Jak zdjąć stres z twarzy ? Warsztaty antystresowe

location icon
Hotel Focus al. Kraśnicka 80, pietro -1, Lublin
calendar icon
Od 13 lis 18:00 do 13 lis 18:00

Na twarzy widoczne są nasze wszystkie emocje, zarówno te dobre jak ite gorsze, a jeśli trwają dłuższy czas pozostawiają ślady, które mogą pozostać z nami na dłużej - gdyż się utrwalają.

👁Jeśli są to zmarszczki wokół oczu, które powstają kiedy się uśmiechamy to naturalnie wkomponowują się w naszą pogodną naturę.

🔹Często jednak możemy obserwować pełne zmartwień czoło, wymuszony uśmiech z opadającymi kącikami ust zdradzającymi przeżywane emocje.

🔹Oczywiście upływ czasu i grawitacja nie pomaga zachować na długo młodzieńczego wyglądu jednak uwalniający się hormon stresu kortyzol jest czynnikiem, który powoduje przyspieszenie procesu starzenia całego organizmu. W chwilach stresu mocno uaktywnia się mimika, a dodatkowo dochodzi do niszczenia włókien kolagenowo-elastynowych poprzez działanie wolnych rodników.

🔹W wyniku stresu dochodzi do zaburzeń wydzielania pracy gruczołów łojowych, wydzielania sebum co w połączeniu ze spowolnionym procesem rogowacenia naskórka prowadzi do zaskórników przekształcających się w "niespodzianki" na twarzy lub widoczne zaostrzenie zmian trądzikowych.

🔹Kiedy się stresujemy skóra jest przesuszona, przybiera ziemisty kolor, gdyż komórki naskórka zostają słabiej dotlenione z powodu ograniczonego dostępu do krwi, limfa nie dostarcza cennych składników odżywczych.

🔹Kolejnym czynnikiem pogłębiającym nie tylko wygląd naszej skóry, twarzy ale i ogólne samopoczucie, energię do działania są kłopoty ze snem, które z jednej strony pojawiają się kiedy się stresujemy, z drugiej strony jeszcze bardziej przyczyniają się do zwiększonej podatności na stres.

Na rynku dostępne są kosmetyki, które pomagają zamaskować niedoskonałości skóry, ale nic nie zastąpi naturalnego błysku szczęśliwych oczu czy szczerego promiennego uśmiechu, a nasz skóra sama nabierze blasku. Dlatego zapraszam Cię na warsztaty pt. "Jak zdjąć stres z twarzy ?"

Na warsztatach dowiesz się:
👉 jak radzić sobie ze stresem i w jaki sposób przerwać nakręcającą się spiralę stresu

👉 jak zaangażować ciało do pracy nad stresem

👉 jak masować sobie twarz i głowę by obniżyć napięcie

👉 jak ćwiczyć usta i masować okolice ust by ograniczyć utrwalanie opadających kącików ust, które ukazują smutek na twarzy

👉 jak wygładzić napięte czoło by nie wyglądało na zmartwione
👉 na czym polega antystresowy masaż głowy ACCESS BARS i energetyczny masaż twarzy ACCESS FACELIFT


Informacje organizacyjne

📆 Data: 13.11.2018 (środa) w godz. 18.00 - 19.30

📍Miejsce: Lublin, Hotel Focus, al. Kraśnicka 80, poziom -1,

Prowadzący:

Adriana Oczkowska Bąkała

- Trener biznesu

- Pasjonat medycyny, w tym medycyny naturalnej

- Prowadzący i twórca warsztatów dotyczących stresu, promocji zdrowie, profilaktyki,  efektywności z elementami biohackingu 


💎 Jeśli chcesz zorganizować podobne warsztaty dla swoich współpracowników lub znajomych, a może myślisz o zaprezentowaniu swojej działalności, wystawieniu stoiska i staniu się parterem w wydarzeniu serdecznie zapraszam do kontaktu: tel.791088288, Mail: kontakt@sukceson.plDołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
  Bilety w przedsprzedaży do 05.11.2019
Wyprzedane 65,00 zł Wyprzedane
Minimalna ilość biletów - 2. Można kupić więcej Bilety dla 2 osób i więcej

Minimalna ilość biletów - 2. Można kupić więcej

Wyprzedane 55,00 zł Wyprzedane
  Standardowa cena biletu, płatność na miejscu
Wyprzedane 95,00 zł Wyprzedane
  Bilet od 06.11.2019 - 10.11.2019
Wyprzedane 75,00 zł Wyprzedane
  Bilet od 11.11.2019 - 12.11.2019
Wyprzedane 85,00 zł Wyprzedane