Szkolenie online "Tworzenie modelu Lean Canvas"

location icon
Szkolenie online Dostęp zdalny, Dla uczestników
calendar icon
Od 23 cze 16:30 do 23 cze 18:00

Bydgoska Agencja Rozwoju Regionalnego zaprasza Państwa na bezpłatne szkolenie online pt. "Tworzenie modelu Lean Canvas", które odbędzie się 23.06.2020 r., w godz. 16.30-18.00.


Cel szkolenia: przedstawienie uczestnikom zasad tworzenia modelu Lean Canvas, przydatnego podczas tworzenia planu modelu biznesowego firmy na starcie i w trakcie jej działalności

Grupa odbiorców: szkolenie skierowane do osób posiadających firmy z sektora MŚP oraz planujących założenie działalności gospodarczej.

Metody dydaktyczne: Wykład konwersatoryjny (metoda podająca)


Plan szkolenia:

  • Model biznesowy Lean Canvas - analiza pojęcia
  • Lean Canvas vs. Business Canvas - podobieństwa i różnice
  • Tworzenie modelu Lean Canvas krok po kroku

Czas: 1,5 h: godz. 16.30-18.00


Jak przebiegać będzie rejestracja na szkolenie?

Każdy zarejestrowany uczestnik otrzyma od przedstawiciela BARR link dostępu do szkolenia online wraz z dalszą instrukcją postępowania.


Szkolenie poprowadzi dr Maciej Górecki, starszy specjalista ds. wspierania przedsiębiorczości w Bydgoskiej Agencji Rozwoju Regionalnego, wykładowca akademicki, certyfikowany trener przedsiębiorczości, zajmujący się w pracy zawodowej organizacją szkoleń dla przedsiębiorców oraz szeroko pojętym doradztwem biznesowym, skierowanym do osób myślących o założeniu działalności gospodarczej.


Udział w szkoleniu online jest bezpłatny.

Liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Bydgoska Agencja Rozwoju Regionalnego zastrzega sobie prawo do odmowy uczestnictwa w kolejnych szkoleniach osobom, które nie wzięły udziału w szkoleniach, na które dokonały zgłoszenia i nie odwołały swojego uczestnictwa (przynajmniej na dzień przed szkoleniem do godz. 12.00).

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Szkolenie online "Tworzenie modelu Lean Canvas", 23.06.2020 r., godz. 16.30-18.00.
już niedostępne -