Sztuka i Wino - Voyage, Voyage | wernisaż z wine-pairingiem

location icon
Kolorowanka - cocktail bar & gallery Szpitalna 36, Kraków
calendar icon
Od 1 paź 18:00 do 1 paź 18:00

Stowarzyszenie Kobiety i Wino wraz z członkinią, Lucienne Smagala, ma przyjemność zaprosić na wystawę malarstwa zatytułowaną Voyage, Voyage.

CO NAS CZEKA PODCZAS TEGO WYJĄTKOWEGO WIECZORU?

1. OBCOWANIE ZE SZTUKĄ
Lucienne zaprezentuje swoje najnowsze prace malarskie. Nawiązują one do tematyki winnicy, winorośli i winogrona. A szerzej do terytorium , podróży, tematyki nowych horyzontów w poszukiwaniu nowych emocji czy też przekraczania granic dla lepszego życia ( symbolika luksusowego buta).
Autorka prac zabierze nas widzów w artystyczną podróż w pastelowych kolorach!
Wystawie będzie towarzyszył katalog wystawy.

2. KOMENTOWANA DEGUSTACJA 5 WIN
Pięciu obrazom, wybranym spośród 21 prezentowanych, towarzyszyć będzie komentowana degustacja, specjalnie wyselekcjonowanych na tę okazję etykiet, geograficznie nawiązujących do wybranych obrazów. Degustację poprowadzi nasza Członkini Katarzyna Solańska, certyfikowana sommelier (WSET3)

3. LOSOWANIE NAGRÓD
Podczas spotkania uczestnicy będą mieli możliwość wylosować jeden obraz.

***
Więcej informacji już wkrótce.
Zakup biletów dostępny będzie tylko przez EVENEA.
Wstępne rezerwacje miejsc: biuro@kobietyiwino.com.
Ilość miejsc ograniczona do maksymalnie 14 osób

Wystawa będzie trwać do 31 grudnia 2020 roku.


***
Lucienne Smagala mieszka i pracuje we Francji (Zillisheim, Alzacja ) a także od kilku lat w Krakowie (Polska). Od 1992 roku zaczyna uczyć się malarstwa sztalugowego w pracowni EvelyneWidmaier (Mulhouse). Aktualnie zajmuje się malarstwem olejnym, sztuką włókna, collage'em, rzeźbą, drukiem cyfrowym na tkaninie. Od 1995 roku uczestniczy w wystawach malarskich we Francji, Szwajcarii, Niemczech, Luxemburgu, Holandii, Polsce, Belgii , Szwecji, Japonii, na Ukrainie, w Senegalu, Wietnamie oraz w Chinach. Wzięła udział w ponad 130 wystawach indywidualnych i grupowych , w muzeach, na Targach Sztuki (ART 3 F, Francja), biennale i triennale (Chiny, Francja, Polska, Australia ) oraz w plenerach międzynarodowych. Jej prace znajdują się w kolekcjach prywatnych we Francji, Polsce, Australii, na Cyprze, w Anglii, Maroku, Holandii, Wietnamie i Szwajcarii, Australii a także w zbiorach Centralnego Muzeum Włókiennictwa w Łodzi oraz Muzeum Miasta Gdyni czy w galerii Dystans (Kraków).
Jako niezależny kurator sztuki posiada w swoim dorobku organizację wielu wystaw w galeriach oraz muzeach we Francji i poza jej granicami.
Kilkuletni prezes stowarzyszenia artystów A-ART Projekt we Francji.
www.smagala.org

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
  Bilet dla członkiń Stowarzyszenia Kobiety i Wino
już niedostępne 69,00 zł -
  Bilet Normalny
już niedostępne 89,00 zł -