Uczenie Maszynowe z zastosowaniem w NLP

location icon
Gdański Park Naukowo Technologiczny Trzy Lipy 3, Gdańsk
calendar icon
Od 27 lut 9:00 do 28 lut 17:30
ticket icon
Od 3 073,77 zł

Szkolenie pt.: "Uczenie Maszynowe z zastosowaniem w NLP"

Szczegóły szkolenia poda adresem: szkolenia.voicelab.ai

Dwa dni, 6 modułów treningowych, 5 fantastycznych prelegentów oraz intensywna nauka na przykładach.

Cel szkolenia

Wdrożenie do specyfiki projektów Machine Learning/Natural Language Processing. Przegląd technik, wprowadzenie do technologii przetwarzania danych, zapoznanie z możliwościami NLP, omówienie zastosowania Uczenia Maszynowego oraz praktyczne zadania - testowanie metod zaawansowanej analizy danych.

Jakiej wiedzy nabędziesz

Warsztaty mają przybliżyć nowoczesne metody i technologie przetwarzania i analizy danych tekstowych wykorzystywanych do zaawansowanej analizy danych, automatyzacji procesów. Dzięki warsztatom poznasz najnowsze trendy w NLP, zrozumiesz co jest, a co nie jest możliwe, nauczysz się podejść stosowanych w lingwistyce komputerowej.

Czego możesz oczekiwać

Sporo teorii i ćwiczeń praktycznych które pozwolą Ci lepiej zrozumieć jakich umiejętności potrzeba by realizować projekty NLP, jakie rzeczy są możliwe a jakie są nadal poza zasięgiem uczenia maszynowego, jak oceniać skomplikowanie projektów ML, poznanie podstawowych narzędzi i metod pracy - to wszystko powinno pozwolić lepiej rozumieć potencjalne projekty DATA SCIENCE i uczenia maszynowego związanego z tekstem.

Do kogo kierowane jest szkolenie

Szkolenie skierowane jest do: programistów, którzy spotykają się z projektami ML w odniesieniu do danych tekstowych ale ich doświadczenie nie pozwala na zastosowanie właściwych technik, analityków, którzy chcą lepiej rozumieć jakie możliwości daja najnowsze rozwiązania ML/NLP i dzięki temu rozbudować swój warsztat analityczny o narzędzie analizy danych tekstowych managerów którym brakuje wiedzy związanej z uczeniem maszynowym w pracy z danymi tekstowymi w projektach z jakimi spotykają się w pracy.

Minimalne doświadczenie z programowaniem, motywacja do poznania technik ML/NLP.

Parametry szkolenia 2*8 godzin (2*7 godzin netto) wykładów i warsztatów (z wyraźną przewagą warsztatów). Dwa dni, dwa bloki tematyczne. Wielkość grupy: maks. 15-20 osob.

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
Ciesz się pełnym, dwudniowym szkoleniem wraz z warsztatami, lunchem oraz możliwością networkingu Pakiet Pełen

Ciesz się pełnym, dwudniowym szkoleniem wraz z warsztatami, lunchem oraz możliwością networkingu

już niedostępne 3 073,77 zł -