Laboratorium Turkusowego Zarządzania

location icon
Strefa Inspiracji Aleja Grunwaldzka 211, Gdańsk
calendar icon
Od 21 lis 10:00 do 21 lis 12:30

Zakończyliśmy nasz wymarzony program rozwoju Młodych Liderek i Liderów Turkusowego Zarządzania http://laboratoriumturkusu.pl/ i doszłyśmy do wniosku, że jest za dobry, aby inne organizacje z niego nie korzystały.

Zapraszamy osoby z organizacji, które rozważają u siebie stworzenie podobnego programu rozwojowego dla młodych liderów i liderek, potrzebujących wsparcia w kierowaniu ludźmi i projektami.

Zróbmy to inaczej! Włączmy naszych Młodych do projektowania własnego rozwoju poprzez m.in. Dragon Dreaming. Dajmy różnorodne, doświadczone osoby do mentoringu/coachingu/Action Learningu. Rozwiązujmy problemy dynamiczną formą leanowego narzędzia A3. Włączmy uważność, self-care, komunikację włączającą CoreSolve, aby inaczej podchodzić do trudności.

Program:
10.00 - 10.15 powitalna kawa i ciasto
10.00 - 10.45 Poznajemy metody i procesy w Laboratorium Turkusu
10.45 - 11.00 Pytania i odpowiedzi, chwila oddechu
11.00 - 12.00 Krótki warsztat Design For Change*
12.00- 12:30  Zaplanowanie dalszych działań i serdeczne pożegnanie

*Design For Change jest największym światowym ruchem zaprojektowanym po to, by stwarzać młodym dorosłym możliwość wyrażania i przekłuwania w działania ich własnych pomysłów na tworzenie lepszego świata. Proponuje on młodzieży pracę w oparciu o metodę 4 prostych kroków inspirowaną Design Thinkingiem: Poczuj - Kreuj - Działaj - Inspiruj. W trakcie realizacji projektów Uczestnicy i Uczestniczki zmieniają swoje myślenie z "Czy mogę?" na "TAK, mogę!". Zadaniem moderatorów i moderatorek jest wspieranie zespołów projektowych w rozwijaniu umiejętności XXI wieku: empatii, kreatywności, krytycznego myślenia, pracy zespołowej i współdzielonego przywództwa.

Dodaj opis wydarzenia

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Rejestracja na wydarzenie
już niedostępne -