swojego projektu na forum całego szkolenia. To dobre miejsce aby pokazać, czego można było się na uczyć na szkoleniu.
 9. Na zakończenie spotkania otrzymasz dyplom w formacie PDF.

Psst… Zobacz jak było podczas WarsawJS Workshop #5 z relacji jednego z naszych organizatorów: https://piecioshka.pl/blog/2017/04/23/warsawjs-workshop-5.html

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
During the training, we will build a modern Webpack-based application (configuration will be ready). The goal will be to complete the online store you have started.

What will you learn:
• Promise API + Fetch API
• IIFE + Modules + Classes
• RegExp
Trener: Piotr Kowalski (szkolenie w języku angielskim)

During the training, we will build a modern Webpack-based application (configuration will be ready). The goal will be to complete the online store you have started.

What will you learn:
• Promise API + Fetch API
• IIFE + Modules + Classes
• RegExp

dostępnych: 0

Wyprzedane Brak wolnych miejsc
Podczas szkolenia skupimy się na poznaniu trzech kluczowych aspektów JavaScript. Poznamy klasy oraz ich praktyczne użycie. Nauczymy się podstaw Promise Api i wykorzystywany do komunikacji z serwerem. Zajmiemy się też tematem domknięć dzięki czemu lepiej zrozumiemy jeden z najważniejszych mechanizmów języka. Trener: Kamil Grabek

Podczas szkolenia skupimy się na poznaniu trzech kluczowych aspektów JavaScript. Poznamy klasy oraz ich praktyczne użycie. Nauczymy się podstaw Promise Api i wykorzystywany do komunikacji z serwerem. Zajmiemy się też tematem domknięć dzięki czemu lepiej zrozumiemy jeden z najważniejszych mechanizmów języka.

dostępnych: 0

Wyprzedane Brak wolnych miejsc
Na warsztatach poznasz asynchroniczną naturę języka JavaScript. Zrozumiesz reguły, które wpływają na kolejność wywołania funkcji. Dowiesz się, jak wykorzystać potężny mechanizm, jakim jest domknięcie leksykalne (closures). Pomiędzy zagadnieniami teoretycznymi, będzie okazja wykorzystać zdobytą wiedzę w praktyce rozwijając aplikacje typu edytor tekstu. Trener: Daniel Karski

Na warsztatach poznasz asynchroniczną naturę języka JavaScript. Zrozumiesz reguły, które wpływają na kolejność wywołania funkcji. Dowiesz się, jak wykorzystać potężny mechanizm, jakim jest domknięcie leksykalne (closures). Pomiędzy zagadnieniami teoretycznymi, będzie okazja wykorzystać zdobytą wiedzę w praktyce rozwijając aplikacje typu edytor tekstu.

dostępnych: 0

Wyprzedane Brak wolnych miejsc
Na warsztat weźmiemy trudne dzieci JavaScript, czyli "this" i domknięcia, omówimy tamtejszy model dziedziczenia oraz spojrzymy w dzieje metod radzenia sobie z asynchronicznością. W części praktycznej użyjemy zdobytej wiedzy do rozwoju aplikacji komunikującej się z serwerem, obsługując kod podzielony na moduły z pomocą bundlera (webpack). Trener: Jakub Strebeyko

Na warsztat weźmiemy trudne dzieci JavaScript, czyli "this" i domknięcia, omówimy tamtejszy model dziedziczenia oraz spojrzymy w dzieje metod radzenia sobie z asynchronicznością. W części praktycznej użyjemy zdobytej wiedzy do rozwoju aplikacji komunikującej się z serwerem, obsługując kod podzielony na moduły z pomocą bundlera (webpack).

dostępnych: 0

Wyprzedane Brak wolnych miejsc