Weekendowe warsztaty dla osób pokrzywdzonych przestępstwem. Dla rodziców i dzieci.

location icon
Ognisko Miłości Olsza 34, Olsza
calendar icon
Od 4 paź 18:30 do 6 paź 14:30

"Trzy oddechy do stabilniejszej codzienności".
Wsparcie dla osób pokrzywdzonych przestępstwem. Weekendowe warsztaty i konsultacje psychologiczne dla rodziców i dzieci.

Oferujemy bezpłatny wyjazd na warsztaty wypoczynkowe z elementami psychologicznymi. Weekend przeznaczony jest dla osoby dorosłej z małoletnim albo uprawnionego małoletniego z opiekunem/rodzicem.

W programie dużo odpoczynku, spacerów w malowniczej okolicy. Planujemy wspólne i indywidualne zajęcia. Warsztaty dla dorosłych i dla dzieci. Wszystko w odpowiednim tempie, spokoju, aby odpocząć i nabrać sił.

Zapewniamy bezpłatny dojazd, nocleg, wyżywienie i warsztaty. 

Wsparcie psychologiczne to świetny sposób na usprawnienie aktywności zawodowej i poprawę jakości codziennego życia. Pomimo nieustannej pracy nad sobą, terapii i leczenia, wciąż niezmiennie istotna pozostaje potrzeba samokształcenia, treningu i podnoszenia umiejętności radzenia sobie z traumami, zranieniami, czy po prostu z emocjami. Poszukiwanie bliskości, zaufanie do ludzi, wiara w siebie, poczucie własnej wartości nadal jest wyzwaniem dla każdego, kto doświadczył życiowych problemów. Możesz trudności pokonywać sam, ale razem z innymi jest łatwiej! Proponujemy Ci weekend w spokojnym, uroczym miejscu, gdzie znajdziesz czas tylko dla siebie, czas na bycie z dzieckiem, na rozmowę z innymi rodzicami, na rozmowę z psychologiem, a jeśli będziesz chciał to nawet rozmowę z Panem Bogiem. Weź trzy oddechy - to świetna okazja, aby znaleźć sposób na stabilizację codzienności, zrzucenie zbędnych obciążeń i panowanie nad emocjami.
Warsztaty są bezpłatne, zapewniamy zwrot kosztów dojazdu, opiekę dla dzieci na czas warsztatów i konsultacji.

Warsztaty odbędą się w Ognisku Miłości Olsza k/Rogowa, dojazd do stacji PKP Rogów lub PKP Koluszki - zapewniamy transport.

Napisz do nas, aby uzyskać szczegółowe informację i kartę weryfikacyjną: michal.owczarski@fundacjazycie.org
Zadzwoń 601050208

Warsztaty poprowadzi Mgr Maria Woźniak

psycholog, psychoterapeuta. Od roku 2013 pracuje z dziećmi oraz młodzieżą w szkołach: podstawowej, gimnazjum i liceum prowadzi warsztaty z zakresu seksualności, stresu, uczenia się, szkoli rady pedagogiczne, prowadzi spotkania z rodzicami oraz indywidualne spotkania z dziećmi. Od 2017 prowadzi prywatną praktykę. W pracy wykorzystuje głównie terapię poznawczo-behawioralną, systemową oraz logoterapię opartą na myśli V. Frankla, dialog motywujący.

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Prosze o przesłanie informacji
już niedostępne -