Przemysł Nauka i Edukacja Rozwój osobisty Kultura i Sztuka Muzyka i Taniec Koncerty, Festiwale, Rozrywka Sport

Warsztaty: Wake up Your Voice! Kurs Basics

location icon
Forum Tańca Marii Konopnickiej 28, Kraków
calendar icon
Od 5 cze 10:00 do 5 cze 15:00

WAKE UP YOUR VOICE! KURS BASICS

Fundacja The Polish Modern Music Institute oraz Academy of Music Business zaprasza na REWOLUCYJNE WARSZTATY GŁOSOWE WAKE UP YOUR VOICE KURS BASICS!

✅WSTĘP:

Setki osób w Europie i USA stały się uczestnikami WAKE UP YOUR VOICE! Teraz i Ty możesz odkryć prawdziwy potencjał swojego głosu w oparciu o najnowsze techniki światowej wokalistyki. Kurs zakłada intensywną pracę z głosem przez pięć godzin z piętnastominutową przerwą. Przeznaczony jest dla wszystkich, którzy pragną szybko i skutecznie rozwinąć swoje wokalne umiejętności.

Czas trwania - 5 godzin

Wiek Uczestników:14+

Grupy: do 35 osób

Jeżyk wykładowy: ENG, PL

Celem tego kursu jest wyposażenie uczestników w praktyczną wiedzę z zakresu emisji głosu w tym m.in.: poprawne techniki oddychania w tym "belting",praca z ciałem i redukcja napięć mięśniowych, praca nad samogłoskami w języku polskim i angielskim, uwolnienie rejestru głowowego, piersiowego i mixu, stretching strun głosowych.

✅ OPIS KURSU.

Kurs Basics trwa 5 godzin z 15-minutową przerwą w połowie zajęć. Kurs daje solidne podstawy wiedzy wokalnej dla wszystkich ludzi pracujących głosem, w tym w szczególności wokalistów i aktorów - początkujących jak i zaawansowanych. Kurs szczegółowo wyjaśnia istoty funkcjonowania ludzkiego głosu w kontekście pracy wokalisty lub aktora na scenie. Począwszy od globalnego spojrzenia na instrument jakim jest głos, a skończywszy na indywidualnych zagadnieniach wokalnych.

Osoby niepełnoletnie muszą mieć zgodę od rodziców.

Udział w kursie BASICS zalecany jest przed przystąpieniem do kursu: WAKE UP YOUR VOICE SONGS, WAKE UP YOUR VOICE STUDIO, WAKE UP YOUR LIVE BAND oraz YOUR VOICE SCALES & RHYTHMS.

✅ SESJA Q&A:

Czy wiedziałeś o tym, że…. Ludzki organizm jest taki samym instrumentem jak trąbka, gitara czy fortepian? …Czy poczułeś kiedykolwiek jak Twój głos wypełnia Twoje ciało? Czy poczułeś jak dźwięk wzmacnia się na sile w Twojej klatce piersiowej? Ile razy zastanawiałeś się nad tym dlaczego do pewnego momentu umiesz prowadzić płynnie głos po czym nie możesz zaśpiewać wyżej i się blokujesz? Czy zastanawiasz się jaki wpływ na Twój śpiew mają napięcia mięśni w Twoim ciele? Czy wiesz jak je zredukować i jakim są one zagrożeniem dla Twojego głosu?

Więc, na te i inne pytania KARO GLAZER odpowiada w praktyce podczas intensywnego kursu podstawowego: WAKE UP YOUR VOICE! BASICS

✅ DLA KOGO?:

Do udziału w zajęciach zapraszamy wszystkich, którzy pragną szybko i efektywnie rozwinąć swoje umiejętności wokalne, bez względu na styl jaki na codzień śpiewają. Zapraszamy wokalistów popowych, rockowych, klasycznych, soulowych, oraz także raperów, aktorów czy speakerów. WAKE UP YOUR VOICE to pigułka wiedzy, którą powinien posiąść każdy człowiek pracujący z głosem. Do kursu zapraszamy młodzież od 14 roku życia. Istnieje możliwość udziału młodszego uczestnika, jednak po wcześniejszym skonsultowaniu jego udziału z prowadzącą (*).

(*) UWAGA: Zajęcia z emisji należy rozpocząć dopiero po mutacji głosu, którą przechodzą zarówno dziewczynki jak i chłopcy. Zazwyczaj w wielu 14 lat głos jest już ustabilizowany, jednak może zdarzyć się to wcześniej.

✅PROGRAM WARSZTATÓW:KURS BASICS

Poznaj i obudź swój głos!

Podstawy emisji głosu - czyli jak powstaje ludzki głos i jak go wyzwolić? Dowiedz się jak działa Twój instrument krok po kroku? Poznaj dokładne mechanizmy odpowiedzialne za barwę, siłę, natężenie i elastyczność Twojego głosu!

✅CZEGO SIĘ NAUCZYSZ? - W PROGRAMIE M. IN.

 • Rozluźnienie jako klucz do naturalnej emisji głosu
 • Budowa świadomości na temat funkcjonowanie aparatu wokalnego
 • Budowa instrumentu wokalisty
 • Rejestr głosowy, piersiowy i MIX
 • Odnalezienie balansu wokalnego
 • Głos mówiony jako podstawa do dobrego śpiewania
 • Nauka świadomego słuchania ludzkiego głosu
 • Higiena pracy z głosem
 • Ćwiczenia rozluźniające ciało i aparat wokalny
 • Zagadnienie oddechu
 • Praca nad samogłoskami
 • Czynna praca z uczestnikami nad samogłoskami
 • Zabawy z samogłoskami i lustrem
 • Wyzwolenie głosu poprzez odpowiednie ćwiczenia wokalne
 • Ćwiczenia emisyjne dla różnych głosów

✅UZYSKASZ CENNE WSKAZÓWKI:

→ Pamiętaj, że dzisiaj w muzycznym biznesie nic nie liczy się bardziej niż indywidualność i bardzo osobisty charakter muzyki, którą śpiewasz. Pozbądź się swoich wątpliwości i weź muzyczny los w swoje ręce.

✅WARSZTATY POPROWADZI:

KARO GLAZER - kompozytorka, songriterka, producentka muzyczna, wokalistka i wokalny coach w jednej osobie. Jej niezwykła energia podnosi publiczność z miejsc, czemu zawdzięcza swój przydomek "Lady Dynamite". Tylko Podczas ostatnich sezonów KARO wystepiła ze swoim zespołem w niemal wszystkich krajach Europejskich, Azji i USA.

Ma na swoim koncie 2 solowe albumy wydane w Polsce jak i za granicą. W maju 2020 jej talent został dostrzeżony przez Toma Waitsa, Dua Lipę oraz członków grupy Coldplay, dzięki czemu Karo została jednym ze zwycięzców International Songwriting Competition - najważniejszego konkursu dla songwriterów na świecie.

W trakcie swojej kariery blisko współpracowała m.in. z Larsem Danielssonem, Mikiem Sternem, Richardem Boną oraz wielokrotnym laureatem nagrody Grammy, producentem Martinem Waltersem. Rzeczpospolita po wydaniu "Crossings Project" oświadczyła: "Tak narodziła się nowa nadzieja polskiej wokalistyki, nazywa się̨ Karo Glazer i warto się̨ tym nazwiskiem pochwalić́ w towarzystwie. Nie słuchaliście? Posłuchajcie koniecznie. To nasz najlepszy, rozśpiewany atut eksportowy." Na co dzień́ artystka mieszka w Londynie, gdzie pracuje jako oficjalny vocal coach przy legendarnym musicalu "Thriller".

👉 PRODUCENT MUZYCZNY → Jako producent ma na swoim koncie ponad 30 płyt, nagranych przez popowych, jazzowych i klasycznych muzyków.

👉 SONGWRITER → Jako songwriterka komponuje w wielu stylach muzycznych począwszy od Popu, Soulu, R'n'B, Rocka i Jazzu, a skończywszy na K-Popie i J-Popie, które w ostatnim czasie stały się jej ulubionym muzycznym wyzwaniem.

KARO GLAZER jest jedną najoryginalniejszych artystek jazzowych ostatnich lat. Jednak jej działania daleko wybiegają poza standardowy wizerunek jazzowej divy. Artystka jest w.in. autorem muzyki na międzynarodowe pokazy mody dla EVY MINGE, współtworzyła kolekcję "Jazzy by Karo Glazer" dla modowej marki FURELLE, a jej ostatnie produkcje filmowe możnaoglądać w niemieckich stacjach telewizyjnych. Do dzisiaj największą pasję artystka odnajduje w ludzkim głosie. Jako profesjonalny trener wokalny od zawsze zagłębiała się w tajniki perfekcyjnej emisji głosu, co przyczyniło się bezpośrednio do stworzenia autorskiej formuły WAKE UP YOUR VOICE, którą z powodzeniem realizuje przy współpracy z prestiżową AKG VOICE ACADEMY w USA I EUROPIE. Jej uczniów już dzisiaj można liczyć w tysiącach. Są wśród nich zarówno młodzi nowicjusze sztuki wokalnej,jak i profesjonalni śpiewacy, biznesmani czy managerowie, bo każdy z nas ma głos!

Więcej o Karo: www.facebook.com/KaroGlazer

✅KIEDY?:

→ 10 kwietnia 2021 r. (sobota), w godz. od 12 do 17.

✅GDZIE?:

→ FORUM TAŃCA

✅ADRES: Marii Konopnickiej 28, 30-302 Kraków

✅KOSZT UDZIAŁU:

Kupując bilet na wszystkie spotkania kursu.

Wcześniej kupujesz, więcej zyskujesz!

→ Bilet w cenie normalnej -199 zł

→ Bilet w dniu wydarzenia - 220 zł

✅BILETY W PRZEDSPRZEDAŻY:

→ na 14 dni przed wydarzeniem - 159 zł (w cenie promocyjnej I pula 10 biletów);

→ na 7 dni przed wydarzeniem - 179 zł (w cenie promocyjnej I pula 10 biletów);

✅ BILETY DO NABYCIA U ORGANIZATORA:

• Przedpłaty należy dokonać na rachunek bankowy fundacji: ...................................................... Fundacja The Polish Modern Music Institute.

Tytułem: WAKE UP YOUR VOICE! BASICS [DATA SZKOLENIA] [NAZWISKO / PSEUDONIM]

• Potwierdzenie przelewu prosimy przesłać na adres e-mail: info@studiamuzyczne.pl, wówczas prześlemy Państwu bilet w formie elektronicznej oraz link na E-Warsztaty.

• on-line za pośrednictwem portalu sprzedaży biletów:

✅PODSUMOWANIE:

→ Udział w WAKE UP YOUR VOICE! BASICS zobowiązuje uczestnika do wcześniejszej rezerwacji miejsca, aby mieć pewność, zalecamy wcześniejsze wykupienie biletu.

→ Rejestracja na kurs prowadzona jest drogą elektroniczną.

→ Bilety w cenie promocji nie podlegają zwrotowi.

→ Pieniądze ze sprzedanych biletów będą przeznaczone na cele statutowe fundacji.

→ Na życzenie wystawiamy fakturę.

→ Regulamin wydarzenia jest pod linkiem: https://www.facebook.com/notes/studia-muzyczne/regulamin-fundacji-the-polish-modern-music/2596312987308076/

✅ORGANIZATOR

Fundacja The Polish Modern Music Institute

Kontakt z Organizatorem:

Telefon

Biuro: +48 576 008 818

Koordynator: +48 882 486 848

E: INFO@STUDIAMUZYCZNE.PL

✅Przypomnienie:

Skopiuj link tego wydarzenia i dodaj do swojego profilu na Facebooku lub do kalendarza.

Zaproś znajomych. Pomóż fanom widzieć, że bierzesz udział w szkoleniach online w Academy of Music Business.

I na koniec, pamiętaj, pilnuj terminu wydarzenia.

Do miłego zobaczenia!

Hasztagi wydarzenia (#):

#academyofmusicbusines #studiamuzyczne #akademiabiznesumuzycznego #muzyk #songwriting #musicproduction #rynekmuzyczny #musicbusiness #KaroGlazer #pisaniepiosenek #wokalista #wakeupyourvoice #vocals #śpiewajczysto

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
WAKE UP YOUR VOICE! KURS BASICS

Fundacja The Polish Modern Music Institute oraz Academy of Music Business zaprasza na REWOLUCYJNE WARSZTATY GŁOSOWE WAKE UP YOUR VOICE KURS BASICS!

WSTĘP:
Setki osób w Europie i USA stały się uczestnikami WAKE UP YOUR VOICE! Teraz i Ty możesz odkryć prawdziwy potencjał swojego głosu w oparciu o najnowsze techniki światowej wokalistyki. Kurs zakłada intensywną pracę z głosem przez pięć godzin z piętnastominutową przerwą. Przeznaczony jest dla wszystkich, którzy pragną szybko i skutecznie rozwinąć swoje wokalne umiejętności.

Czas trwania - 5 godzin
Wiek Uczestników:14+
Grupy: do 30 osób
Jeżyk wykładowy: ENG, PL
Bilet w cenie promocyjnej

WAKE UP YOUR VOICE! KURS BASICS

Fundacja The Polish Modern Music Institute oraz Academy of Music Business zaprasza na REWOLUCYJNE WARSZTATY GŁOSOWE WAKE UP YOUR VOICE KURS BASICS!

WSTĘP:
Setki osób w Europie i USA stały się uczestnikami WAKE UP YOUR VOICE! Teraz i Ty możesz odkryć prawdziwy potencjał swojego głosu w oparciu o najnowsze techniki światowej wokalistyki. Kurs zakłada intensywną pracę z głosem przez pięć godzin z piętnastominutową przerwą. Przeznaczony jest dla wszystkich, którzy pragną szybko i skutecznie rozwinąć swoje wokalne umiejętności.

Czas trwania - 5 godzin
Wiek Uczestników:14+
Grupy: do 30 osób
Jeżyk wykładowy: ENG, PL

już niedostępne 159,00 zł -
WAKE UP YOUR VOICE! KURS BASICS
Fundacja The Polish Modern Music Institute oraz Academy of Music Business zaprasza na REWOLUCYJNE WARSZTATY GŁOSOWE WAKE UP YOUR VOICE KURS BASICS!
WSTĘP:
Setki osób w Europie i USA stały się uczestnikami WAKE UP YOUR VOICE! Teraz i Ty możesz odkryć prawdziwy potencjał swojego głosu w oparciu o najnowsze techniki światowej wokalistyki. Kurs zakłada intensywną pracę z głosem przez pięć godzin z piętnastominutową przerwą. Przeznaczony jest dla wszystkich, którzy pragną szybko i skutecznie rozwinąć swoje wokalne umiejętności.
Czas trwania - 5 godzin
Wiek Uczestników:14+
Grupy: do 35 osób
Jeżyk wykładowy: ENG, PL
Bilet w cenie promocyjnej

WAKE UP YOUR VOICE! KURS BASICS
Fundacja The Polish Modern Music Institute oraz Academy of Music Business zaprasza na REWOLUCYJNE WARSZTATY GŁOSOWE WAKE UP YOUR VOICE KURS BASICS!
WSTĘP:
Setki osób w Europie i USA stały się uczestnikami WAKE UP YOUR VOICE! Teraz i Ty możesz odkryć prawdziwy potencjał swojego głosu w oparciu o najnowsze techniki światowej wokalistyki. Kurs zakłada intensywną pracę z głosem przez pięć godzin z piętnastominutową przerwą. Przeznaczony jest dla wszystkich, którzy pragną szybko i skutecznie rozwinąć swoje wokalne umiejętności.
Czas trwania - 5 godzin
Wiek Uczestników:14+
Grupy: do 35 osób
Jeżyk wykładowy: ENG, PL

już niedostępne 179,00 zł -
WAKE UP YOUR VOICE! KURS BASICS
Fundacja The Polish Modern Music Institute oraz Academy of Music Business zaprasza na REWOLUCYJNE WARSZTATY GŁOSOWE WAKE UP YOUR VOICE KURS BASICS!
WSTĘP:
Setki osób w Europie i USA stały się uczestnikami WAKE UP YOUR VOICE! Teraz i Ty możesz odkryć prawdziwy potencjał swojego głosu w oparciu o najnowsze techniki światowej wokalistyki. Kurs zakłada intensywną pracę z głosem przez pięć godzin z piętnastominutową przerwą. Przeznaczony jest dla wszystkich, którzy pragną szybko i skutecznie rozwinąć swoje wokalne umiejętności.
Czas trwania - 5 godzin
Wiek Uczestników:14+
Grupy: do 35 osób
Jeżyk wykładowy: ENG, PL
Bilet w cenie normalnej

WAKE UP YOUR VOICE! KURS BASICS
Fundacja The Polish Modern Music Institute oraz Academy of Music Business zaprasza na REWOLUCYJNE WARSZTATY GŁOSOWE WAKE UP YOUR VOICE KURS BASICS!
WSTĘP:
Setki osób w Europie i USA stały się uczestnikami WAKE UP YOUR VOICE! Teraz i Ty możesz odkryć prawdziwy potencjał swojego głosu w oparciu o najnowsze techniki światowej wokalistyki. Kurs zakłada intensywną pracę z głosem przez pięć godzin z piętnastominutową przerwą. Przeznaczony jest dla wszystkich, którzy pragną szybko i skutecznie rozwinąć swoje wokalne umiejętności.
Czas trwania - 5 godzin
Wiek Uczestników:14+
Grupy: do 35 osób
Jeżyk wykładowy: ENG, PL

już niedostępne 199,00 zł -
WAKE UP YOUR VOICE! KURS BASICS
Fundacja The Polish Modern Music Institute oraz Academy of Music Business zaprasza na REWOLUCYJNE WARSZTATY GŁOSOWE WAKE UP YOUR VOICE KURS BASICS!
WSTĘP:
Setki osób w Europie i USA stały się uczestnikami WAKE UP YOUR VOICE! Teraz i Ty możesz odkryć prawdziwy potencjał swojego głosu w oparciu o najnowsze techniki światowej wokalistyki. Kurs zakłada intensywną pracę z głosem przez pięć godzin z piętnastominutową przerwą. Przeznaczony jest dla wszystkich, którzy pragną szybko i skutecznie rozwinąć swoje wokalne umiejętności.
Czas trwania - 5 godzin
Wiek Uczestników:14+
Grupy: do 30 osób
Jeżyk wykładowy: ENG, PL
Bilet w cenie normalnej w dniu wydarzenia

WAKE UP YOUR VOICE! KURS BASICS
Fundacja The Polish Modern Music Institute oraz Academy of Music Business zaprasza na REWOLUCYJNE WARSZTATY GŁOSOWE WAKE UP YOUR VOICE KURS BASICS!
WSTĘP:
Setki osób w Europie i USA stały się uczestnikami WAKE UP YOUR VOICE! Teraz i Ty możesz odkryć prawdziwy potencjał swojego głosu w oparciu o najnowsze techniki światowej wokalistyki. Kurs zakłada intensywną pracę z głosem przez pięć godzin z piętnastominutową przerwą. Przeznaczony jest dla wszystkich, którzy pragną szybko i skutecznie rozwinąć swoje wokalne umiejętności.
Czas trwania - 5 godzin
Wiek Uczestników:14+
Grupy: do 30 osób
Jeżyk wykładowy: ENG, PL

już niedostępne 220,00 zł -