Nauka i Edukacja DIY, Majsterkowanie, Hobby

Uszyj to! Płaszcz jesienny

location icon
tuBAZA Aleja Zwycięstwa 291, Gdynia orłowo
calendar icon
Od 8 paź 17:00 do 29 paź 20:00

Uszyj to! to cykl warsztatów krawieckich w Fundacji Fab Lab Trójmiasto. Podzieliliśmy cykl na miesięczne bloki tematyczne. Każdy blok składa się z 4 spotkań po 3 godziny każde. Uczestnicy sami decydują na jaki blok się zapiszą i jaki zakres tematyczny chcą zgłębić.

Jeśli potrafisz sprawnie obsługiwać maszynę do szycia - ten blok będzie dla Ciebie idealny! Zapraszamy do poszerzenia wiedzy krawieckiej, zdobycia nowych umiejętności i wspólnego szycia nowych projektów, na które w pojedynkę nie mieliście odwagi. Podczas czterech spotkań uszyjemy jeden duży projekt, czyli tytułowy płaszcz jesienny. Czy będzie on wiosenny czy zimowy - zależy jedynie od Was. Płaszcz będziemy szyć na bazie gotowego wykroju.

To, co jest niezmienne - stawiamy na proces. Wiemy, że pośpiech to główny wróg wszystkich miłośników szycia, więc bloki są tak opracowane, abyście zdążyli bez stresu uszyć zaplanowany projekt.

W pracowni znajdują się maszyny do szycia dostępne dla uczestników. Zapewniamy również wszystkie akcesoria krawieckie (nożyczki, szpilki, nici, miary, mydła krawieckie, papier do wykrojów).

Tkaniny potrzebne do wykonania projektu uczestnicy zapewniają we własnym zakresie, a ilości i rodzaj tkaniny będą podane przy wykrojach. Materiał nie jest wymagany na pierwsze zajęcia.

Koszt udziału w jednym bloku wynosi 180zł. Rejestracja na warsztaty odbywa się przez serwis evenea.

Pracownię krawiecką prowadzi Ewa Dettlaff, założycielka projektu ja tu tylko szyję, zapalona miłośniczka szycia, która pierwsze kroki przy maszynie stawiała 13 lat temu. Ze stoickim spokojem przeprowadzi Was przez wszystkie etapy i odpowie na palące pytania z dziedziny krawiectwa.

Kiedy: 08, 15, 22, 29.10.2020 (czwartki), godz. 17:00-20:00

Gdzie: tuBAZA, aleja Zwycięstwa 291, Gdynia Orłowo

Koszt: 180zł

Bilety: https://app.evenea.pl/event/uszyjtoplaszczjesienny

Zapisy otwieramy 29.10.2020 o godzinie 19:00!

Jeśli macie pytania - piszcie śmiało na fanpage Fab Lab Trójmiasto lub na warsztatyflt@gmail.com.


Wydarzenie realizowane dzięki wsparciu finansowemu Miasta Gdynia.

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
  Uszyj to! Płaszcz jesienny
Wyprzedane 180,00 zł Wyprzedane