SOBOTA 12:45 - Smakowita fotografia mobilna z markami Thermomix® i Kobold

location icon
Influencers LIVE Wrocław
calendar icon
Od 28 maj 12:15 do 28 maj 12:15

Smakowita fotografia mobilna z markami Thermomix® i Kobold

Mecenas: Vorwerk Polska. Warsztaty poprowadzi Monika Szeffler @przezogrodek i Gosia Zabokrzycka @trawkacytrynowa, smakowitych dań do zdjęć dostarczy Kuba Wróblewski znany w sieci jako Gotuj z Diego.

Sobota i niedziela: 12:45, 13:35, 14:25, 15:15. Jedna tura trwa 30 min.

Spotkaj się z nami na smakowitym warsztacie mobilnej fotografii, które poprowadzą zawodowe fotografki Monika i Gosia. Modelami będą dania przygotowane w urządzeniu Thermomix® przez szefa kuchni Kubę Wróblewskiego.

Wraz z rozwojem blogosfery, social media, a przede wszystkim Instagrama zmieniło się nasze postrzeganie fotografii i stylizacji kulinarnej. Odchodzimy od perfekcyjnie wystylizowanych dań czy studyjnego światła. Najważniejszy jest pomysł, spójność i ciekawe przedstawienie jedzenia. Wystarcza nam smartfon z niezłym aparatem, ale zawsze warto mieć wiedzę, jak komponować kadr, dobierać akcesoria, skąd czerpać inspiracje czy jakich tricków używać, by ślinka pociekła na sam widok dania. Podczas warsztatów będziecie mieć możliwości przygotowania własnych stylizacji (uwierzcie, propsów i food pornowych dań nie zabraknie!), pracy w nieoczywistych warunkach oświetleniowych i uwiecznienia swoich kompozycji za pomocą Waszych smartfonów.

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  12:
Wyprzedane Brak wolnych miejsc