TROPEM ŻUBRA - sportowa gra z zagadkami w Parku Pszczyńskim

location icon
Pszczyna Pszczyna
calendar icon
Od 22 maj 15:00 do 22 maj 15:00

DLA TYCH, KTÓRZY LUBIĄ ŻWAWO SPACEROWAĆ ALE I SOLIDNIE POGŁÓWKOWAĆ

Wszystkich, którzy lubią ruch na świeżym powietrzu oraz zagadki wymagające uruchomienia szarych komórek, zapraszamy do udziału w wyjątkowej grze sportowej TROPEM ŻUBRA. 

Gra sportowa z zagadkami TROPEM ŻUBRA odbędzie się w niedzielę 22 maja br. w Pszczynie od 15.00 do 17.00 w pięknych okolicznościach przyrody Zabytkowego Parku "Zwierzyniec". Trasa gry, która wyniesie około 5 kilometrów obejmie leśną ścieżkę edukacyjno-przyrodniczą TROPEM ŻUBRA. Ścieżka biegnie w stronę Pokazowej Zagrody Żubrów, następnie przez mostek na kanale w kierunku cmentarza wojennego i dalej malowniczą aleją wysadzoną sosnami.


WYGRAJĄ CI, KTÓRZY NAJLEPIEJ PORADZĄ SOBIE Z ZAGADKAMI, ALE CZAS TEŻ SIĘ LICZY

Zadaniem uczestników gry będzie pokonanie pieszo 5-kilometrowej trasy gry, odnalezienie na trasie jak największej liczby punktów kontrolnych oraz poprawne rozwiązanie jak największej liczby zagadek logicznych towarzyszących punktom kontrolnym. W trakcie gry nie przewidziano żadnych zadań zręcznościowych.

Grę wygra drużyna, która zdobędzie najwięcej punktów za odnalezienie punktów kontrolnych i poprawnie wykonane zadań logicznych. Jeśli po podliczeniu punktów okaże się, że zdobywców najwyższych wyników jest więcej niż nagród, to dodatkowym kryterium wyboru zwycięskiej trójki drużyn będzie czas ukończenia gry. 


CENNE NAGRODY

Pierwsza drużyna otrzyma nagrodę o wartości 1000 złotych, druga o wartości 600 złotych, a trzecia o wartości 300 złotych. Dla wszystkich dzieci przewidziane są dodatkowo słodkie niespodzianki.


JAK WZIAĆ UDZIAŁ W GRZE?

Udział w grze jest bezpłatny. W biegu może wziąć łącznie udział maksymalnie 100 osób, czyli 50 dwuosobowych drużyn.

W grze mogą wziąć udział wyłącznie drużyny 2-osobowe, gdzie przynajmniej 1 osoba ma ukończone 18 lat.

Udział w grze wymaga rezerwacji miejsc. Miejsca można rezerwować za pomocą niniejszego formularza, lub osobiście w dniu gry, w miarę dostępnych miejsc.


CO BĘDZIE POTRZEBNE DO UDZIAŁU W GRZE?

Do udziału w grze oprócz dobrego stanu zdrowia, wygodnego stroju i obuwia oraz wody, niezbędny będzie naładowany smartfon z dostępem do Internetu.


PLAN GRY W DNIU 22.05.2022

14.00 - Start rejestracji drużyn, które dokonały wcześniejszej rezerwacji miejsc.

14.30 - Rozpoczęcie odprawy technicznej dla drużyn.

15.00 - Oficjalny start gry.

15.00 - 17.00 - Limit czasu na ukończenie gry. Zespoły, które dotrą na metę po godzinie 17.00 nie będą brane pod uwagę w klasyfikacji.

17.00 - 18.30 - Czas na sprawdzenie materiałów graczy i ustalenie zwycięskich drużyn. 

18.30 - Ogłoszenie wyników gry i wręczenie nagród.

19.00 - Zakończenie gry.

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Drużyna 2-osobowa, gdzie co najmniej 1 osoba ma 18 lat

dostępnych: 0

Wyprzedane Brak wolnych miejsc