Zarządzanie

Turkusowe Śniadanie z Praktykiem - Obsługa konfliktów - Małgorzata Cuidadosa Piasecka

location icon
Webinar Online
calendar icon
Od 24 wrz 17:00 do 24 wrz 18:30

[online] Kalisz #5 TURKUSOWE ŚNIADANIE Z PRAKTYKIEM

Na najbliższym TŚ wystąpi Małgorzata Cuidadosa Piasecka. Zaplanowane na wrzesień spotkanie z Markiem Ślibodą odbędzie się w styczniu 2021 w Kaliszu.


Temat

Obsługa konfliktów


Opis

W każdej organizacji i zespole hodujemy konflikty. Jeśli chcemy tworzyć przestrzeń turkusową, to potrzebujemy rozwinąć kompetencje obsługi konfliktu, by wszystkie trzy filary nadal trzymały się mocno.

Podczas Śniadania podzielę się moją praktyką z obszaru oswajania konfliktów i wypracowywania metod na czerpanie z konfliktów mądrości, rozwoju i mocy dla ludzi i zespołów. Przejdziemy wspólnie przez narzędzie/metodę, którą ciągle udoskonalam z moimi klientami. Nazywam ją EMO.Kolejne kroki:• Pochylimy się nad fundamentalną definicją konfliktu, bo warto wiedzieć z czego czerpiemy.• Popracujemy na źródłach konfliktów, które nosimy w sobie i przyjrzymy się, jak obdarzamy nimi naszych współpracowników.• Zrobimy trzy kroki EMO, czyli napoczniemy praktykę, by w przyszłości każdy mógł ją udoskonalać dla siebie i swojego zespołu.Zapraszam z całego serca - spotkajmy się i oswójmy konflikt.

DLA KOGO: wszystkich zainteresowanych podmiotowym podejściem do członków organizacji, współpracą i (samo)zarządzaniem, czyli właścicieli organizacji, liderów zmian, kadry zarządzającej, praktyków biznesu, pracowników, osób poszukujących pracy, studentów.


INFO O PRELEGENCIE: Jestem absolwentką Filologii Romańskiej na Uniwersytecie Łódzkim, "Międzynarodowej Szkoły Konsultantów" na Uniwersytecie Angers (Francja) oraz rocznych studiów z zakresu zarządzania finansami i marketingu we Francuskim Instytucie Zarządzania w Warszawie. Ukończyłam program CoachWise Essentials prowadzony przez Coaching Centre wg standardów ICF oraz uzyskałam certyfikację Zarządzania Projektami PRINCE2. Jestem menadżerem z doświadczeniem w biznesie zdobytym w korporacjach i małych firmach. Realizowałam role Sales Managera, HRBP, trenera, Marketing Managera.Jestem właścicielką dwóch marek doradczych Benchmark Group i Projekt Moto oraz aktywną działaczką inicjatywy Przyjazna Rekrutacja i Turkusowe Śniadania w Łodzi. Partneruję firmom w projektach: identyfikacji i rozwijania potencjału ludzi na każdym szczeblu organizacji projektowania, budowania i wdrażania strategii oraz taktyki sprzedażowej firm i zespołów projektowania, realizacji i monitorowania procesów rekrutacyjnych w firmach pracy z kadrą zarządczą firm w zakresie projektów strategicznych przygotowania, realizacji i monitorowania rezultatów projektów dedykowanych zarządzaniu konfliktem na poziomie indywidualnym i zespołów.Jestem podmiotem i jestem członkiem zespołu - we własnej firmie i firmach moich klientów.

Twoje pytania do mówcy

Możesz wysłać Twoje pytanie do mówcy w formularzu podczas rejestracji.Jak trafić - LINK DO WEBINARIUM?

Link będzie wysłany mailem - oto on: http://turkusowesniadania.pl/wirtualne - wymagany zapis na wirtualne śniadania.


Co dalej?:)

Widzimy się w następny drugi miesiąca piątek online (lub we Wrocławiu).

Zapraszamy Cię do śledzenia naszego Fanpage'a Turkusowe Śniadania oraz wydarzeń w pozostałych miast aby być na bieżąco z rosnącą bazą doświadczeń. ;)

Jeśli szukasz jeszcze więcej sprawdź te adresy:

1) http://turkusowesniadania.pl- materiały ze spotkań

2) http://turkusoweorganizacje.pl/ - opis case'ów turkusowych wdrożeń z Polski

3) Zasubskrybuj nasz YT: https://www.youtube.com/channel/UC9-hugL_o2kQpVAm1EzA8Jg

4) Kolejne wydarzenia są tutaj.

--

Prowadzący: Aneta Pisarska

Wydarzenie wirtualne ale na żywo! ;)

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Rejestracja (link będzie wysłany w mailu)
już niedostępne -