Języki programowania

WarsawJS Workshop #41 — JavaScript dla początkujących (1/3)

location icon
HubHub Postępu 14, Warszawa
calendar icon
Od 23 lut 10:00 do 23 lut 10:00

Jaki jest cel warsztatów?

Podczas tego szkolenia dowiesz się m.in.📍

 • Zrozumienie fundamentalnych elementów języka JavaScript
 • Zrozumienie operacji DOM
 • Poznanie najnowszej składni ECMAScript

Co muszę wiedzieć, aby przyjść?

 • Znajomość HTML i CSS na poziomie średnio zaawansowanym
 • Podstawowe polecenie Git

Wymagane oprogramowanie

 • Przeglądarka internetowa, np. Google Chrome
 • Edytor tekstu, np. Visual Studio Code
 • System kontroli wersji, np. Git + konto na portalu GitHub
 • Node.js v10+ oraz npm v5+

Opis

 1. Przed wydarzeniem powinieneś otrzymać dostęp do Slacka, który posłuży jako kanał komunikacji podczas wydarzenia, ale także po nim.
 2. Na spotkanie przyjedź wraz ze swoim komputerem, na którym będziesz mieć wymagane oprogramowanie — szczegóły otrzymasz w osobnym mailu.
 3. Wchodząc do sali udaj się do organizatorów, aby zarejestrowali Cię na liście.
 4. Organizatorzy wskażą Twoją grupę oraz trenera, z którym będziesz realizować projekt.
 5. Po podłączeniu komputera do prądu i sieci przedstaw się trenerowi oraz całej grupie.
 6. Podczas wydarzenia warto brać udział w konkursie robiąc zdjęcia i wrzucając je do social mediów z odpowiednim hashtagiem. Po zakończeniu kodowania, będzie rozlosowanie nagród.
 7. Podczas wydarzenia będzie kilka przerw np. przerwa lunchowa, ale jeśli potrzebujesz przerwy to możesz ją zrobić kiedy tylko chcesz.
 8. Trener razem z całą swoją grupą przeprowadzi Was przez realizacją projektu, stworzonego specjalnie na te warsztaty.
 9. Jeśli czegoś nie będziesz wiedzieć, to zadawaj pytania trenerowi bądź organizatorom.
 10. Po 8 godzinach kodowania, wyjdź na scenę i opowiedz o swoim projekcie.
 11. Na zakończenie spotkania dostaniesz dyplom z pieczęcią WarsawJS.

Psst… Zobacz jak było podczas WarsawJS Workshop #5 z relacji jednego z naszych organizatorów: https://piecioshka.pl/blog/2017/04/23/warsawjs-workshop-5.html

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
In this group, you will learn about: Variables, Data Types, Operators, Functions, Arrays, Objects, Conditions, Loops, Error Handling, Falsy Values, JSON, BOM, Date, Math, Clocks, Comments Trener: Piotr Kowalski (szkolenie w języku angielskim)

In this group, you will learn about: Variables, Data Types, Operators, Functions, Arrays, Objects, Conditions, Loops, Error Handling, Falsy Values, JSON, BOM, Date, Math, Clocks, Comments

dostępnych: 5

już niedostępne 200,00 zł -
Chcesz zrobić swój pierwszy krok w pięknym świecie programowania? Podczas tych warsztatów napiszemy stronę webową, pokazującą prawdziwe wartości kursów walut. Żeby osiągnąć ten cel, musisz mieć podstawową wiedzę m.in. o zmiennych, instrukcjach warunkowych, tablicach, pętlach, obiektach, JSONie, oraz jak budować elementy na istniejącej stronie webowej. Aby dane aplikacji były aktualne, będziemy zaciągać realne dane z Narodowego Banku Polskiego. Trener: Krzysztof Łokaj

Chcesz zrobić swój pierwszy krok w pięknym świecie programowania? Podczas tych warsztatów napiszemy stronę webową, pokazującą prawdziwe wartości kursów walut. Żeby osiągnąć ten cel, musisz mieć podstawową wiedzę m.in. o zmiennych, instrukcjach warunkowych, tablicach, pętlach, obiektach, JSONie, oraz jak budować elementy na istniejącej stronie webowej. Aby dane aplikacji były aktualne, będziemy zaciągać realne dane z Narodowego Banku Polskiego.

dostępnych: 5

już niedostępne 200,00 zł -
JavaScript prawie nie występuje sam, w szczególności na froncie. Czy chcesz dowiedzieć jak ma się JavaScript do HTML, a ten do CSS? Podczas zajęć połączymy te składniki w działającą stronę. Zastanowimy się także co czyni stronę SPA(Single Page Application). Podczas podróży poznamy podstawy składni JavaScript i nie tylko. Tutaj zaczyna się przygoda, a Ty możesz zostać bohaterem! :) Trener: Kamil Grabek

JavaScript prawie nie występuje sam, w szczególności na froncie. Czy chcesz dowiedzieć jak ma się JavaScript do HTML, a ten do CSS? Podczas zajęć połączymy te składniki w działającą stronę. Zastanowimy się także co czyni stronę SPA(Single Page Application). Podczas podróży poznamy podstawy składni JavaScript i nie tylko. Tutaj zaczyna się przygoda, a Ty możesz zostać bohaterem! :)

dostępnych: 0

Wyprzedane 200,00 zł Wyprzedane
Z warsztatów wyjdziesz z kilkoma drobnymi aplikacjami, które będziesz mógł później rozwijać samodzielnie, będą mogły one uzupełnić Twoje aktualne portfolio. Głównym celem trenera będzie przedstawienie zagadnień teorytycznych języka JavaScript w praktyce i zainspirowanie do dalszej pracy i poznawania zaawansowanych zagadnień. Trener: Daniel Karski

Z warsztatów wyjdziesz z kilkoma drobnymi aplikacjami, które będziesz mógł później rozwijać samodzielnie, będą mogły one uzupełnić Twoje aktualne portfolio. Głównym celem trenera będzie przedstawienie zagadnień teorytycznych języka JavaScript w praktyce i zainspirowanie do dalszej pracy i poznawania zaawansowanych zagadnień.

dostępnych: 7

już niedostępne 200,00 zł -