INWESTORZY I STARTUPY #2

location icon
HubHub Nowogrodzka Square al. Jerozolimskie 93, 02-001, Warszawa
calendar icon
Od 16 sty 19:00 do 16 sty 22:00

Czym kierują się VC szukając startupów? Jak zacząć rozmawiać z inwestorami i z którymi? Na co zwracać uwagę? Co startup musi mieć żeby zainteresować inwestorów? Wpadnij na Aule i dowiedz się!

Waszymi gośćmi i prelegentami będą: Michał Mroczkowski (Market One Capital), Maciej Prostak (SmartHotel), Marcin Szałek (SlowHop), Hubert Anyżewski (Accelpoint) i Sebastian Nowicki (Pelixar S.A.)

O organizatorze: AULA POLSKA od 2007 roku promuje kulturę przedsiębiorczości technologicznej. Wierzymy w potencjał polskich przedsiębiorców i innowatorów, dlatego wspieramy ich rozwój. Uważamy, że przedsiębiorczości należy uczyć, najlepiej poprzez praktykę i transfer doświadczeń. Więcej znajdziesz tutaj: http://aulapolska.pl/

W sezonie 2019-2020 spotkania z cyklu Aula Polska będą odbywały się w nowym miejscu: Hub Hub Nowogrodzka Square (al. Jerozolimskie 93, 02-001, Warszawa)

Uwaga! Od października 2019 każde spotkanie z cyklu Aula Polska w Warszawie będą płatne. Zysk z wejściówek w 100% przeznaczony jest na Fundację Aula Polska, która organizują spotkania Auli.

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
  Bilet
Wyprzedane 18,45 zł Wyprzedane